WNBA بازیکنان را می پوشند نام زنان کشته شده به دست پلیس. بازیکنان NBA را می پوشند…’گوش’?


Members of the Washington Wizards and Washington Mystics basketball teams march to the MLK Memorial to support Black Lives Matter and mark the Juneteenth holiday June 19, 2020 in Washington, D.C.

اعضای واشنگتن ویزاردز و واشنگتن عرفا تیم بسکتبال مارس به MLK یادبود برای حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند موضوع و علامت Juneteenth تعطیلات 19 ژوئن 2020 در واشنگتن ،
عکس: تراشه Somodevilla (گتی ایماژ)

NBA می تواند در یادگیری یک یا دو چیز از آن “خواهر کوچک” به WNBA.

پس از هر دو لیگ اعلام نیت خود را به رزومه خود فصلیکی از بالاترین اولویت برای بازیکنان شده است این فرصت را به ادامه برای رسیدگی به خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی است. آن را تبدیل به خیلی از موانعی است که آن را لعنت نزدیکی ایجاد یک جنگ داخلی بین بازیکنان پس برخی به شدت می خواهم به بازی در حالی که برخی دیگر بر این باورند انرژی خود را بهتر خواهد بود مناسب با تمرکز بر فعالیت های اجتماعی.

تبلیغات

بنابراین در تلاش برای دلجویی از هر دو طرف NBA تمدید یک شاخه زیتون. نه تنها دادگاه را “Black Lives Matter” بر روی آن نقاشی شدهاما بازیکنان داده شده است چراغ سبز به سنگ شخصی عدالت اجتماعی پیام خود کشباف.

تبلیغات

برنده هر کسی مناسب است ؟ نه به طور کامل.

تعدادی از بازیکنان را آشکارا به انتقاد از پیام های شخصی از بازیکنان نمی توانید هر آنچه که آنها می خواهند خود را کشباف و به جای آن باید انتخاب کنید از یک لیست است که شامل عبارات مبهم مانند “آزادی” “من یک مرد هستم” و “گوش دادن.” اگر این صدا کمی رقیق شده است که به دلیل این است که دقیقا چه اتفاقی می افتد زمانی که شما سعی می کنید برای فیلتر سیاه و پیشرفت از طریق میلیاردها دلار منافع شرکت های بزرگ و بازیکنان مانند فیلادلفیا 76ers به جلو مایک اسکات ain’t داشتن آن است.

“آنها به ما برخی از اسامی و عبارات برای قرار دادن در پشت کشباف” اسکات گفت: خبرنگاران در طول یک ویدئو کنفرانس تماس بگیرید. “که وحشتناک بود. این یک لیست بد بد انتخاب است. آنها نمی دهد بازیکن یک فرصت به صدای افکار خود را بر روی آن. آنها فقط به ما یک لیست به انتخاب از. که بد بود. این وحشتناک است.”

بوستون سلتیکز گارد Jaylen قهوه ای تکرار همان کسانی که احساسات اما کمی بیشتر با نزاکت در رویکرد خود را.

تبلیغات

“من می خواهم برای دیدن—از آنجا که من فکر می کنم آن را هنوز هم می تواند اتفاق می افتد—گزینه های بیشتر در دسترس برای قرار دادن در پشت ما کشباف” براون گفت: خبرنگاران. “ما درک می کنیم هر چیزی مبتذل لیگ ما لزوما نشان دهنده اما برای تاریخ و باعث می شود از جمله در حال حاضر من فکر می کنم که این لیست یک مثال از یک فرم از محدودیت. من فکر می کنم ما باید قادر به بیان مبارزه ما فقط کمی بیشتر.

“من بسیار نا امید شده بود در لیست بود که به توافق. من فکر می کنم چیزهایی که سعی و تلاش ساخته شد برای اضافه کردن به این لیست اما NBA توافق کردند که این لیست رضایت بخش بود. امیدوارم ما می توانیم برخی از بیشتر اسامی که در لیست.”

تبلیغات

در ضمن در WNBA آنها در حال گرفتن عبارت “گوش دادن به سیاه” به سطح بعدی. هافینگتون پست گزارش که بازیکنان نه تنها می پوشند warmups که از ویژگی های “Black Lives Matter” و “می گویند نام او را” برجسته, اما آنها به شما تماس با یک چیز یک چیز و پوشیدن اسامی زنانی که قربانی شده اند racialized خشونت مانند Breonna تیلور و ساندرا شیرین و مطلوب.

“ما فوق العاده افتخار WNBA بازیکنان که منجر به ادامه خود را الهام بخش صداها و اقدامات موثر در لیگ های اختصاصی مبارزه علیه نژادپرستی نظاممند و خشونت” WNBA کمیسر کتی Engelbert در بیانیه ای گفت:.

تبلیغات

چگونه در جهنم می توانید NBA ظروف سرباز یا مسافر این خیلی بد است ؟

Marc J. نیزه از شکست نخوردگان گزارش داد که بازیکنان NBA کاهش یافته است به پوشیدن اسامی قربانیان از لحاظ نژادی با انگیزه حوادث “با توجه به نگرانی در مورد کسانی که متخلف به کسی که نام ممکن است استفاده نمی شود” اما برای تلفن های موبایل مانند مزخرف. وجود دارد هیچ علاقه مندی ها. ایجاد آگاهی در اطراف این موضوع ذاتا توجه به دیگر قربانیان racialized خشونت است. به علاوه می کند که با پوشیدن ولرم شعارهایی مانند “صلح” یا “احترام ما” حتی سود ؟

تبلیغات

اگر تنها NBA بود که جدی در مورد تعهد خود را به نژادی و عدالت آن را به عنوان تعهد خود را برای حفاظت از خود و منافع شرکت های بزرگ.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de