بین نژادهای مختلف خانواده در رالی می گوید که آنها دریافت نژادپرستانه نامه از همسایگان


Illustration for article titled Interracial Family in Raleigh Says They Received Racist Letter From Neighbors

تصویر: WRAL-تلویزیون

صحبت از تجربه زندگی در عمدتا سفید محله می توان یک کیسه مخلوط. از یک سو آن را به طور معمول نشانه ای از تحرک رو به بالا اما از سوی دیگر نیاز به مقابله با microaggressions و منفعل-پرخاشگر نژادپرستی نسبتا شایع است. بین نژاد های مختلف خانواده بر اساس در رالی N. C. می توانید متاسفانه صحبت می کنند به این حقیقت پس از آنها می گویند که آنها دریافت یک نامه که در اصل به آنها گفتم به جای خود می دانند و یا در صورت عواقب.

تبلیغات

با توجه به WRALاین unsigned نامه دلسرد خانواده از قرار دادن هر گونه نشانه ای در حمایت از زندگی ماده یا جورج فلوید. “لطفا به یاد داشته باشید که بقیه از ما در زندگی مجلل محله و صرف پول اضافی برای اقامت در خارج از مخلوط محله و/یا گتو. هیچ کس می خواهد مشکل و یا هر شرایط ناشی است که می تواند به نوبه خود محله ما به یک ” نیمه یهودی نشین,'” نامه متحده است. “لطفا نگه دارید و نوجوان کودکان و نوجوانان به خوبی رفتار و منظم زیرا هیچ کس علاقه مند است در خود و یا خود دست به گريبان است.’… بیشتر از ما دریغ نکنید برای تماس با پلیس اگر بچه های خود و یا فیلم های سرکش پس لطفا ملاحظه شود از هر کس دیگری زندگی در میان شما است.”

خانواده در پاسخ به این نامه با ارسال کپی به همسایگان خود و از جمله توجه داشته باشید خود را. “اگر شما نمی نوشتن این نامه ما می خواستیم شما را به آگاهی از آنچه اتفاق افتاده است در محله ما. اگر شما فرد که نوشت: این نامه ما را نمی توان مرعوب خود را بزدلانه عمل و جهل. ما خوشحال به بحث در مورد عشق و احترام و نژاد پرستی اگر شما شجاعت” توجه داشته باشید متحده است.

تبلیغات

برخی از خانواده همسایگان در ویکفیلد کشت و زرع جامعه ابراز انزجار در محتویات نامه. “من وحشت, وحشت زده, نا امید و غمگین” کیت Pirrung یک همسایه و دوست خانوادگی گفت WRAL. “در پایان در زیر تمام زمینه آن را یک تهدید بود: این کار را انجام نمی. ما گزارش شما. ما بیش از فرستادن مردم به خانه خود – پلیس در این حادثه خاص” آرماند مورن گفت. با توجه به ملی گفتگو در اطراف خشونت پلیس و این واقعیت که مردم بیشتر به آن عواقب مرگبار زبان مورد پلیس تنها می تواند به عنوان یک تهدید محجبه.

از WRAL:

خانواده با صدور بیانیه ای در مورد این حادثه به WRAL News:

“ما می خواهیم به اذعان کرد که این نامه نسبت به برخی از شرایط وخیم بسیاری از مردم پیدا کردن خود را در به طور منظم با توجه به تعصب. آن را تکان دهنده و نادان. خشم پشتیبانی و نوع کلمات بیان شده به ما توسط بسیاری در جامعه ما چیره ابراز نفرت از یک نفر نوشت که این نامه است. امید ما این است که برای این برای الهام بخشیدن به احترام مکالمات و شجاع خود سؤال در مورد تعصب و نژاد پرستی. به کسی که نوشت: نامه ما دعا قلب خود را به منتشر می شود از تلخی و پر از درک و دلسوزی برای دیگران است. سیاه و سفید زندگی می کند آیا مهم است.”

در حالی که این یکی از موارد خفیف دیده ایم آن را در عین حال مثال دیگری از سفید مردم احساس آنها یک حق الهی برای به اجرا درآوردن اراده خود را بر مردم سیاه و سفید. پیام فرستاده است که ما مجاز به احساس امنیت حتی در خانه خود ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de