Jagan موهان ردی به پرده مامان Vijayamma کتاب در پدر YSR

ویجیاوادا: این مرحله است که همه مجموعه ای برای نادر احساسی لحظه ای برای وزیر Y S Jagan موهان ردی همانطور که او می خواهد پرده از یک کتاب نوشته شده توسط خود مادر Vijayalakshmi با پدر و مادر خود و رئیس سابق وزیر میخواهد آندرا پرادش اواخر Y S Rajasekhar ردی در روز چهارشنبه.

با عنوان Naalo.. Naatho… YSR (در درون من..با من…YSR) این کتاب یک روایت توسط Vijayalakshmi در زندگی و زمان Rajasekhara ردی و به نوبه خود از وقایع پس از سپتامبر 2, 2009.

کتاب انتشار خواهد علامت 71 تولد سالگرد YSR. در مقدمه Vijayalakshmi می نویسد که او می داند آنچه در جهان می داند در مورد رهبر, اما در این کتاب من نوشته اند در مورد برخی از حقایق در مورد این رهبر بزرگ است که جهان خارج نمی دانند.’

این کتاب یک حساب چگونه YSR درستی به کار گرفته مسئولیت های مختلف به عنوان یک مادر, پدر, برادر, شوهر, son-in-law, پدر, دوست, دوست و رهبر و چگونه او با استفاده از معاشرت با آنها را با سهولت استفاده و درک.

این کتاب پاشیده با حکایات از زندگی رهبر–از ازدواج در سن کم چگونه او به دست آورده یک نام به عنوان یک مرد فقیر, دکتر, ورود به سیاست, ویژگی های رهبری خود را از روز دانش آموز و محبت نسبت به فقرا خود را در زندگی سیاسی, آموزش و پرورش, از, فرزندان, خود, ازدواج, عبادت خدا, پیروزی مردم, قلب, طول از PCC رئیس جمهور به وزیر و می کشد و فشارهای آن را برعهده Praja Prasthanam او محبت نسبت به Jagan, Sharmila و Bharathi, سیل از موقعیت های پیچیده به وجود آمد که پس از رحلت رهبر بزرگ. این حوادث که صورت گرفت تا Jagan در زمان ادای سوگند به عنوان رئیس جمهوری هستند روایت شده در این کتاب است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de