همه گیر saps دریاچه های بزرگ حمل و نقل اضافه کردن به سنگین زیان در اطراف دلوت

دلوت — چندین دریاچه های بزرگ کشتی در حال طرد شدن بقیه فصل با توجه به همه گیر-مربوط به کاهش در کسب و کار قرار دادن 94 دلوت-بر اساس کلید دریاچه کارگران از کار به عنوان جمعه.

“خط پایین این است که این بیماری همه گیر” گفت: میچ Koslow, معاون رئیس جمهور از پنسیلوانیا بر اساس شرکت مادر کیستون حمل و نقل شرکت. “سه رگ های ما هستند گذاشته تا با توجه به شرایط اقتصادی است.”

The Edgar B. Speer, راجر Blough و Philip R. کلارک گرفته خواهد شد از کمیسیون برای بقیه سال هر چند Koslow گفت: این شرکت در حال برنامه ریزی برای قرار دادن آنها را به خدمات کامل بهار آینده. اگر شرایط بهبود برخی از کارکنان کشتی می تواند به بازگشت این سال است.

که تا حد زیادی بستگی دارد در تقاضای فولاد از خودروسازان که کاهش یافته است در ماه های اخیر و همراه با آن تقاضا برای مینه سوتا-منابع taconite گلوله مورد استفاده برای ایجاد آن است. که همچنین باعث کاهش حجم حمل و نقل.

“ما بزرگترین مشتری است که ایالات متحده جراحی پس از آن بر اساس برنامه های خود” Koslow گفت. “ما انگشتان ما عبور کردند.”

بیش از 1700 کارگران گذاشته شده است که خارج از محدوده آهن معادن این تابستان هر چند برخی از آنها شروع به بازگشت به کار در ایالات متحده جراحی را Minntac معدن در کوه آهن زودتر از انتظار می رود این ماه است.

همانطور که از مه محموله از طریق بندر دلوت-برتر پایین نزدیک به یک سوم نسبت به سال 2019.

در نامه ای به این شهرستان در هفته گذشته کلید دریاچه’ ارشد حسابداری افسر تیموتی کالاهان گفت: این شرکت بود “قادر به ارائه مقدار بیشتری از اطلاع از این اخراج” به دلیل عدم اطمینان اقتصادی ایجاد شده توسط این بیماری همه گیر.”

کار تلفات سنگین شده اند در دولوت در ماه های اخیر و برش در صنایع از رستوران ها و هتل ها به بسته شدن Verso کارخانه کاغذ سازی, هواپیما, تعمیر تاسیسات عار Corp. و اخراج های دسته جمعی در Essentia سلامت. به عنوان از آوریل نرخ بیکاری در دلوت شنبه در 11.6% شهر بالاترین نرخ حداقل از سال 1990 با توجه به حالت چهره.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de