من به عنوان خوانده شده Kanye West مصاحبه در مورد ‘ریاست جمهوری’ بنابراین شما لازم نیست که به


Illustration for article titled I Read Kanye Wests Interview About His Presidency So You Dont Have To

عکس: آنجلا WEISS/AFP (گتی ایماژ)

خوب دوستان من با یکی دیگر از نسخه از این. اگر شما از دست رفته من اولین مقاله در این *در حال حاضر سری* (از آنجا که مردم به خاطر دادن این مرد یک پلت فرم به صحبت می کنند به جای گرفتن او کمک) من این کار را به خاطر من یک فن بزرگ از Kanye West موسیقی پس من حدود 11 سال است. آن مخروطی در طول Yeezus عصر و در حالی که شده اند وجود دارد چند آهنگ در کاتالوگ خود را در سال های اخیر که من لذت بردم من نمی بحث در مورد او در تمام پست-2015.

تبلیغات

واقعا…. نه در همه.

من شخصا فکر نمی کنم هر کسی باید در دادن Kanye هر گونه توجه و صحبت کردن در مورد او و یا سرگرم کننده از او به جای تشویق او برای دریافت کمک انجام نمی دهد هر کسی هر نعمت. من انجام یک کار بسیار خوب در مشاهده نمی زیادی در مورد این “انتخابات” در طول چند روز گذشته برای من خود عقل به عنوان یک سابق فن. اما من یک کار برای انجام dammit و در صورتی که به معنی از بین بردن من تندرستی در حالی که انجام آن را در معرض خطر من مایل به گرفتن. کرافت مجرد نیست فقط به طرزی جادویی به نظر می رسد در یخچال.

تبلیغات

امروز فوربس (که باید عاشق آن کلیک از بهره برداری!) منتشر شده جدید: “Kanye غرب می گوید که او انجام داده با مغلوب ساختن پیشی جستن—باز می شود تا در مورد کاخ سفید پیشنهاد مضر بایدن و همه چیز را در میان.” من خواندن آن را به طوری که شما لازم نیست که.

و…در اینجا ما بروید. من این کار را برای طرفداران.


8:28 a. m. ET: دلیل Kanye اعلام برای یک سال 2020 اجرا شد و پس از تاخیر به دلیل مسائل مربوط به COVID-19. با این وجود او است “صحبت با کارشناسان و من قصد دارم به صحبت با جارد کوشنر کاخ سفید با بایدن.” او هیچ پلت فرم کمپین دلیل که چرا او ؟ این واقعی نیست.

8:29 p. m. ET: مشاوران او هستند کیم کارداشیان و ELON MUSK. شیلی است که آن را خیلی زود برای mimosas? من نمی خورده و در عین حال, اما من نیاز به چیزی.

8:29 p. m. ET: بر خلاف اطلاعیه خود در توییتر با این شعار نیست #2020VISION اما “بله!” و همسر در حال اجرا است “میشل Tidball یک مبهم واعظ از وایومینگ است.”

تبلیغات

8:30 a. m. ET: این باند: او جشن تولد است. چرا ؟ “از آنجا که زمانی که ما برنده آن همه تولد است.”

دمار از روزگارمان درآورد mimosas من Bacardi در فریزر. ممکن است بهتر باشد.

8:31 a. m. ET: غرب می گوید که او دیگر پشتیبانی از مغلوب ساختن پیشی جستن چرا که او را مخفی می کردند در پناهگاه خود را در حالی که سیاه و سفید زندگی می کند توجه به اعتراضات رفتن در اطراف سی

تبلیغات

واقعا ؟ پنهان کردن در پناهگاه? که نی که پشت شتر را شکست?

8:32 p. m. ET: “من نمی گویم مغلوب ساختن پیشی جستن در راه او ممکن است بخشی از راه است. و جو بایدن? مانند در آمد مرد لطفا. شما می دانید ؟ اوباما خاص است. مغلوب ساختن پیشی جستن خاص است. ما می گویند Kanye West خاص است. امریکا نیاز افراد خاص که منجر. بیل کلینتون ؟ ویژه. جو بایدن خاص است.”

تبلیغات

سرگرم کننده واقعیت: مغلوب ساختن پیشی جستن شده است به نام “ویژه” هنگامی که پس از دریافت یک مشارکت روبان در کلاس چهارم کلاس بدنسازی پس از او موفق به صعود از طناب. او فریب خورده است که توسط راه پرداخت یک وام کوچک از یک میلیون دلار به یک کودک او می خواست برای بالا رفتن از طناب را در نام خود را.

8:34 a. m. ET: Kanye می گوید که اگر تهمت نبود یک جمهوری خواه او را اجرا خواه. اما جشن تولد است…برنده نوزاد.

تبلیغات

8:35 a. m. ET: “مغلوب ساختن پیشی جستن است نزدیک ترین رئیس جمهور ما در سال به اجازه خدا هنوز بخشی از این گفتگو است.”

اگر شما می توانید فقط شنیده ام سر و صدا آمد که از دهان من. این واقعا خنده در آن بود عجیب و غریب قاه قاه/chortle ترکیبی. من مطمئن هستم که آنچه در آن بود و من مطمئن هستم که آنچه غرب بیانیه بود یا نه. مطمئن نبودم حقیقت است.

تبلیغات

8:36 a. m. ET: “یکی از دلایل اصلی من عینک کلاه قرمز به عنوان اعتراض به تفکیک آرا در جامعه است. همچنین به غیر از این واقعیت است که من مانند تهمت هتل ها و ساکسیفون در لابی.”

من دوست دارم خوشبوکننده است که شما در denny’s هنگامی که شما راه رفتن در, اما شما را پیدا خواهد کرد من ورزشی دنی کلاه.

تبلیغات

8:37 a. m. ET: به گفته آقای غرب اگر به شما می گویند که “همه مردم سیاه و سفید” نیاز به دموکرات ها آن را “شکلی از نژاد پرستی و سفید برتری.” اگر شما می گویند غرب در حال اجرا “است تقسیم خواهد شد.” او این پایگاه را به اتهام تهدید به عنوان یک هنرمند مشهور بودن مجبور به حزب دموکرات است. چیز دیگری که به یاد داشته باشید در این بخش از مقاله است که غرب می گوید او *فقط* برای رای دادن ثبت روز او را به صحبت فوربس برای این مصاحبه.

به طوری…انجام با آن چه شما خواهد شد.

8:40 a. m. ET: “بیایید ببینید اگر این انتصاب است در سال 2020 و یا اگر آن را 2024—چون خدا منصوب رئیس جمهور است. اگر من برنده در سال 2020 و سپس آن خدا را ملاقات. اگر من برنده در سال 2024 پس از آن بود که خدا را ملاقات.”

تبلیغات

من فقط پیامک خدا, در واقع. او گفت: او را ترک خارج از آن.

8:42 p. m. و: در حالی که او گفت که او قرارداد COVID-19 فوریه غرب می گوید که او “بسیار محتاط” در مورد یک COVID-19 واکسن, چرا واکسن “علامت وحش.”

تبلیغات

“آنها می خواهند برای قرار دادن تراشه در داخل از ما, آنها می خواهند به انجام همه نوع از همه چیز به آن را که در آن ما نمی توانیم عبور از دروازه های بهشت” او می گوید.

8:45 a. m. ET: Kanye نشان می دهد که او تصمیم به اعلام رئيس جمهور برای اجرا در حالی که دوش گرفتن آماده برای 2015 MTV Video Music Awards. منظورم این است که تمام ایده های من شروع به بیش از حد. اما برای اکثر, آنها خیلی ایده های خوب.

تبلیغات

8:55 p. m. و: در زمان استراحت برای شستن صورت من و گریه ،

8:56 a. m. ET: “باید بگویم با تمام تواضع است که به عنوان یک انسان من لازم نیست که همه قطعات در پازل. همانطور که من صحبت می کنند به شما برای آنچه که یک کمپین سیاسی—سیاسی راه رفتن به من گفت شما چون من در حال اجرا نیست من راه رفتن. من در حال اجرا نیست ما مردم در حال راه رفتن. ما در حال اجرا نیست دیگر ما در حال اجرا نشده ما در حال هیجان زده—ما انرژی کسی می گویند با سلام من یک ماشین با نام تجاری جدید برای شما آن را در سراسر خیابان و شما خیلی هیجان زده شما اجرا در سراسر خیابان و برخورد با یک خودرو در تلاش برای اجرا به ماشین جدید خود را. که چگونه آنها را کنترل سیاه و سفید در جامعه از طریق احساسات آنها ما را هیجان زده ما هیجان زده هستیم اما پس از آن برای 400 سال تغییر نمی کند واقعا اتفاق می افتد.”

تبلیغات

بنابراین در حال حاضر من واقعا شروع به گرفتن ناراحت است. این رجزخوانی و raving واضح است که از کسی که نیاز واقعی کمک از افرادی که می دانند چگونه به کمک از افرادی که عایق او و تشویق این. بسیاری از این بدتر از قبلی GQ مقاله و مصاحبه و من خوشحال هستم برای خواندن این.همه در همه ،

8:56 p. m. و: او گفت که او علاقه مند به “پاره کردن قانون اساسی” و…که یک جمله است که بخواهد من را.

تبلیغات

8:57 a. m. ET: “اوه یک چیز دیگر ماه تاریخ سیاه. که توسط انجمن شکنجه به خاطر وقتی که می آید تا آنچه ما می بینیم—و اگر من که پرنیان—که این روند و ما در حال رفتن به یک زیبا, نشاط بخشی و سرگرم کننده فرایند خلاق به عنوان یک مردم آمریکا نیز در مجموع و جهان نشان می دهد که چگونه بزرگ ما هستند. بنابراین در اینجا ما بروید. ماه تاریخ سیاه هر سال آنها باید به ما یادآوری می کنند در مورد این واقعیت است که ما نمی تواند رای آنها به معنی سفید برتری ساخت و به من گفت که با CT در پایان من می دانستم که آنچه که من صحبت کردن در مورد…ذهن ما خیلی بیشتر بی نهایت از آنچه که در سراسر Infinite یا Instagram, چه تلاش برای نفوذ فرزندان ما و نسل بعد از ما هستند.”

ذهن هرگز. بازگشت به ناراحت بودن.

8:59 p. m. ET: Kanye West در حال حاضر بحث در مورد که او در حال رفتن به استفاده از “mentality mag چارچوب” در طول زمان خود را در کاخ سفید است.

تبلیغات

“…در این فیلم در mentality mag هنگامی که پادشاه رفت و به دیدار که منجر دانشمند به کفش بسته بندی کردن در اطراف کفش خود را. فقط مقدار نوآوری است که می تواند اتفاق می افتد میزان نوآوری در پزشکی مانند داروسازی بزرگ—ما در حال رفتن به کار, نوآوری, همراه,” او می گوید. “این است که نمی توان برخی از Nipsey Hussle بودن قتل آنها در حال انجام یک مستند ما بسیاری از سربازان که مرگ برای ما آزادی ما آزادی اطلاعات که وجود دارد این است که یک درمان قطعی برای ایدز وجود دارد خارج وجود دارد وجود دارد رفتن به یک ترکیب دارویی بزرگ و جامع.”

من هیچ کلمه بیشتر.

9:01 a. m. ET: هنگامی که او را “رئیس جمهور” Kanye غرب می گوید که او را به ایجاد روابط قوی تر با چین, و آن است که چین گسل که coronavirus گسترش یافته است. او در واقع در زندگی وجود دارد برای یک بار با مادرش دکتر Donda غرب بود که تدریس در خارج از کشور. من اغلب تعجب می کنم که چگونه همه چیز متفاوت خواهد بود اگر او هنوز هم در اینجا. در آرامش استراحت.

تبلیغات

9:04 a. m. ET: سیاست های دیگر: از بین بردن خشونت پلیس پایان دادن به مجازات اعدام و تمیز کردن مواد شیمیایی موجود در صابون و دئودورانت.

و…شما به عنوان خوانده شده آن را در اینجا مردمی. لعنتی تمام مقاله. لطفا مطمئن شوید که برای ثبت نام در رای گیری و رای دادن در نوامبر 6 برای است که در واقع رفتن به انجام کاری. من هم به شدت اصرار همه را نیز به خواندن مقاله من در مورد اهمیت حمایت از کسانی که با بیماری های روانی در حالی که در قرنطینه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de