Karnataka: بیش از 40 ، 000 خصوصی معلمان مدرسه از دست دادن شغل در میان coronavirus بحران

بنگلور: ثبات مالی به عنوان یک نتیجه از coronavirus ناشی از مستند منجر به بیش از 40 ، 000 خصوصی معلمان مدرسه از دست دادن شغل خود در سراسر کارناتاکا.

در میان بدترین ضربه قبل از مهد کودک و مدارس ابتدایی که در آن هیچ جدید پذیرش صورت گرفته است. در قبل از مهد کودک و مدارس دولتی را ممنوع کرده است کلاس های آنلاین نیز هست.

“ما بودجه مدارس که اتهام جایی بین 30000 تومان به تومان 40,000 هر سال و به کیفیت آموزش و پرورش است. در این مستند بیش از 25 درصد از والدین نیست پاک در سال گذشته هزینه. حتی اگر دولت خواسته است تا مدارس به جمع آوری شهریه حتی 2-3 درصد پدر و مادر رو به جلو آمده اند به پرداخت هزینه های” D Shashikumar دبیر کارناتاکا در ارتباط با مدیریت انگلیسی متوسط مدارس (KAMS) اعلام کرد.

در حالی که وضعیت بدتر است در بودجه مدارس چند premium مدارس هم باید کاهش حقوق معلم را با 30 تا 50 درصد است. این به رغم این برتر مدارس در حال حاضر جمع آوری شده هزینه.

“هر دو آموزشی و غیر آموزشی کارکنان پرداخت شد از مدرسه ذخایر برای سه ماه اول پس از مستند اما چه مدت می تواند یک همچنان بدون دولت کمک? ما خواستار دولت به قرض دادن یک وام 1,000 تومان کرور روپیه و یا ارائه پاداش برای معلمان است. در حالی که همه دولت را خسته نکنید به صرف در خیرات و حرفه ای” Shashikumar اظهار تاسف کرد.

در کارناتاکا بیش از 54.5 لاخ دانش آموزان در حال ثبت نام در مدارس خصوصی در حالی که 8 لاخ دانش آموزان با مدارس دولتی.

چند تن از معلمان را در بر داشت خود را در یک وضعیت غیر معمول بعد از کلاس رفت و آنلاین به تازگی. در حالی که بسیاری از موفق برای تدریس به عدم پرداخت حقوق و دستمزد را لکهدار تلاش های خود را.

“این آسان نیست به کلاس های آنلاین. ما انجام داده اند نه قبل از آن. تلاش زیادی به آن می رود و در پایان روز, ما نمی پرداخت می شود. من مدرسه متعلق به یک سیاستمدار قدرتمند و با وجود جمع آوری هزینه از دانشجویان حقوق و دستمزد ما شد کاهش 30 درصد در ماه مارس. علاوه بر این, ما را به خطر می اندازند زندگی ما با رفتن به مدارس به کلاس هنگامی که وجود دارد هیچ دانشجویان تبدیل کردن. اگر هیچ چیز ما انتظار داریم عزت از مدیریت مدارس و والدین” یک معلم مدرسه به شرط ناشناس ماندن گفت: Deccan Chronicle.

در یک نمونه از مدارس در حال تمایلی به پرداخت کامل حقوق به معلمان یک مدرسه خصوصی معلم گفته شد توسط مدیریت است که او را به اجازه رفتن از افزایش به عنوان متخصصین و اهل فن نیز بدست آورده یک حقوق و دستمزد.

اظهار نظر بر سر این موضوع, S R Umashankar اصلی وزیر به دولت اولیه و ثانویه آموزش و پرورش گفته است که دولت از وضعیت آگاه است و در تلاش است برای پیدا کردن یک راه حل است.

اصل SSMRV PU, کالج, Vasanthalakshmi گفت که در حالی که او در مدرسه انجام داده است هر ترتیب از کلاس های آنلاین معلمان شده اند و تمایلی برای آمدن به قبل از دوربین.

“دوربین های قرار داده شده در کلاس و ویرایش انجام شده توسط کامپیوتر بخش. معلمان فقط خواسته را به کلاس اما در ابتدا آنها را به صورت مسائل,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de