مبهوت Amarnath Yatra این سال; نه بیش از 500 زائران برای بازدید از غار هر روز

دهلی نو: سالانه Amarnath Yatra در هیمالیا انجام خواهد شد تلوتلو خوران و نه بیش از 500 زائران اجازه خواهد داشت برای بازدید از این غار مقدس حرم پروردگار شیوا روزانه با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس مقامات روز سه شنبه گفتند.

موضوع زیارت به Amarnath و Vaishnodevi عالیات هر دو واقع در جامو و کشمیر مورد بحث قرار گرفت در یک نشست سطح بالا با حضور وزیران اتحادیه G کیشان ردی و Jitendra سینگ و مقامات ارشد وزارت امور خانه و جامو و کشمیر دولت.

این Amarnath Yatra است به احتمال زیاد برای شروع در جولای 21.

“این سال را به زیارت انجام خواهد شد تلوتلو خوران و نه بیش از 500 زائران خواهد بود مجاز به بازدید از حرم روزانه با توجه به COVID-19 وضعیت” رسمی خبرگان به بحث گفت.

حدود 9000 نفر آزمایش شده اند COVID-19 مثبت در قلمرو اتحادیه و حدود 145 مردم تسلیم به این ویروس تا کنون.

مسیر را از طریق Pahalgam است و در عین حال پاک می شود به عنوان آن را پر از برف و زیارت ممکن است اجازه داده شود تنها از طریق Baltal مسیر این سال است.

با این حال تصمیم نهایی در این زیارت به حرم در هیمالیا گرفته خواهد شد و بعد از آن در هفته آینده این مقام گفت.

مقامات به خصوص مربوط به بیش از COVID-19 pandemic به عنوان علائم این ویروس و بیماری ارتفاع تقریبا مشابه هستند.

پزشکان در قلمرو اتحادیه و نیروهای مسلح در حال حاضر تاکید کرد و از این رو اجازه می دهد تعداد زیادی از زائران برای رفتن برای Amarnath زیارت خواهد بود یک بار اضافی در کادر پزشکی و زیرساخت های دیگر رسمی گفت.

در مورد Vaishnodevi حرم, سفر به معبد شده است به حالت تعلیق تا ژوئیه 31 و مقامات به فکر اجازه می دهد آن را برای اولین بار برای مردم محلی. بعد بسته به کروناویروس وضعیت مردم از خارج از دولت اجازه خواهد داشت این مقام گفت.

در این جلسه همچنین بررسی توسعه مداوم کار می کند در جامو و کشمیر.

این شامل اجرای مرکزی حمایت طرح پیشرفت در دستیابی به اهداف زیر نخست وزیر توسعه بسته 2015, مسائل مطرح شده در طول توسعه انجام شده توسط اتحادیه وزیران در ماه ژانویه سال جاری و مسائل مربوط به اجرای J&K ساماندهی عمل می کنند.

سابق ایالت جامو و کشمیر شد باز در 5 اوت سال 2019 به دو UTs پس از abrogation از وضعیت ویژه ای به آن داده شده تحت ماده 370. این UTs — جامو و کشمیر و لاداخ — به وجود آمد در تاریخ 31 اکتبر 2019.

در این جلسه همچنین از طریق ویدئو کنفرانس توسط جامو و کشمیر معاون فرماندار G C Murmu رئیس, منشی, B V R Subrahmanyam بخشی کمیسیون کشمیر و جامو و دیگر افسران ارشد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de