مینه سوتا شهرستانها خود را تنظیم ماسک مورد نیاز برای مبارزه با COVID-19

در صورت عدم وجود هر ایالت و یا فدرال سفارش شهرداران و شوراهای شهر در سراسر مینه سوتا در حال عبور از محلی نیاز به پوشیدن ماسک در حالی که در داخل خانه برای محدود کردن گسترش ویروس است که باعث COVID-19.

در حال حاضر این هفته شهرهای وینونا روچستر منکیتو و ادینا تصویب کرده اند که ماسک مورد نیاز و مشابه آن حکم خواهد شد مورد بحث در این ماه در دولوت و خیابان.

مینیاپولیس و سنت Paul و 63,000-دانشجو دانشگاه مینه سوتا نیاز به ماسک-پوشیدن لباس در داخل خانه و دادگاه عالی ایالت موظف ماسک در همه دادگاه امکانات شروع جولای 13.

در روچستر خانه از کلینیک مایو شهردار کیم نورتون روز سه شنبه گفت که او تصمیم گرفت برای حمایت از این شهر نیاز به پوشیدن ماسک در بخشی از آنجا که تعداد کمی از مردم به نظر می رسید با پوشیدن آنها. Olmsted شهرستان دو هفته متوسط جدید آزمایشگاه تایید موارد COVID-19 بالاتر از یک ماه پیش قرار دادن شهرستان در بالا “نارنجی” سطح هشدار.

“من نمی خواهم به حرکت به قرمز و پس از آن باید این مسئله ما شاهد در فلوریدا و تگزاس و آلاباما و در همه جا دیگری” نورتون گفت. “من می دانم که آن را 100 درصد [موثر در جلوگیری از گسترش ویروس]. من یکی از اولین به اعتراف به آن است. اما یک راه حل به سرعت گسترش یافته است که بسیار آسان ارزان — چرا ما آن را انجام دهید؟”

در ادینا شهردار جیم Hovland امضا جهت است که به اثر رفت جمعه نیاز به ماسک پوشش دهان و بینی در حالی که داخل اکثر اماکن عمومی در شهرستان. شورای شهرستان خواهد شد برگزاری یک جلسه ویژه چهارشنبه برای تصمیم گیری که آیا برای گسترش سیاست.

“اگر ما می خواهیم بچه های ما برای رفتن به مدرسه در پاییز ما رو به نگه داشتن آنها را تمرین این مهم عادات” Hovland گفت: در Facebook پست دفاع پارچه ماسک در مکان های مکرر شستن دست و اجتماعی فاصله.

رژیم صهیونیستی. تیم Walz اذعان کرده است که او با توجه به اینکه برای تحمیل یک ایالت سفارش. مینه سوتا انجمن پزشکی دولت وزارت بهداشت و مینه سوتا انجمن پرستاران هستند و هر یک اصرار یک ایالت سفارش.

از سوی دیگر مینه سوتا اتاق بازرگانی گفت: یک سیاست انعطاف در اطراف پوشش می تواند کمک به بازگشایی دولت در اقتصاد است.

غیر-پزشکی-درجه پارچه ماسک است که می تواند خریداری شده در فروشگاه و یا در خانه ساخته شده به طور گسترده ای در فکر به دام میکروسکوپی قطرات در یک فرد نفس است که می تواند گسترش ویروس به مردم در اطراف آنها.

شبیه به یک فولاد ماسک پوشیده شده توسط یک دکتر در یک عملیات یک پارچه ماسک فرسوده در طول یک بیماری همه گیر کوروناویروس محافظت نمی کند پوشنده لباس بلکه مردم در این نزدیکی هست. تنگ اتصالات N95 ماسک پوشیده شده توسط پزشکان و پرستاران در انجام حفاظت از پوست را کاهش می دهد اما آنها از جمله در تامین کوتاه مدت است که آنها به طور کلی این سایت متعلق به در کار کارکنان مراقبت های بهداشتی.

هواداران از پوشیدن پارچه ماسک در مکان های عمومی می گویند وجود دارد گسترده علمی پشتیبانی می کند.

مینه سوتا انجمن پزشکی اشاره کرد که اخیر غیر کارشناسی کاغذ در medRxiv preprint خدمات به حال بررسی میزان عفونت و ماسک-پوشیدن در بر داشت و کافی برای حمایت از ماسک. در مقایسه با هنجارهای اجتماعی یا سیاست های دولت حمایت از ماسک پوشیدن به حال مرگ و میر را افزایش می دهد از 8 درصد در آوریل و مه در مقایسه با 54 درصد در کشورهای باقی مانده در این مطالعه مشاهدهای یافت.

پشتیبانی از ماسک-پوشیدن جهانی است اما برخی از منتقدان می آیند در سراسر. در فوریه. 29 ایالات متحده جراح عمومی دکتر جروم Adams توییتی که آمریکایی ها باید “توقف خرید ماسک” از آنجا که آنها نمی مردم جلوگیری از ابتلا به ویروس. همانطور که از شنبه, Adams بود به tweeting در حمایت از پوشیدن پوشش صورت “برای کمک به محافظت از خود و دیگران در اطراف شما است.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یکی از برجسته ترین منتقدان از ماسک در ایالات متحده در هفته گذشته تغییر پیام و گفت که او با حمایت مردم با پوشیدن ماسک اگر آنها احساس خوبی در مورد انجام این کار. اما در روز دوشنبه در کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع گفت: در فاکس نیوز که یک ملی پوشش حکم است نه در آثار.

ماسک مورد نیاز در مینه سوتا شهرستانها خرس گسترده شباهت اما هر یک متفاوت است در زمانی که و چگونه آن را اعمال می شود.

در وینونا شهردار مارک پترسون روز سه شنبه اعلام کرد 30 روز سراسر شهر بود پوشش جهت است که نیاز به همه ساکنان و بازدید کنندگان به سایش پوشش صورت در داخل خانه در ساختمان های عمومی و “هر جایی که فاصله فیزیکی دشوار است.” این شهر موجود اضطراری اعلام به او قدرت را به طور یک جانبه تحمیل نظم اما شورای شهر می تواند به اصلاح و یا پایان آن در هر نقطه.

“مهمترین اقدام هر Winonan می توانید برای جلوگیری از گسترش COVID است به پوشیدن ماسک” پترسون در بیانیه ای گفت.

در منکیتو شورای شهر مورد بحث و در نهایت تصویب یک فرمان دوشنبه شب که طول می کشد 61 روز و نیاز بیشتر مردم بیش از سن 12 به پوشیدن ماسک در داخل خانه و برای کارفرمایان به نیاز عموم کارکنان به پوشیدن ماسک. اندازه گیری گذشت 5-2 پس از دو ساعت بحث و.

منکیتو شهردار Najwa ارزش مبادلهاي گفت: در e-mail که به او رای دادند به نفع به عنوان یک عضو از شورای: “پس از صحبت با شهروندان ما که در زمینه های پزشکی و دیدگاه های خود را, آن را ساده به من چه ما تا به حال ادامه است.”

منکیتو عضو شورای شهر Mark Frost رای دادند و در برابر فرمان و حتی پس از آن پیشنهاد 1000 دلار جریمه شد کاهش به $200 برای کسب و کار به دلیل شک و تردید او از مایکل Osterholm که فراست به نام دولت بالا اپیدمیولوژی.

“او کسی است که بیرون آمد و فقط گفت که آنها کار نمی کنند” فراست گفت: از آنجا که پارچه ماسک “به طور تصادفی اجازه می دهد هوا در دو طرف یا اطراف گونه های خود را. … من خیلی دوست دارم برای حمایت از این. اما من فکر می کنم او درست است که نه آنها که بزرگ یک معامله است.”

Osterholm مدیر دانشگاه مینه سوتا مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست حمایت اجتماعی از فاصله به عنوان مهم ترین خطر-کاهش تاکتیک و گفت: طرفداران ماسک ممکن است overselling قدرت خود شواهد علمی.

حتی پس از Osterholm پشتیبانی از پوشیدن پارچه ماسک که مضر هستند و می تواند مفید باشد حتی اگر آنها نمی, محافظت کامل.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de