مغلوب ساختن پیشی جستن زاده این را تائید می کند: رئیس جمهور یک کودک نادیده گرفته شده که همواره دروغگو


Illustration for article titled Trump’s Niece Confirms It: The President Is a Neglected Child Who Has Always Been a Liar

عکس: Saul لوئب (گتی ایماژ)

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن زاده Mary L. مغلوب ساختن پیشی جستن در حال انجام کار خداوند با تنهایی افشای او برای اینکه زود رنج کودک همه ما می دانیم و نفرت.

تبلیغات

با توجه به سایت های خبری که دریافت کرده اند نسخه های مریم تهمت را بگویید-تمام کتاب بیش از حد و هرگز به اندازه کافی: چگونه خانواده من ایجاد جهان خطرناک ترین مرد (ریشه تنها دریافت کتاب توسط نویسندگان که خود از انتشار و عمدتا کسانی هستند Tyler Perry-esque کتاب در مورد بعدم عشق و خیانت و بد کلاه گیس) آنها یافت می شود که تمام اعضای خانواده است یک توپ بزرگ از تروما “تشدید دلهره آور ایلخانی که نابود شده’ دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کوتاه-اتصال خود را “توانایی به منظور توسعه و تجربه تمام طیف احساسات انسانی” گزارش واشنگتن پستبود که به اندازه کافی خوش شانس برای دریافت یک کپی از این کتاب.

تفاوت بین مری کتاب در Trumps و کتاب های دیگر در Trumps است که او با آنها تیراندازی در ناکارآمد ، او نه تنها زندگی از طریق تجربه اما او بعدها یک روانشناس بالینی و ارائه می دهد تجزیه و تحلیل روانی از عموی او.

تبلیغات

در سال 1981 در فقط 16 مری خود را از دست پدر فرد جونیور, رئیس جمهور, برادر, به الکل-بیماری های مرتبط با. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: پست در سال گذشته که او و پدرش تحت فشار قرار دادند فرد جونیور برای پیوستن به خانواده کسب و کار. این یک تصمیم او در حال حاضر تاسف و یا حداقل او گفت: نوشته است که او انجام داد.

مریم, 55, می نویسد که دونالد اجتناب پدرش خشم چون “شخصیت او را در خدمت پدر خود را هدف. که چه sociopaths انجام دهید: آنها همکاری انتخاب کردن دیگران و استفاده از آنها را به سمت خود می رسد—بی رحمانه و کارآمد با تحمل مخالفت یا مقاومت است.”

من به طور معمول نمی بحث مثل این اما “بله hunty! بله!”

ظاهرا فرد جونیور در زمان گرمای خود را از پدر و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شاهد است که کار می کرد و برای جلوگیری از آن.

تبلیغات

“با محدود کردن دونالد دسترسی به احساسات خود را و رندر بسیاری از آنها غیر قابل قبول فرد منحرف پسر خود را درک جهان و آسیب دیده توانایی خود را برای زندگی در آن است.”

دوباره من صحبت نمی کنم این راه اما: “سگ ماده شما بهتر است بسته درب جلو!”

مریم تهمت توضیح می دهد که هر یک از پدربزرگ خود کودکان به دروغ او را اما آنها پس برای دلایل مختلف.

تبلیغات

برای پدرش “دروغ دفاعی—نه به سادگی یک راه برای دور زدن پدرش مخالفت و یا برای جلوگیری از مجازات به عنوان آن را برای دیگران اما یک راه برای زنده ماندن است.”

برای او عمو دونالد اما “دروغ گفتن در درجه اول یک حالت از خود تعریف به معنای متقاعد کردن افراد دیگر او بهتر از او واقع شد” مغلوب ساختن پیشی جستن می نویسد: ارسال گزارش.

تبلیغات

حال سرگرم کننده و بی خیال بازی نمی کند و در یک مغلوب ساختن پیشی جستن ، مریم می نویسد که پدر او تا به حال یک “طبیعی حس شوخ طبعی حس و حساسیت” و او مجبور شد برای پنهان کردن این بخش از خود را از پدرش.

“نرمی غیر قابل تصور بود در هم اسم او را” او می نویسد: پس از گزارش.

“فرد [Sr] از آن متنفر بودم زمانی که پسرش قدیمی ترین پیچ و یا موفق به شهود آنچه لازم بود از او متنفر بودم و حتی آن را بیشتر هنگامی که پس از گرفته به وظیفه فردی [فرد جونیور] عذرخواهی کرد.

تبلیغات

مریم نوشته است که پدر بزرگ او اغلب تمسخر پدر بودن شرمندگی به عنوان او می خواست “او پسر به یک” قاتل.'”

مریم معتقد است که دونالد که تقریبا هشت سال جوانتر از فرد به او اجازه داد زمان برای یادگیری را به شاش پدر خود را خاموش.

تبلیغات

“درس او آموخته در ساده ترین آن این بود که آن را اشتباه به مانند فردی: فرد نیست او را احترام پسر بنابراین نه خواهد دونالد.”

مریم اشاره می کند که در سنین دونالد نشان داد نشانه هایی از درد ، او ظاهرا عاشق سکس با برادر کوچک خود رابرت و خود را محبوب کامیون تونکا که او بدست می خواهم برای کریسمس و پنهان کردن آنها و سپس عمل مانند او نمی دانید که در آن آنها—بسیار شبیه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انجام داده است و در حال حاضر با اظهارنامه مالیاتی خود را. و اگر رابرت متوقف نمی گريه, پانک, کون دونالد را تهدید به شکستن کامیون در مقابل او.

تبلیغات

این همه scalding چای داغ تقریبا هرگز نور روز پس از رابرت تهمت ثبت یک دادخواست در نیویورک دیوان عالی کشور در تلاش برای جلوگیری از انتشار این کتاب اشاره کرد که یک توافقنامه محرمانه امضا شده پس از مری او را خاله و عموهای به دادگاه به مبارزه برای او و برادر او را از پدرش حل و فصل او مانع از گفتن این داستان.

اما دادگاه استیناف تقسیم حکم در هفته گذشته که ناشر, Simon & Schuster بود نه یک حزب به توافق و برداشته موقت سفارش محدود در برابر آن” ارسال یادداشت.

تبلیغات

پست همچنین اشاره می کند که مریم تهمت بود آرام در طول مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین اما هنگامی که او برنده انتخابات ریاست جمهوری او رفت و به توییتر به نوشتن: “بدترین شب زندگی من است.”

او در این گزارش نوشت که برخی از 12 بار قبل از حذف توییتهایی.

“ما باید در نظر گرفته شود به شدت … من غمگین برای کشور ما” او همچنین در توییتی.

این کتاب در قبل از دستور به تنهایی در حال حاضر تبدیل به یک کتاب پرفروش و ناشر منتقل شده است انتشار کتاب به 14 ژوئیه دو هفته پیش از انتشار مقاله تاریخ ارسال گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de