رستوران ها در COVID-19 yo-yo از خاموش شدن ناگهانی و به زودی پس از بازگشایی

رس کهکشان در درایو بود در همبرگر بهشت برای سه هفته آن را در کسب و کار در تابستان امسال و تا یک کارگر تست مثبت برای COVID-19 مجبور آن را به طور موقت نزدیک در جولای 3.

پارک میخانه بولینگ تعطیل برای تمیز کردن در روز نخست ماه ژوئن 27-28 آخر هفته با توجه به یک کارگر عفونت به عنوان به خوبی.

این اختلال به دو eateries در یک کشش مایل از بزرگراه. 7 در سنت لوئیس پارک منعکس مداوم درد از بازگشایی رستوران ها و دیگر مکان های تجمع در مینه سوتا در میان COVID-19 بیماری همه گیر. چندین نفر دیگر در مینه سوتا اعلام کرده اند به طور موقت تعطیل با توجه به COVID-19 موارد تنها پس از بازگشایی برای داخل سالن ناهار خوری در اواسط ماه ژوئن.

“این است و البته شلوغ ترین زمان برای یک درایو در گفت:” علامت گذاری Saliterman کهکشان را مالک است. “این شرم آور به, اما من فکر نمی کنم ما باید یک انتخاب است.”

حتی به عنوان مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان مربوط به این بیماری همه گیر در سطح کردن و یا کاهش در مینه سوتا, مقامات بهداشتی گزارش یک چشم انداز مثبت در COVID-19 مورد در میان نوجوانان و بزرگسالان جوان — نیروی حیاتی از رستوران ها وقتی که می آید به کارگران و مشتریان.

تعداد Minnesotans در 20s خود را که آزمایش مثبت برای رمان کروناویروس که باعث COVID-19 تا رسید از 4,660 در ژوئن 1 به 8,665 در روز سه شنبه. تعداد مثبت آزمون در میان کودکان و نوجوانان بیش از دو برابر شده در قاب زمان که 1,752 به 3,598 به عنوان به خوبی.

مینه سوتا وزارت بهداشت در روز سه شنبه گزارش داد یکی دیگر از 569 مثبت آزمون نتایج جستجو برای coronavirus — بالاترین یک روز کل از ژوئن 5. تعداد شده اند می تواند متورم با توجه به تاخیر در تست زیر استقلال روز آخر هفته اما بدون در نظر گرفتن مردم 29 و جوان ساخته شده تا بیش از نیمی از این موارد جدید.

دولت تا کنون در این بیماری همه گیر است گزارش 39,133 موارد و 1,477 مرگ و میر. روز سه شنبه به روز رسانی غیر معمول بود که در سه مورد مرگ گزارش شد اما هیچ کدام درگیر ساکنان تسهیلات مراقبت دراز مدت. ساکنان این امکانات را ساخته اند تا 1,157 از مرگ و میر.

تنها دو COVID-19 مرگ و میر در مینه سوتا را درگیر مردم 29 یا جوان اما مقامات بهداشتی دولت که از ترس گسترده ای گسترش coronavirus در میان این جوان موبایل جمعیت می تواند منجر به عفونت بیشتر در افراد مسن بیشتر در معرض خطر است.

“حتی اگر 20-چیزی نیست در معرض خطر بیشتری برای بیماری شدید مانند گروه های سنی بالاتر آنها فقط به عنوان مستعد ابتلا به بیماری انتقال گفت:” کریس Ehresmann, دولت, بیماری های عفونی مدیر.

St. Louis County صدور یک هشدار سهشنبه با توجه به یک بعد از 15 مورد از COVID-19 از جمله نه نفر کمتر از 30 و هیچ ساکنان تسهیلات مراقبت دراز مدت. کودکان و نوجوانان را تشکیل می دهند بزرگترین گروه سنی COVID-19 موارد در ادینا که در آن شهردار جیم Hovland روز دوشنبه التماس کرد با افراد جوان به اقدامات احتیاطی.

کافه ها و رستوران ها شده اند فاصله برای برخی از شیوع COVID-19 در میان افراد جوان از جمله سرآمد Sports Bar & Grill, the 507 و زیرزمینی Bar & Grill در منکیتو; Kollege Klub, گاوچران جک و سالی سالن در مینیاپولیس و ترشی لون در خیابان.

با هم 457 موارد ترسیم شده برای این موسسات است. تنها 14 نفر درگیر کارگران است. بقیه درگیر مراجعان بسیاری از آنها آباد بیش از یکی از میله های تحت تاثیر قرار.

مقامات بهداشتی دولت نیز در حال بررسی پتانسیل شیوع شامل 11 کاربران و سه کارمند در دولی را میخانه در روچستر.

اجتناب از آن نقش به عنوان یک پخش COVID-19 است که انگیزه بسیاری از رستوران ها به طور موقت نزدیک است.

پارک میخانه تا به حال شده است در میان اولین بولینگ alleys به بازگشایی زمانی که مجاز به انجام این کار در 10 ژوئن زمانی که رژیم صهیونیستی. تیم Walz برداشته اضطراری بسته شدن سفارش در امکانات است.

خاموش کردن به صورت گسترده تمیز بود امن ترین انتخاب حتی اگر آلوده مددکار بیمار بوده است در خانه برای چند روز و تا به حال نشده است در کوچه بولینگ گفت: Phil وبر پارک میخانه صاحب.

“این چیزی است که شما رو به انجام,” او گفت:. “و ما به هر آنچه که ما طبیعی است در حال حاضر.”

دیگران به اعلام تعطیلی موقت با توجه به COVID-19 موارد شامل مک صنعتی نوار های ورزشی است که میله میله به بازگشایی روز شنبه و در خیابان بهار میخانه هر دو در مینیاپولیس. این Freehouse همچنین در مینیاپولیس بازگشایی پس از مختصری بسته و لگزینگتون در سنت پل بازگشایی پنج شنبه.

برخی از رستوران ها مانده اند باز در میان کارکنان موارد COVID-19 ،

پایتخت پنجره مشبک در مینیاپولیس قرار گرفتند ضد عفونی کننده تمیز کردن اما باز مانده است پس از یادگیری یک تست مثبت شامل یک آشپزخانه کارگر که آخرین کار تاریخ 18 ژوئن گفت: غنی Jeffers سخنگوی با شرکت مادر Darden مفاهیم.

رستوران انجام حرارت چک از کارگران خود را قبل از تغییرات به شرح زیر امور خارجه پروتکل نیاز به ماسک و انجام دقیق و روزانه شستشو او اضافه شده است. “ما تعدادی از مراحل را هر روز برای ایجاد یک محیط امن در رستوران ما.”

کهکشان درایو تعطیل پس از یک نوجوان کارگر و برادرش هر دو آزمایش مثبت Saliterman گفت.

این معلوم نیست که آیا کارگر تا کنون عفونی در حالی که چون برخی از افراد می تواند گسترش ویروس قبل از آنها نشان می دهد علائم اما Saliterman تصمیم گرفتند برای 14 روز بسته به مطمئن شوید که عفونت نیست ظهور در دیگر کارکنان.

Saliterman گفت که او در حال بررسی نیروی انسانی برنامه ای برای کاهش خطرات از جمله داشتن دو کاملا جدا شیفت به طوری که یکی می تواند سالم اگر یک عفونت پدید آمده است ،

او اصرار خود کارگران جوان را به گام خود را به کاهش قرار گرفتن در معرض. کهکشان را بازگشایی جولای 18.

“دو هفته” Saliterman گفت: “ما در حال رفتن به آن را دوباره امتحان کنید.”

 

نویسنده کارکنان Sharyn جکسون کمک به این داستان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de