پلیس: 1 کشته و 5 زخمی های تیراندازی در سراسر مینیاپولیس در روز سه شنبه

مینیاپولیس قتل کارآگاهان مشغول به کار در اواخر شب سه شنبه به سعی کنید برای پیدا کردن یک فرد مسلح که به کشته شدن یک مرد و زخمی دیگر در خارج از سمت شمال کلیسا, مقامات گفت.

تیراندازی شد و یکی از حداقل چهار سراسر شهر شنبه — با شش قربانیان — مارک دیگر روز خشونت در طول های اخیر حملات اسلحه.

قربانیان در تازه ترین حادثه ضرب گلوله کشته شد و پس از تیراندازی فوران حدود 11:19 بعد از ظهر در 2100 بلوک N. امرسون خیابان خارج از رودخانه زندگی کلیسای لوتری در اردن محله با توجه به مقامات و اسکنر پلیس ترافیک. آنها با نشستن در یک خودرو در آن مکان و زمانی که کسی با نزدیک شدن و اخراج چندین عکس در داخل قابل توجه مردان بودند که هر دو در 20s خود را.

با توجه به اسکنر با ترافیک 911 تماس گیرنده از چند بلوک دورتر گزارش شنوایی به عنوان بسیاری از 18 اثر شلیک گلوله در مدت کوتاهی قبل از اینکه ماموران دریافتند این دو قربانی بر روی امرسون. مرد دیگر به ضرب گلوله در پا و بالای ران است که انتظار می رود برای زنده ماندن.

این حادثه شد مینیاپولیس’ 30th, homicide سال, با توجه به MPD اطلاعات — تقریبا دو برابر به عنوان بسیاری از شهر بود و این زمان در سال گذشته و بالاتر از قبلی 5 سال به طور متوسط حدود 19.

در حالی که پلیس هنوز در حال بررسی صحنه جرم یکی دیگر از گلوله قربانی نشان داد تا در HCMC گفتن کارکنان بیمارستان که تیراندازی اتفاق افتاده است در جایی “به طرف شمال” اما حاضر به ارائه جزئیات بیشتر, مقامات گفت.

قبلا در این شب یک زن در اواخر 20s مبتلا به زخم گلوله راه می رفت به اتاق اورژانس در HCMC. راننده یک وسیله نقلیه است که کاهش یافته و قربانی کردن پلیس گفت که او به ضرب گلوله کشته شده بود در نزدیکی مرکز شهر اتوبوس انبار در تقاطع N. 10 خیابان و Hawthorne خیابان. این حادثه رخ داده است فقط پس از 11 p. m.

چند دقیقه قبل از 10 شب افسران نامیده می شدند و به تیراندازی در این شهر به سمت جنوب. پلیس بیش از 40 گلوله روده از دو calibers littering صحنه در 3200 بلوک S. 2 خیابان.

آنها دریافتند یک مرد در اواسط 20s که به ضرب گلوله کشته شده بود چندین بار از جمله در پشت; او با عجله به بیمارستان که در آن او “رفت و بلافاصله به عمل جراحی” یک MPD سخنگوی گفت. وضعیت خود نبود فورا در دسترس است.

روز سه شنبه خشونت آغاز شد فقط قبل از 5:45 p. m. زمانی که 30 ساله بود به ضرب گلوله در نزدیکی یک زمین بسکتبال در شرق فیلیپس پارک در حالی که کودکان بازی در یک چلپ چلوپ پد در این نزدیکی هست.

تیراندازی ادامه داد: یک انفجار از خشونت اسلحه که فوران کرده است در این شهر پس از ناآرامی ها بیش از پلیس با قتل جورج فلوید.

از طریق پنج شنبه, 222 مردم ضرب گلوله کشته شده بود در سراسر مینیاپولیس حدود 60 درصد افزایش در مقایسه با مدت زمان مشابه در سال 2019 با توجه به MPD سخنگوی گرت Parten. حداقل هشت نفر ضرب گلوله کشته شده است از آن جمله این شش روز سه شنبه.

“بدیهی است که این اسلحه خشونت بسیار در مورد” Parten گفت: در اواخر شب در کنفرانس خبری در خارج از شهر در حالی که اصرار کسانی که مسئول “در آغوش حرمت زندگی و قرار دادن اسلحه.”

او گفت که محققان هنوز در تلاش برای جمع آوری اطلاعات در مورد چگونه حوادث مختلف نقل و به همین دلیل است.

بازداشت شده بود که از صبح روز چهارشنبه.

 

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de