چین خروجی Galwan, چشمه های آب گرم بعدی; Pangong Tso به احتمال زیاد به باقی می ماند یک نقطه مهم

هندی و چینی ارتش خود را ادامه داد متارکه روند در روز سه شنبه در تلاش برای حل و فصل خود را از دو ماه بن بست در Ladakh. هند انتظار دارد که چینی PLA برای تکمیل آن مشارکت از چشمه های آب گرم flashpoint سه شنبه شب یا جمعه صبح و حرکت برگشت آن توسط نیروهای حدود 1.5-2 متر.

در Galwan منطقه, چینی, سربازان روز دوشنبه رفت و برگشت در حدود 2 متر از گشت نقطه 14 سایت از 15 ژوئن برخورد. تصاویر ماهواره ای توسط فرد منبع باز هوش در روز سه شنبه تایید کرد سربازان چینی تا به حال خالی از Galwan مناطق.

در Gogra پست متارکه توسط سربازان چینی است که انتظار می رود به طور کامل در 2-3 روز. ارتش هند را تایید برای تایید چینی متارکه از این نقاط است.

منابع گفت که تحت توافق بین فرماندهان سپاه و یک منطقه حائل حداقل 1.5 متر در هر دو طرف از لاک mustbe ایجاد شده در تمام بن بست مناطق.

بافر مناطق در حال راه اندازی به عنوان هر دو ارتش در یک کره چشم-به-کره چشم و موقعیت آن افزایش خطر درگیری بین دو طرف است. وجود خواهد داشت برخی از محدودیت در گشت زنی در مناطق بافر برای برخی از زمان و در این مناطق خواهد شد و نظارت از طریق هواپیماهای بدون سرنشین و ماهواره ها.

در Pangong Tso نگران است, شده است وجود ندارد و عمده متارکه حرکت می کند و در عین حال با سربازان است. روز دوشنبه برخی از چینی نیروهای منتقل شده از 4 انگشت به سمت انگشت 5 بود اما توجهی منابع گفت. Pangong Tso است به احتمال زیاد باقی می ماند یک نقطه چسبندگی بین دو ارتش برای برخی از زمان.

هنگامی که بافر مناطق تثبیت شده و تایید شده توسط هر دو طرف (به احتمال زیاد این هفته) دو تا از فرماندهان سپاه را دوباره ملاقات به بحث در مورد اقدامات بیشتر برای د-تشدید. گام بعدی خواهد بود در حال حرکت نیروها از عمق مناطق و در مرحله نهایی بازگرداندن وضع موجود از مارس سال 2020 است.

برخی تحلیلگران ابراز نگرانی کرد که با توقف هندی نیروهای گشت تا PP-14 شده است وجود دارد تغییر در وضع موجود است. منابع گفت که گشت زنی توسط سربازان هندی سر گرفته خواهد شد بعد از این همه فاز متارکه هستند ،

مرز جاده های سازمان مدیر کل ستوان ژنرال Harpal سینگ در روز سه شنبه در جریان دیدار وزیر دفاع Rajnath Singh در تمام فعالیت های ساخت و ساز در مناطق مرزی و نیاز به افزایش پروژه های در حال انجام.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de