Thandie Newton می گوید این فیلم کسب و کار مراقبت می کند اگر شما یک جوان سیاه و شما Raped’


Thandie Newton attends the Premiere of HBO’s “Westworld” Season 3 on March 05, 2020, in Hollywood, California.

Thandie Newton حضور والاتر از HBO است “Westworld” فصل 3 در مارس 05, 2020, در, هالیوود, کالیفرنیا.
عکس: فریز هریسون (گتی ایماژ)

Thandie Newton دارای سابقه بودن کاملا صریح در مورد مسائل است که موضوع را به او. اما در تازه ترین مصاحبه او کاملا آسیب پذیر مورد خود را ضربه.

تبلیغات

در یک ویژگی مصاحبه با کرکس های امی و برنده Westworld بازیگر نیست عقب نگه دارید در مورد سمی فرهنگ در هالیوود به خصوص آن را به عنوان مربوط به آن و بهره برداری از زنان است. او همچنین باز در مورد او شخصی با حملات آسیب زا و تحریک تجارب در صنعت سرگرمیاز جمله مبارزات خود را با بی اشتهایی و ارزش خود به عنوان یک نتیجه از سوء استفاده جنسی.

ماشه هشدار: مقاله زیر را شامل نقل قول ها در مورد تجاوز جنسی و تجاوز به عنف.

تبلیغات

نیوتن صحبت در مورد تجارب خود را فیلمبرداری 1991, فیلم معاشقهبود که من برای اولین بار معرفی نیوتن در واقع. کرکس نویسنده ارشد E. الکس یونگ آورده یک نقطه معتبر که در طول اجرای مطبوعات از این فیلم ادعا نظافت و سوء استفاده جنسی است که گفته می شود مرتکب شده توسط مدیر John Duigan شد inaccurately گزارش به عنوان یک “امر.” نیوتن بود و تنها 16 سال سن در زمان.

“من می خواهم در مورد آن صحبت زیادی در مطبوعات به عنوان شما می دانید” نیوتن به یاد می آورد. “من فکر می کنم آن را به خاطر من آسیب دیده اند. اگر کسی آن را آورده—و البته آنها در حال رفتن به آن را در یک مصاحبه مرد—در صورتی که صحبت در مورد آن را در راه است که نه دلسوز و یا آنها آن را به نام امر آن بود توهین به جراحت. مثل re-سوء استفاده. من فکر می کنم دلیل من صحبت در مورد آن بسیار بیش از حد است که من در تلاش برای پیدا کردن کسی که می فهمد. من به دنبال کمک. آن را به واضح به من. آیا اگر ما در معرض چه باید باشد؟!”

“هنگامی که من در زندگی حرفه ای من و ببینید که چگونه آن را تحت تاثیر قرار بود توسط من صحبت کردن در مورد سوء استفاده جنسی در این صنعت آن انبوه تحت تاثیر دو روش” نیوتن اضافه شده است. “چون من در برخورد با تروما و بحث در مورد اینکه در راه اندازی محیط مناسب است ؟ همچنین من می خواهم در سراسر افرادی که در حال انجام همان گه و من آنها را به چالش و یا می خواهید به خارج شدن از آن, و یا نمی خواهید به کار با مردم است.”

تبلیغات

علاوه بر این که یک جوان سیاه بازیگر متاسفانه به معنای حال بهره برداری در راه های مختلف. در سال 2016 نیوتن را به یاد می آورد زمان او تحت فشار را در معرض خودش را در دوربین توسط یک مدیر در یک تماس تلفنی.

تبلیغات

در خصوص تلخ لحظه از مصاحبه نیوتن گفت:

چه من و شواهد است: شما می توانید به اخراج یک فرد سیاه و سفید. اگر شما یک جوان سیاه و شما تجاوز در فیلم, کسب و کار هیچ کس را برای رفتن به لعنتی مراقبت. شما می توانید به هر کس که شما می خواهید و آنها را به تماس با آن امر است. تا زمانی که مردم شروع به مصرف این من نمی تواند به طور کامل درمان. وجود دارد بسیاری از مشکلات [با] احساس محروم. اما من در حفظ و پیدا کردن خودم به تنهایی. وجود دارد در حال حاضر اشتها برای گوش دادن به زنان دارد و زنان و سپس سمت راست در پایین شمع است و زنان از رنگ. بنابراین مراقب باشید آنچه شما باید انجام دهید, همه, دلیل این که شما ممکن است به خودتان پیدا کنید, گاییدن, کمی قهوه ای دختر در آغاز یک حرفه ای است که هیچ کس نمی داند که او چه کسی است و هیچ کس میده. او ممکن است تبدیل به Thandie Newton برنده Emmys.

تبلیغات

وقتی که می آید به جزئیات دیگر از تجارب نیوتن نشان داد او یک “کتاب سیاه کوچک که منتشر خواهد شد در [او] بستر مرگ.”

“من آن را انجام می دهند زمانی که من زنده هستم” او mused. “من نمی خواهم برای مقابله با تمام ذرات و همه گرفتن سمت خود را از داستان. وجود دارد هیچ طرف داستان زمانی که شما از نظر جنسی مورد آزار قرار گرفته. به شما می دهد که تا. من هم یک دختر بچه و من کاملا [احساس من] اطراف گذشت. شود مهم است. چرا که قطعا در آغاز زندگی حرفه ای من بود که آن را فقط مانند من و هلی بری در سن و سال ما گروه رفتن تا برای هر نقش: “آه این رمان است. این است که کمی سریع فلش در تابه. ما به شما اجازه شما می آیند برای یک دقیقه.'”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de