Tucker Carlson ادعای مبارزه با جانباز Tammy Duckworth را دوست ندارد امریکا و او Claps پشت: ‘Walk a Mile in My, پاهای,’


 Senator Tammy Duckworth (D-IL) greets people before the start of a Juneteenth march organized by faith leaders on June 19, 2020 in Chicago, Illinois.

سناتور Tammy Duckworth (D-IL) استقبال مردم قبل از شروع یک Juneteenth مارس برگزار شده توسط رهبران مذهبی در 19 ژوئن 2020 در شیکاگو, ایلینوی.
عکس: اسکات اولسون (گتی ایماژ)

شما ممکن است مخالف با ایلینوی بهداشت ، Tammy Duckworth سیاست. شما حتی ممکن است مانند این واقعیت است که او جسورانه و صریح اما آنچه شما نمی خواهد تا کنون انجام در تاریخ تا کنون آمده است برای Duckworth را میهن پرستی.

تبلیغات

برای برخی از دلیل سفید گرایان’ مورد علاقه whiny-ابراز بحران نشان می دهد بحث میزبان Tucker Carlson تصمیم گرفت که او می خواهم به استفاده از Duckworth تماس برای “گفتگوی ملی” در اطراف پیچیده سابقه یادبود به مشکل سفید مردان به ادعا می کنند که مبارزه با کهنه که از دست هر دو در سال 2004 زمانی که شورشیان به ضرب گلوله یک هلیکوپتر Black Hawk او co-خلبانی نیست عشق امریکا است.

“تو قرار نیست به انتقاد Tammy Duckworth در هر راه است چرا که او پس از خدمت در ارتش” کارلسون گفت: با همان دهان او استفاده می کند به بوسه رئیس جمهور بر روی خود نشان می دهد Tucker Carlson امشب, که در اصل به نام نژادپرستانه YT مرد صحبت می کند (خوب نبود در اصل با عنوان این), تپه گزارش. “اکثر مردم فقط او را نادیده بگیرد. اما زمانی که Duckworth می کند و در صحبت های عمومی شما یادآوری آنچه عمیقا احمقانه و ندانسته به فرد او است.

تبلیغات

“آن در نظر گرفته شده است خارج از محدوده به سوال یک فرد میهن پرستی. آن را بسیار قوی شارژ و ما سعی میکنیم که تا کنون به آن را. اما در مواجهه با این همه از این نتیجه نمی تواند اجتناب شود. این افراد در واقع نفرت از امریکا است. وجود دارد یک سوال دیگر که در مورد” کارلسون ادعا کرد.

Duckworth است که نه تنها قلب بنفش گیرنده اما اگر کارلسون توافق برای مبارزه با Duckworth—فرض البته که Duckworth تا به حال هر دو دست او را از پشت او گره خورده به آن را عادلانه و کارلسون مسلح بود با یک شمشیر پول هوشمند است که هنوز هم در Duckworth.

روز دوشنبه به دلیل Duckworth بود finna اجازه کارلسون نرم و صاف گه اسلاید, او در توئیتر خود نوشت: “آیا @TuckerCarlson می خواهید به پیاده روی یک مایل در من و سپس به من بگویید که آیا یا نه من عاشق امریکا؟”

تبلیغات

من می توانم تایید می کنند اما از آن شده است این باورند که Duckworth دهن کلمه “سگ ماده” قبل از ارسال صدای جیر جیر.

تبلیغات

Duckworth نه تنها کشیده کارلسون مانند نابود خرس عروسکی اما او یکی از نام های به تازگی شناور به presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن‘s همسر در حال اجرا.

این همه آغاز شده به دلیل Duckworth تا به حال با جسارت ادعا می کنند که کارلسون پروردگار و پدر خوانده جمهور ShooFly GoFuckUrSelf سخنرانی در جشن روز استقلال در کوه راشمور نشان داد که خود را “اولویت همه اشتباه است.” Duckworth متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از صرف “زمان بیشتر نگران تجلیل مرده Confederates” از بحث آمریکایی که در طول درگذشت coronavirus همه گیر تپه گزارش.

تبلیغات

که ما شوخی می کنید ؟ کارلسون نیز نیاز به یک اره برقی را در Duckworth و حتی که حرکت نمی کند پول هوشمند خاموش Duckworth.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de