مو عشق به مادر عشق: HBO حداکثر سفارش مجموعه تلویزیونی بر اساس Matthew A. Cherry را برنده جایزه اسکار انیمیشن کوتاه


Hair Love (2019)

مو عشق (2019)
عکس: تصاویر سونی انتشار حسن HBO Max

Matthew A. Cherry—’A’ می ایستد برای موفقیت و mannnn کند او باید بسیاری از. که برنده شدن!

تبلیغات

مربوط به اخبار خود را از اول نگاه مقابله با وارنر تلویزیونHBO Max تایید کرده است منظور از 12 قسمت فصل جدید 2D متحرک سریال تلویزیونی به نام عشق جوانبر اساس گیلاس انیمیشن کوتاه, فیلم, مو دوست دارم.

مگر اینکه شما بوده ام به زندگی زیر یک سنگ با مطلقا هیچ شادی و نور دیده اید عشق مو در حال حاضر توسط شایان ستایش سونی پیکچرز انیمیشن کوتاه به دنبال یک پدر که وظیفه انجام دخترش Zuri مو.

تبلیغات

HBO حداکثر فراهم می کند حرکت شبیه چمچه زنی در عشق جواناز طریق آزادی مطبوعات فرستاده شده به ریشه:

همه جدید سری متحرک عشق جوان گسترش می یابد در این خانواده معرفی شده در مو دوست دارم. پر از کمدی و قلب جوان عشق صادقانه نگاه به جهان از خانواده جوان – از جمله پدر و مادر هزاره استفان و آنجلا دختر خود را Zuri و او حیوان خانگی گربه راکی – آنها به عنوان حقه بازی حرفه خود ازدواج, والدین, مسائل اجتماعی و چند نسل پویایی همه در حالی که تلاش برای ایجاد یک زندگی بهتر برای خود.

گیلاس که ایجاد شده این سری را نیز به عنوان co-showrunner همراه با انیمیشن دامپزشک کارل جونز (The Boondocks, Black Dynamite). تولید کننده اجرایی خواهد شد مونیکا A. جوان از آبی کلید سرگرمی و همچنین شیر ایجاد انیمیشن دیوید مباشر دوم و کارل نی.

“من فراتر از آن هیجان زده به ادامه داستان استفان آنجلا و Zuri و بررسی بیشتر این پویایی خانواده یک جوان سیاه هزاره خانواده ما در ما فیلم کوتاه مو دوست دارم به عنوان یک سری انیمیشن” گیلاس در بیانیه ای گفت. “نمی توانستم از آنها بخواهید برای بهتر همکاران در سونی پیکچرز انیمیشن و HBO حداکثر در کمک به ما عشق جوان به جهان است.”

تبلیغات

عشق مو بوجود آورد که هنوز هم طنین عمیق با مخاطبان در همه سنین” بیلی کوچولو, SVP, اصلی, انیمیشن, HBO Max اضافه شده است. “متی و سونی, انیمیشن, خلاق صدای علاوه بر این استقبال به HBO Max خانواده و ما نمی توانیم صبر کنید برای آوردن این شادی داستان به جهان است.”

تبلیغات

این به طور گسترده ای مورد علاقه مو دوست دارم برنده نویسنده-مدیر گیلاس و تولید کننده کارن روپرت Toliver (معاون اجرایی رئیس جمهور از خلاق در Sony Pictures Animation) اسکار است. علاوه بر این, گیلاس اخیرا دعوت به 2020 آکادمی کلاس.

“این یک امتیاز برای ادامه همکاری ما با متی گیلاس, که یک هدیه برای ضربه زدن به معنی داستان است که لمس قلب ما. من شخصا نمی توانید صبر کنید برای جمعی خنده و گریه با خانواده جوان” Toliver اضافه شده است.

تبلیغات

در حال حاضر tبا سلام در حال هنوز هم فوق العاده در اوایل TV توسعه بازی در این مرحله پس هیچ برنامه ریزی شده برتر تاریخ رتبهدهی نشده است, اما ما به شما نگه دارید ارسال شده است! به نظر من تقویم از قبل مشخص شده!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de