سیاتل پلیسی قرار داده شده بر ترک برای ارسال ‘تمام زندگی چلپ چلوپ کردن’ فعالان پس از برخورد با خودرو


Illustration for article titled Seattle Detective Placed on Leave for Posting All Lives Splatter After Activists Hit by Car

عکس: شاتر (شاتر)

اعضای اجرای قانون ساخت ننگین و نژادپرستانه نظرات به Facebook چیزی جدید است. به عنوان اعتراض به خشونت پلیس همچنان در سراسر کشور نظر به ظاهر در افزایش عدم همدلی است. یک کارآگاه در سیاتل بشویید. قرار داده شده در مرخصی برای ارسال “تمام زندگی چلپ چلوپ کردن” الگوی رفتاری پس از زندگی مسائل فعالان زده بودند با یک ماشین این آخر هفته گذشته.

تبلیغات

ایسنا گزارش که شاه شهرستان کلانتر دفتر راه اندازی کرده است رسیدگی به کارآگاه مایک براون برای چند Facebook پست های مربوط به این حادثه است. یکی از شرکت-پست های حذف شده گفت: “من یک زن و شوهر از افراد آلوده با COVID-19 از کاپوت ماشین من-5 شب گذشته است.” قهوه ای 40 سال کهنه پادشاه شهرستان کلانتر دفتر بوده است رها از تمام نیروهای پلیس در حالی که تحقیقات ادامه دارد. کلانتر خواهد شد و همچنین بررسی اینکه آیا هر یک از کارکنان دیگر را دوست داشت و یا اظهار نظر در پست.

“این گرفته شده اولویت با من بود. و من خواسته undersheriff به مطمئن شوید که ما تحقیقات داخلی فرمان می داند این است که خود را اولویت بالا در حال حاضر” کلانتر Mitzi Johanknecht گفت KIRO 7. “ما ارزش همه اعضای جامعه ما و متعهد به خدمت به همه به طور مساوی با عزت و احترام. من را سریع عمل به طور کامل به بررسی که انجام کلانتر, اعضای نتواند به منعکس کننده ارزش های اصلی ما و نقض کلانتر, سیاست,” او اضافه شده است. واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee (D) نشان داد که قهوه ای شد پسر عموی خود و ابراز مخالفت از پست ها در یک توییت در روز سه شنبه.

تبلیغات

از رادیو فردا:

با توجه به واشنگتن گشت Dawit Kelete که سیاه سوار ماشین خود را در اطراف وسایل نقلیه که پارک شده در بزرگراه بین ایالتی 5 برای محافظت از تظاهرات سیاه Femme مارس بخشی از زندگی مهم جنبش در اوایل روز شنبه. او زده و سپس به سرعت دور محققان گفت. ویدیو نشان داد معترضان فریاد و پراکندگی به ماشین نزدیک شد.

تابستان تیلور 24 ساله کلینیک دامپزشکی کارگر کشته شد. Diaz, عشق, 32, از پورتلند اورگان بود در بیماری جدی است.

Kelete را به قید وثیقه تعیین شد دوشنبه در $1.2 میلیون. Kelete وکیل جان هنری براون گفت: تصادف یک “وحشتناک, تصادف وحشتناک” بود و نه عمدی.

این است که بدون شک غم از دست دادن زندگی است. این واقعیت که قهوه ای مناسب دیدم برای ایجاد نور از آن است که به سادگی وحشتناک و بیشتر نشان می دهد شکاف بین اجرای قانون و مردم آنها پرداخت می شود برای محافظت از. اگر قهوه ای را نمی توانید ببینید بشریت در افرادی که به سادگی می خواهید اجرای قانون را به انجام بهتر در کار خود را و سپس او و دیگر پلیس که ممکن است همکاری امضا از پست خود باید اخراج می شود بلافاصله.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de