Anoka County تحت پیگرد tech شرکت بیش از مشکل مالیات بر ملک پایگاه داده

تگزاس مبتنی بر فناوری شرکت مقصر برای یک پروژه شکست خورده برای قرار دادن دولت در پرونده های دادگاه های آنلاین در حال حاضر چهره اتهامات که آن را نقض قرارداد خود را برای ایجاد یک آنلاین سیستم مالیات بر دارایی برای Anoka County است.

این شهرستان تحت پیگرد تایلر فن آوری برای از دست رفته چند مهلت بیش از دو سال گذشته که در سمت چپ این شهرستان بدون به طور کامل عملکرد سیستم مالیات بر دارایی, با توجه به شکایت ژوئن 15 که منتقل شد به دادگاه فدرال دوشنبه.

در اطلاع از حذف از دادگاه دولت ایالات متحده دادگاه منطقه ظ روز دوشنبه توسط وکیل به نمایندگی از فن آوری های تایلر وکلای گفت: تا به امروز این شهرستان پرداخت کرده است حدود 4.8 میلیون. این پروژه انتظار می رود که هزینه این شهرستان نزدیک به 7 میلیون دلار بود.

در یک بیانیه فن آوری های تایلر نمی رسیدگی به اتهامات به طور مستقیم اما گفت آن انجام شد تحت این قرارداد شد و “نا امید” توسط شهرستان و تصمیم به شکایت.

با توجه به شکایت:

این شهرستان وارد شده به قرارداد با تایلر در سال 2017 و توافق برای تکمیل کار بر روی یک سیستم برای ارزیابی ملک و مالیات زمین و سوابق حیاتی ژوئیه 2018. قادر به دیدار با مهلت آن تمدید شد تا اوت سال 2019 با کاهش هزینه ها. دوباره این مهلت تمدید شد به نوامبر و تایلر موافقت کرد برای جبران این شهرستان برای تاخیر. پس از از دست رفته است که سومین مهلت شهرستان مطلع این شرکت در ماه فوریه است که اگر در مهلت تعیین شده عقب افتاده اقلام نبودند ملاقات در ماه مارس و همه دیگر سر رسیده آیتم مارس این امر اقدام قانونی.

دستیار Anoka County وکیل جیسون کلش نوشت: در ماه فوریه به تایلر ارشد شرکت وکیل که شهرستان “مطلع تایلر بارها و بارها از دنیای واقعی آسیب آن رنج می برد از تایلر ناتوانی در به پایان کار خود را.” کلش افزود: “این غیر قابل قبول است که Anoka County, باید همچنان به گول زدن تایلر به انجام آن پایه تعهدات قراردادی.”

به عنوان از تشکیل پرونده شکایت این شهرستان ادعای تایلر فن آوری های تکمیل نشده کار به توافق در قرارداد.

“ده ها تن از مسائل می شود و تایلر خودداری کرده است و متعهد به تکمیل آن موضوع خاص هر آینده تاریخ” شکایت متحده است.

Anoka County ادعا این شرکت نقض قرارداد خود را با شکست کامل تمام کار های مورد نیاز بر اساس توافق مهلت و نقض چنین منجر به “گسترده خسارت” از جمله کارکنان مرتبط با تایلر موفق پیاده سازی سیستم و برآورد بیش از $50,000.

در سال گذشته مینه سوتا شعبه قضایی توقیف یک پروژه با تایلر پس از این شرکت موفق به دیدار با مهلت و نشانی ده ها تن از حل مشکلات در هنگام کار در آنلاین از راه دور دسترسی به سوابق دادگاه.

روزنامه نگار مستقل تونی وبستر مشترک Anoka County, شکایت سه شنبه در توییتر. او گفت که این اتهامات مشابه به آنچه که او شنیده ام از مینه سوتا قضایی جلسات شورای “که در آن کارکنان توصیف آنچه که آنها بارها و بارها به عنوان برچسب تایلر تکنولوژی را شکست.”

در بیانیه روز شنبه, Tyler فن آوری گفت: مینه سوتا قضایی شعبه شده است یک شریک برای بیش از 20 سال است. “امروز تایلر سیستم های ارائه دسترسی آنلاین به دادگاه داده ها را برای بیش از 20 ، 000 کاربران مشغول به کار در آژانس های سراسر کشور. مینه سوتا به طور مداوم ارتقاء به آخرین نسخه از تایلر گل سرسبد دادگاه حل — در هیچ مجوز های اضافی هزینه و دریافت معتبر صنعت برای به رسمیت شناختن موفقیت آن Tyler projects.”

این شرکت افزود که Anoka County با استفاده از این قرارداد برای سیستم های روزانه از جمله در دسترس عموم پرتال شهروند-استعلام و پرداخت مالیات فعلی صورتحساب.

“سابقه ما را ثابت می کند که ما می توانیم از طریق این انتقال با موفقیت اگر همه با هم کار می کند” این شرکت ادامه داد. “ما در حال نا امید که Anoka County انتخاب کرده است به دنبال دادخواهی به جای. که درست است به خصوص که در آن دادخواهی می خواهد ما را به انجام آنچه که ما در حال حاضر انجام: انجام تحت قرارداد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de