الگوهای رفتاری در حال سرقت Breonna تیلور از داستان او

اگر فکر می کنید آنچه شما خوانده شده در اینترنت دراین یک روز زیبا برای دستگیری پلیس که به کشته شدن Breonna تیلور.

تبلیغات

به نوبه خود از عبارت تبدیل شده است و نزدیک به همه جا در رسانه های اجتماعی در هفته های اخیر به عنوان توجه مورد او کاسته یک بار دیگر. اوایل شرکت کنندگان در رشد الگوی رفتاری صادقانه به دنبال جلب توجه به تیلور 26 ساله EMT از لوئیزویل, کنتاکی که کشته شد در خانه اش توسط سه افسر پلیس زمانی که آنها اعدام بدون دست کشیدن حکم در آپارتمان او با دوست پسر کنت واکر. مرگ او جلب محدود توجه ملی در حالی که ماموران که منجر به کشته شدن او باقی مانده شاغل و خالی.

اما آنچه در آغاز به عنوان صادقانه توییتهایی و عکس اصرار مردم به یاد داشته باشید به نشان می دهد تا برای تیلور مورد سرعت بدل به یک لحنی الگوی رفتاری نوع خود را دارد. وجود ندارد و هر گونه تماس به اقدامات “بازداشت پلیس که به کشته شدن Breonna تیلور” شد شیپور تماس طلاق از تیلور زندگی و تصویر—جدیدترین فضیلت سیگنال از انتخاب یکی که مخالف زمان مکالمه در اطراف لغو پلیس و زندانها.

مختصر و مفید جعلی کردن توییتهایی دربارهی کارهای روزمره, آلبوم اطلاعیه ها, تصدیقو پخت شد راه را برای کاربران به سیگنال است که آنها مردم خوب™ بود و نه در مورد تیلور مورد. بر روی Instagram آنها همراه selfies و ضمنی درآورد. هنگامی که شتاب گذشت, مى توان با راه های خلاقانه برای بازگشت به انجام آنچه آنها می خواهم همیشه انجام شده است. تمرکز منتقل شده از Breonna خودش و بر روی همان نوع از هوشمندانه پیش گیری به طور معمول پاداش های رسانه های اجتماعی.

این نقض اضافه شده به این بی عدالتی از Breonna تیلور مرگ که به نظر نمی رسد به تحریک همان احشایی واکنش که احساس می شد برای Ahmaud Arbery و جورج فلوید. وجود دارد به مراتب کمتر از افراد را دیدم که یک زن را از مرگ به عنوان یک فاجعه در نیاز فوری بسیج—یک واقعیت است که خشم و مجروح سیاه و سفید زنان در پشت سمت چپ برای دیدن نام او و داستان پاک شود در زمان واقعی است.

من یکی از آن زنان. و به عنوان تظاهرات در حمایت از جورج فلوید دریافت دیوار-به-دیوار پوشش رسانه ای در من ایجاد #BirthdayForBreonna کمپین رسانه های اجتماعی به سعی کنید به داستان او را به رسانه ها چرخه در تاریخ 5 ژوئن 2020—چه بوده است او 27th تولد. من می خواستم برای ایجاد فضایی نه فقط به خاطر تیلور اما برای تمام زنان بودند که یک بار دیگر بلع تلخی از دیدن راه ما به طور مستمر پاک شده از جمعی روایت در اطراف خشونت پلیس در خدمت بالا بردن داستان از مردان سیاه و سفید. ما نیاز به عموم سوگواری شیعیان ما تنها کسانی هستند که می.

به بلانت آن کار کرده است. فقط به عنوان من تا به حال خواسته مردم آب گرفتگی رسانه های اجتماعی با اذکار برای Breonna تیلور به دنبال مراحل اقدام من گذاشته و ارسال کارت تولد برای لویی سارنوالی خواستار اقدام در مورد او. آن را نشان از پشتیبانی بسیار بزرگتر از من همیشه می تواند برای امیدوار بود و آن را فوق العاده در حال حرکت به کل غریبه آن را بر خود برای رفتن بالا و فراتر از آن در نام او. یک زن در پرواز از فلوریدا به کنتاکی برای حضور در یک تجمع. یکی دیگر از پخته Breonna کیک و به فروش می رسد برش با درآمد حاصل از بهره لویی وثیقه صندوق. خانواده اش GoFundMe—در ابتدا با متوسط بپرسید $500,000 است که در بیش از $6,000,000. افراد مشهور اعم از شارلیز ترون به Busy Philipps به Neko Case تشویق مردم به مشارکت و کمک مالی. Alicia Keys او را خواند تولدت مبارک. Gugu Mbatha-Raw , نقاشی پرتره خود را.

یک ماه بعد کمی تغییر کرده است. “بدون دست کشیدن از” حکم در حال حاضر ممنوع در لوییویلاما هیچ اتهامات جنایی واصل شده اند در برابر افسران. در حالی که بر روی زمین اعتراضات و تظاهرات ادامه تیلور نام بار دیگر کاهش یافته است از اخبار است. متاسفانه حافظه او شده است به طور مداوم استناد در گسترش یک چیز عجیب و غریب الگوی رفتاری یک انحراف از اهداف کسانی که می خواهند برای دیدن او به عدالت است.

اما تعریف از آنچه که عدالت باید مانند نگاه معطوف شده به طور قابل توجهی در شیوه ای از هفته. فعالان موفق در ساخت پلیس لغو یک جریان اصلی سیاسی در نظر, به این معنی که خواستار دستگیری ماموران تیلور مورد است که در حال حاضر یک پیام است که با خواسته های فعلی برای پلیس و زندان و لغو. به عنوان یک نتیجه, مردم, سرمایه گذاری در تیلور مورد تقسیم شده به دو جناح: کسانی که می خواهند به دنبال معنای سنتی دادگستری و کسانی که می خواهند به استفاده از این مورد به عنوان یک مثال از اینکه چگونه به تصویب جایگزین پیشرفته تر استفاده از جبران خسارت است که می تواند مدل سازی برای آینده است.

تیلور تنها مورد از سه ذکر است که دیده نمی شود هر گونه بازداشت. یکی از ماموران درگیر برت Hankison شد اخراج از نیروی انتظامی, اما تنها پس از اتهامات نامربوط از تکرار تجاوز جنسی علیه او. دو نفر دیگر از افسران—Jon Mattingly و Myles Cosgrove—که قرار است در مرخصی اداری اما باقی می ماند شاغل.

با توجه به این حقایق و infuriatingly آهسته سرعت مورد آن را حس می کند که هواداران می خواهم سعی کنید به آن را دوباره به تمرکز در تلاش برای به دست آوردن نتایج مشابه برای همه قاتلان او. اما به عنوان میراندا رابینسون یک مدیر پروژه از بوستون به من گفت که در یک مصاحبه کوتاه با facile سادگی از این استادانه memetic نوبت “تماس نمی مردم به انجام هر گونه تفکر عمیق در مورد آشتی خود خواستار لغو پلیس با درخواست ما ‘بازداشت’ این پلیس است.”

من به برخی از زنان پس از لکه نارضایتی خود را برای روند رو به رشد و مشترک بسیاری از احساسات مشابه. Arika تیمز یک زن سیاه و سفید از واشنگتن دی سی گفت که “های این الگوهای رفتاری کند زیانی به جنبش طرفدار الغای برده داری به دلیل آن را به دنبال مشروعیت بخشیدن و حمایت از سیستم زندان است که ما در حال حاضر در تلاش برای پاره کردن.”

“آن را به معنای واقعی کلمه خدمات لب” کاترین Terumi یک نژاد مخلوط ارتباطات استراتژیست از سان فرانسیسکو به من گفت. و آن را آسان ببینید که چرا او می خواهم فکر می کنم. ترجمه یک الگوی رفتاری می افتد در روال اینترنت زبان. وجود دارد هیچ چیز رمان بسیار در مورد آن. “این ساده ترین راه برای آنها برای اشاره به جنبش و به نظر می رسد بیدار شد و بدون وقفه خود را برنامه ریزی شده های برنامه نویسی. اکثریت قریب به اتفاق مردم خواهد شد و دیدن یک عکس و دو بار ضربه بزنید و نگه داشتن آن در حال حرکت است.”

رابینسون به توافق رسیدند. “مردم از جان گذشته برای رفتن به ارسال های خود را selfies و الگوهای رفتاری اما هنوز هم می خواهید برای دریافت کوکی ها خود را برای مراقبت در مورد سیاه زندگی با یک گیلاس در بالا برای خود هوش و ذکاوت. آن را احساس می کند بی اعتنا. مانند او یک ایده به جای یک فرد است. شما می توانید اسلات هر نام و یا رک و پوست کنده هر علت را کوچک نوشتن شرح تصاویر و و آن چیزی را تغییر نمی دهد چرا که آن را کاملا جدا از بلند کردن اجسام تا عزاداری خود را, و یا جلوگیری از بیشتر شبیه به او,” او گفت:.

پذیرش این نوع از طنز رابینسون معتقد است یک نیش بی احترامی برای زنان سیاه پوست. “من فکر می کنم وجود خواهد داشت تن پولیس در مورد این عدم هیبت بودند آن را در مورد هر کسی به غیر از یک زن سیاه و سفید,” او گفت:.

برای بسیاری از گسترش این الگوهای رفتاری احساس و در عین حال یکی دیگر از راه های که در آن زنان پاک هستند. حتی در مرگ تیلور نشده است مجاز به اقامت در مرکز خود داستان. پوشش و احترام برای افراد کشته شده توسط پلیس تقسیم پاک خطوط جنسیتی با زنان مستقیما در طرف اشتباه. رپ Jay-Z منتشر شد نامه سرگشاده ای خواستار عدالت برای جورج فلوید و در این هفته ماموران درگیر در این پرونده متهم شدند. Beyoncé منتشر مشابه نامه ای در حمایت از Breonna تیلور و ملاقات با خشم از لوئیزویل دولت شهرستان. آن را سخت به این نتیجه چیزی دیگر از آن سیاه شده اند تلقی یکبار مصرف. سیاه بخواهید برای بررسی و دریافت چیزی جز اخراج در بازگشت.

کریستین بویر سفید نویسنده از بوستون به من گفت memes صاف پتانسیل تیلور زندگی است. “هنگامی که او را رقیق کردن به یک glib cutesy الگوی رفتاری این یک بی احترامی به او است. او بسیار واقعی یک فرد با افکار و رویاها و دوست نداشتن. او در پشت برگ جهان از صدمه زدن به خانواده و دوستان و آشنایان.”

تیمز احساس الگوهای رفتاری نیز نادیده گرفته تیلور خانواده است. “تصور کنید که خود را از اعضای خانواده و هر کس در اینترنت است که در تلاش برای ایجاد بهترین الگوی رفتاری در مورد شما عزیزان, مرگ,” او گفت:. این اضافی ظلم و ستم است که زنان در حال حاضر می دانیم آنچه که در جدول باید از آنها دیدار خود مرگ.

من معتقدم و حمایت از طرفدار الغای برده داری استدلال انتزاعی: آن است که به وضوح درست است که ما نمی توانیم به همان خشونت آمیز سیستم که در زمان Breonna زندگی به پس از آن به نحوی اعتبار آن است. این carceral سیستم از بین می برد و زندگی و elides عدالت; defunding پلیس و reinvesting به جوامع مشترک است-حس راه برای از بین بردن نیاز به پلیس در وهله اول. و با توجه به اینکه چگونه اغلب افسران پلیس فرار از محکومیت در موارد نادر که در آن آنها در حال بازداشت و به اتهام درخواست برای عدالت از یک سیستم که به طور معمول exonerates آنها را برای کشتن مردم سیاه و سفید احساس می کند مانند صرفا به تأخیر انداختن شکستگی. به عنوان Kelsey Dickson, سیاه خرید و فروش مدیر به من گفت: “پلیس پلیس, دیگر پلیس نمی آزادسازی هر کسی. وجود دارد نیاز به شلیک با هیچ پلیس جدید استخدام برای جایگزین کردن آنها.” هدف از این رو است که به, اما برای جلوگیری از آسیب بیشتر است.

در حالی که تقاضا حس می کند با هدف از بین بردن پلیس و زندان در ذهن, آن را هنوز هم احساس می کند مانند یک بی عدالتی است که همه این مردان باید از دست دادن شغل خود. مردم از دست دادن شغل خود را هر روز و آن سخت است برای آشتی دادن است که در ازای snuffing جوان و امیدوار زندگی تنها چیزی از ارزش این مردان ممکن است از دست دادن است که حقوق بازنشستگی خود را. و پس از آن وجود دارد نابرابر درمان است. چرا باید Breonna تیلور بود تنها کسی که از خانواده دریافت نمی کند تطهیر از دستگیری?

Illustration for article titled Memes Are Robbing Breonna Taylor of Her Story

تصویر: توییتر (دیگر)

آن را بیش از حد آسان برای زنان سیاه پوست به سمت چپ زمانی که سنتز یک جنبش به اهداف خاص. به عنوان دکتر Brittney کوپر اشاره کرد در گفتگو با برای هریت را کیمبرلی N. پرورش در جهان بدون پلیس, سیاه زنان به ویژه آسیب پذیر است. این یک نگرانی معقول با توجه به این که بیش از 40 درصد از زنان تجربه خشونت خانگی در طول عمر خود. زمانی که زنان در بحرانی خطر وجود دارد نیاز به کسی که مداخله خواهد شد. مشکل این است که با پلیس, سیاه زنان هنوز هم آسیب پذیر است. بنابراین اگر ما در حال صدمه یا راه, چرا لغو سیستم ما با اطمینان می دانیم علل اضافی نهادی آسیب و ایجاد چیزی جدید در پی آن?

ساده و در تلاش برای اطمینان حاصل شود Breonna تیلور را فراموش نکرده بود به عنوان کشور وارد چه احساس بی سابقه ای لحظه نژادی حساب شد پیچیده توده از مسائل. آنچه که ما ساخته شده از خاکستر از carceral سیستم ممکن است فراتر از تصورات شخصی اما این memes, حسن نیت به عنوان آنها ممکن است صرفا تقویت سیستم های بسیار که منجر به Breonna مرگ است. و این مشکل ما می توانیم امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de