به دلیل COVID-19 من را در آغوش کشید دختر من در ماه


Illustration for article titled Because of COVID-19, I Havent Hugged My Daughter in Months

عکس: کهربا زنبق عکس

من را در آغوش کشید دختر من در ماه.

قبل از COVID-19 ضربه (خوب نهفته راه ما زندگی می کنند زندگی ما) من خانواده تحت تاثیر نگرانی های بهداشتی. در چه باید دختر من ترم آخر 5کلاس و قبل از او ساخته شده انتقال به حال یک معلم مدرسه ابتدایی سال خود را کوتاه قطع شد و بیش از یک ماه قبل از مدارس بسته در ماه مارس است. دختر من شده است با برخی از چالش های بهداشتی است که شبیه آنفولانزا اما راه بیش از حد طولانی برای که به صورت. پس از سفر به اتاق اورژانس در سوپر باول یکشنبه و سفر او را به متخصص اطفال است که باعث شد او متخصص اطفال به ما بگویید که به “ER در کودکان ملی مرکز پزشکی در حال حاضر” در اوایل فوریه دختر من—یک هفته پس از روشن 11—به پایان رسید تا بستری در بیمارستان کودکان در واشنگتن به مدت دو هفته و در میان متناوب در سراسر ساعت شیفت یک میلیون و خون تساوی و آزمون و بدون توقف پپ مذاکرات و یادآوری به یک کودک که هر چه می گذرد با بدن ما فقط نیاز به مطمئن شوید که او در بهترین حالت او در نهایت با تشخیص ما می تواند نشانی در اواسط فوریه. برای ثبت من نمی توانم تصور کنید یک وضعیت بهتر است برای یک کودک است که بیمار از فرزندان ملی. تجربه ما وجود دارد به معنای واقعی کلمه در مورد به خوبی به عنوان آن می تواند.

تبلیغات

در حالی که ما منتظر دکتر ثبت نام در توانایی خود را برای بازگشت به مدرسه (نشانه ای است که هرگز نمی آمد حتی قبل از COVID-19) او در تلاش برای انجام تکالیف و همه چیز را به نگه داشتن او با همکلاسی های او, که همچنین نگه داشته و روح او—آن را یک یادآوری از یک نسخه از ظاهر ، پس از آن مأیوس کننده هر زمان که ما به دکتر رفتم و گفته شد که شاید او می تواند بازگشت به مدرسه در دو هفته دیگر پس از او بعدی دور از نتایج حاصل از خون کار می کنند. شما می توانید از دیدن او هیجان و جلوگیری از تورم به عنوان دکتر به ما گفت که او فقط آماده نیست برای رفتن به عقب. دلیل این امر این است که دارو او را سرکوب او سیستم ایمنی بدن به نقطه ای که او نیاز به فوق العاده دقیق در مورد تماس با مردمی دیگر و آن این بود که هنوز فصل آنفولانزا. در مدرسه در هر روز داده شده یک دوجین بچه ها بودند به دلیل آنفولانزا. او ابتلا به آنفولانزا می تواند اثر مخربی پس از بازگشت به مدرسه پس از آن حس را ندارد.

و سپس COVID-19 نهفته در راه است که تعطیل مدارس. بنابراین نه تنها به حال دختر من شده است برای یک ماه-به علاوه در حال حاضر مدارس بسته می دانستند که چگونه ، بچه من شد تلاش برای بازگشت به احساس سالم و بودن در مدرسه چیزی بود که او به دنبال به جلو به در حال حاضر است که او نیز از بین رفته اند. دختر من سلامت روان در طول این زمان همواره در خط مقدم از همه توجه ما است. اما نیز وجود دارد که ملاحظات دیگر.

تبلیغات

ما یک خانواده مخلوط. در خانه من است و من دو نفر از پسران است. در حالی که ما به اشتراک بگذارید بازداشت و دختر من به طور معمول رفتن به عقب و جلو بین خانه ما مادر او (که ازدواج کرده است و دو نفر دیگر از بچه ها نیز هست) و من تصمیم (همراه با درد) که از آن ساخته شده بیشتر حس برای او می شود در یک مکان در حالی که بهبود او—که یک مکان بود و مادرش خانه که در آن او ساکن اکثریت قریب به اتفاق از زمان. در ابتدا من می خواهم بیش و بازدید و رفتن به خانه خود را محدود به یک منطقه کوچک و نشستن با دختر من و آویزان در حالی که برای. اما با گذشت زمان و به دلیل قابل فهم و معقول نگرانی های خانواده, آن را حس برای عمل اجتماعی فاصله اقدامات برای اطمینان حاصل شود که حاوی خانواده ما حصول اطمینان از امن ترین اقدامات برای همه. که بدان معنی است که از اوایل ماه آوریل همه از بازديد با دختر من شده اند در خارج از منزل و اجتماعی-حقوقی که بدان معنی است که از ماه آوریل من نه جسمی لمس فرزند من.

آن سخت است. بسیار سخت است. دختر من نا امید چون او را محدود به خانه و حتی اگر ما می آیند و دیدار او با برادران کوچک از راه دور. آنها نمی توانند در آغوش یکدیگر. من نمی توانم او را در آغوش بگیرید. او نمی تواند در آغوش من است. زمانی که ما یکدیگر را ما باید برای حفظ فاصله. این احتمالا سخت ترین چیزی است که همه ما باید انجام دهید. آیا شما می دانید آنچه در آن احساس نمی شود قادر به لمس کودک خود ؟ دختر من تهدید کرده است که به اجرا و پرش در من چون آن را بی معنی ما را از هم جدا (این یک بیکار تهدید که من له ، natch). او می خواهد برای آمدن به خانه من و بازی با برادران خود و در اتاق خود را در اینجا. او می خواهد در فضای دیگری است که متعلق به او است. همسر من باردار است و دختر من می خواهد به او احساس جدید متولد نشده خواهر و برادر حرکت در داخل از او گام به مادر معده است. او می خواهد به می دانم که او می شود در حال حاضر زمانی که نوزاد متولد شده است. او فقط می خواهد به تماس با ما. ما فقط می خواهم به لمس خود را, اما ما باید امن است. هیچ پایانی در چشم حتی اگر من در حفظ و اطمینان او به ما نزدیک به “طبیعی” تر از ما هستند و با گذشت هر روز. حتی به عنوان من نوشتن این, اگر چه من دیوانه همه را دوباره و دوباره در مورد آن, اما من باید برای قرار دادن یک چهره خوب برای فرزند من است چرا که او نیاز به دیدن ما احساس خوب در مورد آن است. اما آن خسته کننده است. به عنوان اثرات پزشکی خود را بیشتر و بیشتر اثرات مثبت (هر چند در مورد ما, او فقط می خواهد بهتر از درمان نیست; او خواهد بود دارو به احتمال زیاد برای بقیه زندگی ما در حال نزدیک شدن.

اما چه نزدیک تر نگاه مانند? آن را نیز بدان معنی است که به عنوان یک خانوار ما باید مطمئن شوید که ما در اطراف افراد دیگر که در حال انجام بهترین خود را برای ایمن ماندن به عنوان به خوبی. اما جهنم, اگر شما لازم نیست که همان نگرانی ها و ملاحظات ما را, شما ممکن است احساس نیاز به عنوان سخت هسته ای در مورد ایمنی. و زمانی که من دیدن مردمی اقدام لعنتی احمق در مکان هایی مانند آتلانتا (و شما می دانید که این اتفاق بیش از همه) که اهمیتی نمی دهند که من می دانم نمی خواهد مراقبت از هر کجا که بروید آن درایو من دیوانه.

من در یک هدف در فرستویلل, Md., چند هفته به عقب زمانی که یک مبارزه شکست در فروشگاه. یک زن تف بر یک زن دیگر—که تبدیل به یک راه مشترک برای نشان دادن چقدر شما دیوانه در مورد یک وضعیت مهم نیست که چه نژاد و عقیده و یا کلاس ظاهرا که گه به نظر می رسد مانند اقدام به قتل به من—و کسانی هستند که مردم در خیابان ها. کسانی هستند که مردم در خرید بعدی به همه ما است. کسانی هستند که مردم باعث خرابی کشور توانایی برای باز کردن تا با خیال راحت و با موفقیت و بازگشت به زندگی است.

تبلیغات

و کسانی که مردم من را در نظر بگیرید هنگامی که فکر کردن در مورد فرزند من و چگونه سیستم ایمنی بدن خود را پایین است. و این بدان معنی است که چون من باید برای رسیدگی به مسائل و تلاش برای ارائه به عنوان بسیاری از یک زندگی عادی برای من و دیگر بچه ها من ممکن است در تماس با آنها را به عنوان به خوبی. و از آنجا که پزشکان نیز هنوز به ما گفتن که ما یک راه دور از آمدن او به خانه من, این بدان معناست که ما هنوز راه دور از آغوش. و آن لطمه می زند.

دختر من به من گفت که روز او می شود درست به آغوش من بیا به خانه من او را متصل به ران من برای روز. من نمی توانم صبر کنید. تا آن زمان صبر کنیم. ما صبر را در آغوش بگیرید. ما منتظر به عشق در هر یک از دیگر مانند خانواده ها به قرار زیر است.

تبلیغات

ما منتظر او بهتر باشد. و ما منتظر ما و جهان به خوب.

در آغوش گرفتن بچه های خود را; همه ما نمی تواند. من را در آغوش کشید دختر من در ماه.

من منتظر هستم.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de