یک مرد سیاه و سفید می گوید او نزدیک شد و بدهی 5 سفید مردان در ایندیانا بازداشت شده اند ساخته شده


Illustration for article titled A Black Man Says He Was Nearly Lynched by 5 White Men in Indiana, No Arrests Have Been Made

تصویر: YouTube

به طوری…

چرا همیشه وجود دارد به نظر می رسد پس از تردید بسیار به دستگیری نژادپرستان که حمله مردم سیاه و آنرا فشار کار می کند ؟ از آن زمان نزدیک به دو ماه برای جورج زیمرمن به بازداشت برای کشتن Trayvon مارتین (و همه ما می دانیم که چگونه است که معلوم شد) و آن را در زمان بیش از دو ماه برای سه نفر از مردان درگیر در مرگ Ahmaud Arbery به بازداشت شود. در حال حاضر یک مرد سیاه و سفید در ایندیانا ادعای او قربانی یک اقدام مجازات مرتکب شده توسط یک گروه از مردان سفید پوست که متهم او را از تجاوز به حریم دیگران. با وجود این حمله که تا حدی دوربین بازداشت شده اند ساخته شده روز پس از آن صورت گرفت. خوشبختانه این مرد جان سالم به داستان خود را.

تبلیغات

IndyStar گزارش که ایندیانا حفاظت ماموران در حال بررسی درگیری بین Monroe County, حقوق بشر, عضو کمیسیون Vauhxx بوکر و پنج سفید مردانی که بوکر گفت: ضرب و شتم و اقدام به لینچ او در روز شنبه در دریاچه مونرو.

از IndyStar:

بوکر گفت که او و برخی از دوستان بودند در دریاچه مونرو درست در جنوب Bloomington به تماشای ماه گرفتگی شنبه هنگامی که یک گروه از مردان سفید با نزدیک شدن این ادعا که خاطی در مالکیت خصوصی. یکی از مردان با پوشیدن یک کلاه با یک مؤتلفه پرچم با توجه به بوکر.

بوکر گفت: او عذرخواهی کرد. زمانی که او و برخی از دوستان او بعد رفت و به صحبت با این گروه در تلاش برای “صاف چیز بیش از” او گفت: پنج مرد به او حمله کردند.

بوکر نوشته شده یک سری از آنچه به نظر می رسد تلفن همراه ویدئوها از حادثه. این ویدئوها شامل زبان قوی و حرکات.

یک کلیپ نشان می دهد یک مرد سفید پوست در یک پیراهن قرمز سنجاق و یا برگزاری بوکر در برابر یک درخت. کسی که دوربین خاموش می شود و فریاد “به او اجازه رفتن” در حالی که مرد به نگه داشتن مرد دیگر نوبت به دوربین می گوید و آنها را به ترک. مردان دیگر و یک زن تمام سفید در نزدیکی مرد در درخت و فریاد هستند. در یک نقطه, یک پزشک, مرد تلاش می کند به بد گویی دوربین را از دست شخص تیراندازی تصویری.

فیلم دیگری را نشان می دهد همان shirtless مرد خواستار یک مرد خارج از دوربین یک “پوشک رهبری (expletive).” مرد خاموش دوربین پاسخ “چه شما واقعا می خواهید برای تماس با من ؟” و shirtless مرد تکرار این عبارت است.

این پزشک مرد در یکی دیگر از ویدئو کلیپ yells “شما تاخت و تاز ما” و تماس های دیگر یک “احمق (expletive) لیبرال (expletive).”

تبلیغات

بوکر ادعا در Facebook پست که یکی از مردان سفید پوست گفت: کسی که به “طناب دار” در حمله. او همچنین گفت: یکی از مردان فریاد زد: “قدرت سفید” و دیگر تهدید به شکستن اسلحه خود را. هیچ یک از کسانی که در نظر گرفته شده در این ویدیو اما آنچه دیده می شود در این فیلم یک مرد سنجاق بوکر به یک درخت در حالی که او را در دست و زانو و در حالی که تماشاچیان هستند و خواستار آن است که مردان به او اجازه دهید برود. معلوم نیست چرا که فیلم به اندازه کافی برای ایجاد فوری, دستگیری, به خصوص با توجه به این واقعیت است که وجود دارد شاهد چند که شنیده می شود فریاد در مردان به انتشار بوکر.

“ایندیانا اداره منابع طبیعی اجرای قانون تقسیم و مجدانه با Monroe County دادستانی برای اطمینان از قانونی قطعنامه” مقامات نوشت: در آزادی مطبوعات IndyStar گزارش. گفت: “این موضوع همچنان تحت بررسی و اطلاعات بیشتری منتشر خواهد شد در این زمان است.”

به گزارش واشنگتن پست, صدها نفر از معترضان با تجمع در مقابل ساختمان Monroe County Courthouse در بلومینگتون در دوشنبه به تقاضا که بوکر گفته است مهاجمان دستگیر می شود بلافاصله.

اعتراض صلح آمیز بود به جز یک حادثه که در آن رانندگان شد ویدئو: شخم به یک معترض پس از توقف برای حذف یک روروک مخصوص بچه ها بود که در راننده راه است. راننده سرعت به عنوان یکی از معترضان چسبیده به سمت ماشین که یکی دیگر از معترضان گفت: پست “رفت و از 0 به 50 در حدود سه ثانیه است.”

تبلیغات

بلومینگتون شهردار جان همیلتون و شهر کارمند نیکول بولدن منتشر شد بیانیه مشترک در مورد بوکر حمله و جداگانه حادثه از اتهام دهها که در آن “یک کلانتر معاون از همسایه شهرستان مورد سوال و بازداشت یکی دیگر از سیاه بلومینگتون ساکن قدم زدن در بلومینگتون خیابان که در آن زندگی می کنند.”

“این رویداد جداگانه نمونه تداوم نژادپرستی و تعصب در کشور ما و خود ما و جامعه” بیانیه می خواند. “آنها سزاوار چیزی کمتر از جمعی ما دارند. آنها نیاز دارند که ما گرد هم می آیند به عنوان یک کل و تشخیص دهد که نژادپرستی خسارت همه ما نه فقط ما ساکنان رنگ. ما سزاوار بهتر است و ما باید آن را به اتفاق می افتد. ویدئوها از حوادث به ما یادآوری می کنند از اهمیت شهود و شاهد.”

تبلیغات

بوکر گفت: در پست خود که او دچار ضربه مغزی خفیف و کبودی و تکه ای از موهای خود را به حال کشیده شده. امیدوارم ترس او داستان به پایان می رسد خود را در اتهام حمله بودن به عدالت به ارمغان آورد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de