مینه سوتا قانونگذاران هنوز هم امید برای پلیس اصلاحات عمومی آثار لایحه

مینه سوتا قانونگذاران دولت را فرصت دیگری به تصویب پلیس پاسخگویی اقدامات به قانون هفته آینده با رژیم صهیونیستی است. تیم Walz برنامه ریزی برای تماس های خاص قانونی جلسه برای دومین بار در این تابستان.

Walz روز سه شنبه گفت او خوشبین است که نمایندگان مجلس می تواند به اعتصاب یک معامله در هر دو پلیس اصلاحات و عمومی این نسخهها کار هزینه های بسته که به احتمال زیاد شامل پول برای کمک به بازسازی بخش هایی از مینیاپولیس و سنت پل آسیب دیده در شورش که به دنبال آن ممکن است مرگ جورج فلوید در دست مینیاپولیس افسران پلیس.

اما سیاست باقی می ماند روی حیله و تزویر. چند ساعت پس از Walz نشان داد طرح خود را برای تماس با یک جلسه ویژه در دوشنبه اعضای قوه مقننه را مردم رنگ و بومی حزبی — پیوست در خانه ملت در کنفرانس خبری توسط دموکرات در کنگره ایالات متحده Ilhan Omar — ادعایی که جمهوری قانونی رهبران نشده اند در برقراری ارتباط با آنها در مورد پلیس پاسخگویی پیشنهادات.

“تا زمانی که ما دریافت کنید که معنی دار گفت و گو من مطمئن هستم که چگونه ما می توانیم کارهایی انجام شود” گفت: سناتور. جف هیدن DFL-مینیاپولیس.

یک جلسه ویژه در ماه گذشته به پایان رسید و در acrimony به عنوان دموکرات که کنترل خانه و جمهوری خواه به رهبری سنا آمار بن بست بیش از یک سری از اقدامات به منظور افزایش پلیس پاسخگویی در پاسخ به فلوید را کشتن.

“سنا ایران با پشتیبانی پلیس اصلاحات مانند ممنوعیت چوک نگه می دارد و د تشدید آموزش. اما ما نمی خواهد حمایت از هر DFL “اصلاحات” که پال خواستار قطع بودجه دولت یا از بین بردن پلیس” رهبر اکثریت سنا پل Gazelka R-شرق Gull Lake توییتی روز سه شنبه در پاسخ به DFL کنفرانس خبری.

آمریکا همچنان به فشار برای یک جارو بسته از تغییرات به افزایش جامعه-led جایگزین به پلیس بان جنگجو-سبک آموزش برای افسران و افزایش آستانه برای استفاده از نیروی مرگبار از “آشکار” به “قریب الوقوع” تهدید به افسران و دیگران.

همانطور که اشاره شد توسط Gazelka جمهوری خواهان پشتیبانی از تعداد انگشت شماری از این اقدامات از جمله آموزش بالا بردن استانداردها و نیاز به افسران به مداخله اگر همکاران با استفاده از نیروی بیش از حد. اما دموکرات ها گفت: آنها نمی تواند به اندازه کافی دور.

دموکرات ها بارها و بارها اصرار داشت خود را شامل نمی شود هر گونه حرکت پال خواستار قطع بودجه دولت یا از بین بردن ادارات پلیس. اما Gazelka گفت: DFL پیشنهاد 15 میلیون دلار صرف policing جایگزین می تواند باز به دولت در جهت defunding.

یکی دیگر از جلسه ویژه به طور اتوماتیک اگر Walz خود را گسترش اورژانس در زمان صلح و قدرت برای یکی دیگر از 30 روز که او گفت که او در نظر دارد به انجام در هفته آینده. او شده است به کارگیری قدرت آن به مدیریت دولت در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

“کاملا آشکار است که ما را توان رفتن به یک جلسه ویژه احتمالا دوشنبه آینده” Walz گفت: پس از مراجعه به یک مرکز مراقبت از کودکان در کلیسای سنت پل به اعلام $56.6 میلیون دالر برای برنامه از طریق ارائه دهندگان مراقبت عمل می کنند.

دیگر عمده قانون هنوز هم موضوع را به مذاکرات بین دموکرات ها و جمهوری خواهان است و استقراض بسته برای پروژه های ساخت و ساز به نام پیوند لایحه. قانونگذاران از هر دو طرف موافق این امر را دولت یک نیاز اقتصادی افزایش, اما در همان زمان بوده است مقید تصویب آن به سرنوشت دیگر اولویت های قانونی.

هیدن و تشکر. رنا موران DFL-St. Paul هر دو گفت: آنها تنها حمایت از یک پیوند لایحه اگر پلیس اصلاحات به تصویب رسید. و خانه رهبر اقلیت Kurt Daudt R-تاج گفت که او می خواهد برای پایان دادن به Walz اورژانس قدرت به عنوان بخشی از یک پیوند معامله است.

“بدیهی است که ما نمی توانیم راه دور بدون انجام برخی از پلیس اصلاحات پس از جورج فلوید قتل و ما نیز باید پیوند است که بخشی از اقتصاد است که واقعا مهم است و برخی از مکمل مسائل است که نیاز به خطاب” Walz گفت. “من فکر می کنم برای Minnesotans آنها دیدن بیش از حد حزبی محیط زیست, من می توانم به شما بگویم این است: جلسه قانونی است کار یک تعهد وجود دارد را امتحان کنید و دریافت آن انجام می شود.

جمهوری خواه ایالت دیو Senjem گفت: او صرف شش روز در خصوصی مذاکرات تلاش برای آشتی جداگانه مطابق با اسکناس که قبلا به تصویب مجلس نمایندگان و سنا. نمایندگان مجلس در حال بحث نهایی قطعه که شامل مسکن و حمل و نقل وجوه در یک بسته است که به احتمال زیاد ضربه $1.35 میلیارد, او گفت:.

“من احساس می کنم که ما در حال نزدیک شدن است و ما قادر خواهیم بود که نزدیک به 5 درصد از این لایحه به زودی و من پیش بینی آن را آماده برای رفتن در هفته آینده” Senjem گفت. “در این نقطه وجود دارد هیچ دلیلی برای فکر می کنم که وجود خواهد داشت یک پیوند لایحه است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de