رئیس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro آزمون COVID-19 مثبت

ریو دو ژانیروبرزیل و رئیس جمهور Jair Bolsonaro گفت: او دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 پس از ماه از کم اهمیت جلوه دادن coronavirus را به شدت در حالی که مرگ و میر نصب شده به سرعت در داخل کشور است.

65 سال پوپولیستی که شناخته شده است برای ممزوج در جمعیت بدون پوشش خود را در صورت تایید این نتایج در حالی که با پوشیدن یک ماسک و صحبت با خبرنگاران نشسته اند در مقابل او در پایتخت, Brasilia. او گفت که او مصرف هیدروکسی کلروکین ضد مالاریا مواد مخدر است که ثابت نشده است موثر در برابر COVID-19.

“من خوب طبیعی است. من حتی می خواهم به راه رفتن در اطراف در اینجا, اما من می توانم با توجه به توصیه های پزشکی,” Bolsonaro گفت. “من فکر کردم من تا به حال آن را قبل از من داده بسیار پویا فعالیت است. من رئیس جمهور و در مبارزه با خط. من می خواهم به در وسط مردم.”

برزیل و در جهان ششم-بزرگترین ملت با بیش از 210 میلیون نفر یکی از شیوع را کشنده ترین نقاط داغ. بیش از 65,000 برزیلی فوت کرده اند از COVID-19 و بیش از 1.5 میلیون نفر آلوده شده اند.

هر دو شماره دوم در جهان-بالاترین بالغ بر پشت آن از ایالات متحده, هر چند درست و ارقام اعتقاد به توان بالاتر به دلیل عدم گسترده تست.

Bolsonaro اغلب به نظر می رسد در به لرزش دست در دست حامیان و معاشرت با جمعیت در زمان بدون ماسک. او گفته است که تاریخ خود را به عنوان یک ورزشکار خواهد از او محافظت از ویروس ها و که این امر می تواند چیزی بیش از یک “کمی آنفولانزا” اگر او بودند به قرارداد آن است.

او همچنین بارها و بارها گفت که هیچ راهی برای جلوگیری از 70 ٪ از جمعیت سقوط بیمار با COVID-19 و مقامات محلی تلاش برای تعطیل کردن فعالیت های اقتصادی در نهایت باعث بیشتر مشکلات از اجازه می دهد این ویروس به اجرای آن دارد.

Bolsonaro تکرار آن احساسات شنبه تشبیه ویروس به باران که می گیرند در بسیاری از افراد و گفت که برخی مانند افراد باید مراقبت بیشتری.

“شما نمی توانید فقط بحث در مورد عواقب ناشی از ویروس است که شما مجبور به نگرانی در مورد. زندگی می رود. برزیل نیاز برای تولید. شما نیاز به گرفتن اقتصاد در دنده,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de