MHA با هم قرار می دهد تیم وزیران به پروب راجیو گاندی بنیاد

در یک تحول مهم است که موظف است برای ایجاد تنش بین کنگره و حکم BJP وزارت امور روز چهارشنبه راه اندازی وزرا کمیته هماهنگی تحقیقات به نقض های مختلف حقوقی مفاد PMLA, درآمد, قانون مالیات بر FCRA و غیره توسط راجیو گاندی پایه و اساس است.

همانطور که در وزارت اطلاع رسانی ویژه مدیر اد را رئیس این کمیته ، این کمیته نیز بررسی دو سازمان دیگر: به راجیو گاندی خیریه اعتماد و ایندیرا گاندی یادبود اعتماد.

آخرین توسعه در میان اتهامات توسط BJP رئیس JP Nadda که راجیو گاندی بنیاد است که به رهبری کنگره رییس جمهور موقت سونیا گاندی در حال دریافت بودجه از دولت چین.

در ژوئن 29, Nadda تا به حال ادعا شده که این RGF است که به رهبری سونیا گاندی دریافت کمک های مالی هر سال از سفارت چین بین 2005-09 و از “پناهگاه های مالیاتی” از لوکزامبورگ که پر است از “حواله دادن معاملات” بین 2006-09

سازمان های غیر دولتی و شرکت ها “deep منافع تجاری” نیز به بنیاد اهدا, او ادعا.

Nadda نیز خواسته کنگره آمده پاک در آن “لینک” با چین و جزئیات آن تفاهم نامه با حزب کمونیست چین است.

اخذ تاییدیه رئیس نیز حمله نخست وزیر مانموهان سینگ او را متهم به تخصیص 100 تومان کرور روپیه به بنیاد به عنوان وزیر دارایی در سال 1991 زمانی که هند بود رفتن را از طریق آن “بحران مالی”.

“پس از آن به طور منظم دریافت کمک مالی از وزارتخانه ها. هنوز RGF حاضر به حسابرسی شده توسط CAG و یا حتی در زیر آمده است: حق دسترسی به اطلاعات عمل می کنند. چه Manmohan Singh باید بگویم در این یاد ماندنی غارت و غارت سازمان یافته,” Nadda پرسید.

کنگره, اما, اخراج Nadda حمله RGF بیش از اتهام کمک به آن را از سفارت چین به عنوان یک “شیطانی بازی فریب” توسط حزب حاکم برای منحرف کردن توجه از اتهام چینی اشغال سرزمین های هندی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de