تهمت نیست فقط قلدری در مدارس به بازگشایی در, سقوط او را در حال حاضر تهدید به خودداری بودجه اگر آنها نمی


Illustration for article titled Trump Isn’t Just Bullying Schools Into Reopening in the Fall, He’s Now Threatening to Withhold Funding If They Don’t

عکس: تراشه Somodevilla (گتی ایماژ)

من بازی این بازی با 10 ماهه دختر که در من قرار داده و من دست بر چشم او و سپس آنها را دور و دوم است که چشم خود را تحت پوشش او واقعا معتقد است که من ناپدید شد.

تبلیغات

شده است که رئیس جمهور برنامه ای برای coronavirus ها—تانوس از ویروس ها, 1996 Suge Knight of Death Row Records ویروس ها 1986 بدون جوراب مایک تایسون از ویروس ها—به این امید که اگر او نمی کند تصدیق آن وجود ندارد.

رئیس جمهور نیز bat shit crazy and dumber از یک کیسه سنگ است که کاهش یافته است را از دبیرستان و توسعه یک روش عادت. به این دلیل که رئیس جمهور می داند که او را به مبارزه با یک نبرد دشوار برای انتخاب مجدد و کشور قطعا نمی تواند با او در نوامبر اگر ما هنوز هم با پوشیدن ماسک و استفاده از ضد عفونی کننده دست ما حلقه کلید رئیس جمهور قرار داده کوچک خود را انگشتان دست خود را بیش از چشم و معتقد است که coronavirus ناپدید شده است.

تبلیغات

نه تنها او را هل دادن به بازگشایی مدارس به عنوان coronavirus هنوز هم بازی گودزیلا در سراسر ایالات متحده اما رئیس جمهور از مردم که به جای مبارزه با Costco کارگر از پوشیدن یک ماسک است که در حال حاضر تهدید به خودداری از بودجه به هر مدرسه ای که نمی بازگشایی در پاییز.

آه و رئیس جمهور که دارای درجه در “من احمقانه توسط خودم” و “مارچوبه را ردهها ردهها بوی عجیب و غریب” را باور ندارد که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می داند آنچه انجام می دهند تا او را برای رفتن به ملاقات با آنها به طوری که آنها می توانید سعی کنید برای جلوگیری چهره خود را زمانی که او می گوید که ایالات متحده آمریکا است که در یک جای خوب در برابر ویروس.

از سی ان ان:

این بیماری همه گیر کوروناویروس دوباره پرورش خارج از کنترل افزایش در اکثر کشورها به عنوان یک جدید هشدار می آید که بیش از 200 ، 000 آمریکایی می تواند مرده روز انتخابات. ایالات متحده در روز سه شنبه ثبت 60,021 مورد جدید از این ویروس های جدید روز تنها رکورد.

اما تهمت خمرهای شکل به جلو به هر حال عدم ارائه جزئیات در مورد طرح و یا برنامه ریزی در مورد سوال چگونه مدارس می تواند با خیال راحت به عنوان به زودی به عنوان در ماه آینده حتی به عنوان او اعتراف کرد او در نظر گرفته شده برای خم کردن فشار بر حاکمان به انجام آنچه او می خواهد.

“من می گویند که هنگامی که ما صحبت در مورد سقوط است که به نظر می رسد مانند یک مدت طولانی. آن را مدت زمان طولانی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مصاحبه روز شنبه با Nexstar گروه رسانه ای.

تبلیغات

در واقع برای کسانی که توجه coronavirus آمار و شروع به تکان دادن جداول و دانشمندان و پزشکان و افراد آموزش دیده برای مقابله با این گه گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن یک طرح. مشکل این است که این طرح نمی همزمان با مغلوب ساختن پیشی جستن اخذ رای پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در حال غرق است که برنامه ریزی به عنوان او واقع شده است با استفاده از “دست بر چشم” رویکرد به کوروناویروس. او مراقبت می کند که مردم در حال مرگ هستند و یا این که این عفونت نرخ سر به فلک کشیده است. منt به نظر می رسد بد برای کسب و کار به طوری که او را سیاسی یک بیماری همه گیر ساخته شده و دو اردوگاه: کسانی که بر این باورند که coronavirus واقعی است و پایبندی به توصیه های CDC و کسانی که بر این باورند که roadkill است که فقط در راه خدا از ارائه شام.

این که چرا رئیس جمهور است و در حال حاضر بیرون آمدن در برابر بالا متخصص بیماری های عفونی دکتر Anthony Fauci, که یک دکتر از بیماری های عفونی پس از آن را ایمن می گویند او می داند آنچه که او صحبت کردن در مورد. در آنچه که مسلما ممکن است احمق ترین حرکت در تاریخ روسای جمهور تهمت حاضر به پوشیدن یک ماسک و حاضر به ترویج ماسک به دلیل آن باعث می شود او را نگاه ضعیف است.

تبلیغات

و مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز هم در اینجا در حال اجرا با چشم خود تحت پوشش پرتاب کردن همه نوع واهی و دروغ مانند یک گفت: Gray Television را Greta Van Susteren روز سه شنبهکه در آن او ادعا کرد که ویروس است که در حال حاضر به کشته شدن 130,000 آمریکایی و آلوده به برخی از 3 میلیون خواهد فقط مرگ را در چند هفته.

“ما یک کار خوب انجام داده. من فکر می کنم ما در حال رفتن به در, دو, سه, چهار هفته … من فکر می کنم ما در حال رفتن به در شکل بسیار خوب,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت:, و اضافه کرد که افزایش تعداد فقط آتش است که می تواند خاموش در چند هفته.

تبلیغات

چشم خود را بسته نیست و آن را به دور; نه تلاش برای بازگشت به حالت عادی زمانی که این ویروس هنوز هم در حال اجرا amok. در این مرحله تنها امید ما این است که برای به حداقل رساندن آسیب به رئیس جمهور می تواند انجام دهد (شاید آنها می تواند گسترش ریاست جمهوری زمان چرت زدن) تا ماه نوامبر هنگامی که امیدوارم او رای دادند. که این فرض البته که کنی نمی fuck آن همه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de