شهرهای دوقلو تحت گرما هشدار امروز به عنوان کشش ادامه

خدمات ملی آب و هوا صادر کرده است که حرارت بیش از حد هشدار برای شهرهای دوقلو و مشاوره گرما برای بسیاری از جنوبی مینه سوتا به عنوان ترکیبی از حرارت و رطوبت در روز چهارشنبه آن را احساس مانند آن را بیش از 100 درجه است.

دمای هوا برای رسیدن به اواسط 90s در مترو می تواند چهار شنبه داغترین روز از فصل و همراه با شبنم امتیاز در پایین 70s آن را احساس مانند یک روز تابستان در میامی.

“این ممکن است بدترین روز کلی گفت:” تایلر Hasenstein یک هواشناس با خدمات ملی آب و هوا در چنهسن.

بیش از حد گرما هشدار خواهد بود در اثر مترو از 11 صبح تا 8 بعد از ظهر با حرارت شاخص ثبت بین 100 تا 105 درجه آب و خدمات گفت.

این هشدار به این معنی که از یک دوره طولانی مدت خطرناکی داغ آب و هوا خواهد رخ می دهد صادر شده است تنها چند بار در سال Hasenstein گفت.

اما امروز لازم است که شرایط را می تواند در موارد خستگی گرما و گرما زدگی برای کسانی که در محل کار و یا صرف مقدار زیادی از زمان در خارج از منزل آب و خدمات گفت: در صدور هشدار.

“نوشیدن مقدار زیادی از مایعات اقامت در اتاق مطبوع و خورشید” آب و خدمات توصیه می کند. همچنین پیشنهاد پوشیدن سبک و loosefitting لباس و کاهش زمان صرف شده در خارج از منزل. این هشدار همچنین با یادآوری برای مردم به ترک فرزندان و یا حیوانات خانگی را در وسایل نقلیه مراقبت است.

مشاوره گرما گرما شاخص در 90s در بالا به پايين 100s خواهد بود در اثر از 11 صبح تا 8 بعد از ظهر برای بسیاری از جنوبی مینه سوتا از جمله شهرهایی مانند St. Cloud, Elk River, Granite Falls, New Ulm, منکیتو آلبرت لی و بال قرمز. مشاوره نیز شامل Eau Claire, رودخانه می افتد و منومنی در غرب ویسکانسین.

چهارشنبه آب و هوای شرجی در ادامه در خصوص گرم کشش است که در تولید حرارت 90 درجه یا گرمتر هشت بار در تابستان امسال با توجه به مینه سوتا دولت اقلیم ، داغترین روز تا کنون 96 درجه در ژوئن 8.

ممکن است آن را دیده اند خیلی بیشتر سرکوبگر به تازگی Hasenstein گفت.

“ما شده اند کاملا مرطوب,” او گفت:.

یک استراحت در حال آمدن است. سرد مقابل کشویی در سراسر کشور بعد از ظهر چهارشنبه و شب می تواند جرقه طوفان شدید در سراسر غرب و شمال مینه سوتا است. پشت جبهه هوا قطره نقاط, که اندازه گیری مقدار رطوبت در هوا رها خواهد شد در حدود 10 درجه به 60s ساخت آن را احساس کمی راحت تر.

آخر هفته به نظر می رسد کمی کولر با هوا اوج در اواسط بالایی به 80s قبل از اینکه بیشتر بالاتر از دمای معمولی می رسند.

“ما نمی خواهد آن را ببینید این بد برای یک هفته دیگر” Hasenstein گفت.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de