هر روز صبح این ماه آرام آیین آشکار در داخل یک چادر بزرگ سفید در پارکینگ شمالی مینیاپولیس مرکز نوار مشخص شده توسط سوار کردن کسب و کار.

به عنوان ماشین سر و صدا توسط داوطلبان پخش کردن نه خیلی فرش زیر چادر سقف قرار دادن یک نماز بالش صندلی تاشو یا kneeler در هر. آنها مجموعه ای دسته گل در یک میز کوچک جلو و کنار در ورودی نشانه اعلام “چادر نماز.”

“سکوت دعا. برای 8 دقیقه, 46 ثانیه است. نشستن و یا زانو زدن” می خواند نشانه ای است که هدایت یک جریان از بازدید کنندگان به این پروژه جدید به نام 30 روز از نماز سکوت: شفا قلب شهر ما.

“هدف این است که شفا از لایه های متعدد از تروما جوامع ما را تجربه کرده اند و آماده سازی خود را برای ایجاد یک آینده متفاوت” گفت: همین ساموئلز, سابق, مینیاپولیس, عضو شورای شهر و وزیر مقرر که راه اندازی این پروژه در جولای 1 با همسرش, Sondra ساموئلز.

چادر به مردم ارائه می دهد یک پناهگاه برای در تماس گرفتن با غم و اندوه خود را بیش از COVID-19 گیر مرگ جورج فلوید در دست پلیس نابودی کسب و کارهای محلی و دیرینه مسائل جامعه است.

این می افزاید: یک جزء معنوی به آرایه ای از اعتراض ها و سیاست های مورد بحث شده به آدرس جامعه صدمات.

“این یک مراسم عمومی که در آن مردم از تمام ادیان با هم می آیند,” او اضافه شده است.

نماز چادر باز است از ساعت 10 صبح تا 7 بعد از ظهر روزانه, میزبانی, سمت شمال, ایمان سازمان است که منجر به خاموش نماز و همکاری در پروژه های.

به آنها توضیح دهید که به مهمانان خود 8 دقیقه 46 دوم نماز دوره نشان دهنده مقدار زمان مینیاپولیس افسر پلیس خود را نگه داشته زانو در جورج فلوید گردن قبل از او درگذشت.

جامع Muriziq, 14 بود در میان یک گروه از دانش آموزان از آزادی جامعه کلیسا در قرن 21 آکادمی که متوقف به دعا مدت کوتاهی قبل از ظهر شنبه. پوشیدن یک “من نمی توانم نفس بکشم” COVID-19 حفاظت ماسک, او گفت که او بود ممنون از تجربه.

“من تا به حال زمان به تنهایی با افکار من گفت:” جامع ترک چادر. “بسیاری از مردم در سن و سال من وقت ندارم به همه چیز فکر می کنم از طریق. من به نوعی منعکس شده در مورد استرس. و من دعا کردم برای بسیاری از چیزها است.”

جمعه بود و روز 7 برای این پروژه است. اولین نماز معرفی شد توسط یک سالمند از جامعه آزادی کلیسا یکی از بسیاری از آفریقایی-آمریکایی کلیساها در سمت شمال است که در حال همکاری در این پروژه است.

جسمی فاصله فرش در داخل نشسته چندین آزادی رهبران کلیسا پروژه داوطلبان و افرادی که می خواهم رانده و از آنجا که سنت پل و ادن پریری. در حالی که اکثر نشسته با سر متمایل در نماز سکوت یک مرد برگزار شد تسبیح بودایی و دیگر نشسته چهار زانو در یوگا و موقعیت.

در 8 دقیقه, 46 ثانیه بزرگان شنود گذاشته آواز کاسه که chimed علامت پایان نماز. برخی از مردم باز چشم خود را. تمام باقی مانده است آرام.

“شما خوش آمد به ماندن دیگر” ساموئلز گفت: این گروه است. “و ما می خواهم به شما برای ضبط افکار خود را.”

ساموئلز اشاره به یکی دیگر از چادر فقط قدم دور که در آن فیلمساز ضبط شد که مهمانان تجارب و ارسال آنها را بر روی رسانه های اجتماعی خود را در Facebook صفحه.

برگرد. Alika Galloway, co-پاستور در جامعه آزادی کلیسا ایستاد و پس از نماز خاموش. او به نام چادر نماز یک “فرصت برای تبدیل غم و اندوه به انرژی مثبت است.”

“این یک شیپور یک ندای وحدت” گفت: گالووی. “یک تماس از عزادار دسته جمعی. حتی زمانی که ما را ما انتخاب هر یک از دیگر.”

جولی استیونس گفت: او را از سنت پل به بازدید از عبادتگاه که او یاد گرفته در مورد از یک دوست. او گفت که او می خواست “به احساس درد است که در این جغرافیا به احساس حس مکان.” او همچنین به دنبال الهام الهی بر نقش خود در ساخت کارهای بهتر.

“شما دعا برای چیزی که نیست را به شما می آیند و در عین حال” او گفت:.

کاتلین اولسن آمد از سورد محله مینیاپولیس, جایی که او به یک کلیسا نوازنده همراه با خواهر از سنت جوزف از Carondolet. او در خدمت خواهران’ کمیته با تمرکز بر مقابله با نژاد پرستی و آمد روزانه.

“هنگامی که من انجام می شود دعا, من نگاهی به راه رفتن در اطراف محله” اولسن گفت. “من در تلاش برای خارج شدن از من سفید لیبرال و مترقی حباب. من می خواهم این نماز به دانه چیزی جدید در من است.”

Davontre Snoddy یک تازه وارد در پاتریک هنری دبیرستان شده است نیروی انسانی ویدئوگرافی تجهیزات در سایت. او گفت: این یک تجربه در حال حرکت است.

“هر کس هایی است که برای چیزی,” او گفت:. “زندگی از دست داده است. غارت. فروشگاه سوزاندن پایین. و جورج فلوید. از آنها بپرسید که ” چرا باید به آن خواهم که ؟ “

30 روز از نماز همچنان از طریق جولای 30.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله