Shivraj-Scindia تقل تاخیر در تخصیص MP اوراق بهادار در Madhya Pradesh

بیست و هشت وزیران در Shivraj سینگ Chouhan دولت بودند و در عین حال به خود اختصاص داده بخش حتی پنج روز پس از آنها پذیرفته در وزارت امور خارجه در ماه ژوئیه دو تشکر به کشمکش میان رئیس جمهوری و رهبر ارشد بی جی پی Jyotiraditya Scindia بیش توزیع کلید اوراق بهادار در میان وفاداران خود را در Madhya Pradesh کابینه.

وزیر Shivraj سینگ Chouhan تا کنون موفق به شکستن یخ با آقای Scindia در این موضوع وادار کردن او به بیشتر, تاخیر در توزیع سبد, در میان وزرای جدید خود را.

“من نیاز به کار بیشتر بر روی آن (نمونه کارها توزیع). آن را ممکن است یک یا دو روز (کامل ورزش از تخصیص بخش به وزرای جدید)” آقای Chouhan که بازگشت در اینجا از دهلی نو در روز سه شنبه به خبرنگاران گفت:.

آقای Chouhan برگزار شده بود بحث با BJP ملی رئیس جمهور J P Nadda و آقای Scindia به طور جداگانه در طول دو روز سفر خود به دهلی نو به آهن از اختلاف بین او و آقای Scindia بیش تخصیص برخی از کلید اوراق بهادار در میان مربوطه وفاداران در وزارت امور خارجه یک رهبر ارشد بی جی پی در دانستن چیزهایی که گفت این روزنامه در روز سه شنبه.

“وجود دارد باید هماهنگی خوبی بین دولت و حزب” دولت بی جی پی رئیس جمهور ویشنو Dutta شارما گفت: در حالی که توجیه مداوم parleys بین وزیر و BJP رهبران در سبد توزیع در میان وزیران.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de