سنبله در کارناتاکا COVID-19 موارد همچنان ادامه دارد

در اطراف 1,498 تازه تاج موارد مثبت ثبت شد در کارناتاکا در روز سه شنبه. بنگلور کمک 800 موارد مثبت در حالی که دیگر مناطق به حال کمتر از 100 تازه موارد است. کل ویروس چوب خط حساب کردن در کارناتاکا می ایستد در 26,815. یک نکته مثبت وجود دارد 571 افرادی که بهبود از این بیماری است.

تعداد موارد نشان می دهد جامعه شیوع همچنان به نشان می دهد تاثیر آن در سلامت بولتن. وجود دارد بیش از 800 نفر است که در آن منبع عفونت است و در عین حال به توان همه به شدت نشان می دهد جامعه گسترش آن دولت است و در عین حال به اذعان یا جلو آن جوراب و کار در این جهت.

همچنین سلامت بولتن نشان می دهد که موارد ساری و ILI تست مثبت برای Coronavirus نیز نقاشی یک تصویر تیره و تار با بیش از 100 جمله موارد ثبت شده در روز سه شنبه. وجود دارد بیش از 30 مورد از بین ایالتی عودت از ماهاراشترا تست مثبت است.

وجود دارد 15, 297 فعال موارد در کارناتاکا و 9,395 فعال موارد از بنگالور. مناطق دیگر کمتر از 700 فعال موارد است.

به عنوان همه چیز خارج از کنترل منابع ادعا کرد که Yediyurappa رهبری دولت به زودی خواهد آمد تا با سخت هنجارهای رسیدگی به این بیماری همه گیر.

لازم به ذکر است که کسانی که در حال ترک بنگالور به دلایل مختلف بوده است نه beenaccepted در روستاهای خود و دولت ممکن است اعمال قرنطینه حکومت برای مردم از بنگالور ورود به بخش های مختلف کارناتاکا واقع شدهاست.
دولت ممکن است همچنین ممنوعیت ورود مردم از دیگر مناطق و ایالت بنگلور.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de