مینه سوتا برگزار نیروی کار فزاینده شهرهای دوقلو خشونت

آمریکا وکیل اریکا مک دونالد است که بسیج یک multiagency مرکز فرماندهی جدید نیروی کار با هدف مهار “فوق العاده سنبله” خشونت در شهرهای دوقلو است که در حال افزایش بوده است پس از روز یادبود.

مک دونالد در چهار شنبه برشمرد 30 روز عملیات که استقرار دولت فدرال و اجرای قانون در سراسر یک دوجین سازمان در واکنش به افزایش خشونت مسلحانه و جنایات دیگر در ماه های پس از جورج فلوید مرگ در مینیاپولیس پلیس بازداشت کرده است.

مسئولان باید نسبت به افزایش خونریزی به کاهش اعتماد عمومی پس از فلوید را در کشتار و ناآرامی در میان coronavirus همه گیر است که در حال حاضر کشیده شده در بیش از چهار ماه.

“هدف از این نیروی کار است که به سیل جوامع ما با اجرای قانون بلکه به اهرم اجرای قانون جمعی منابع اجازه می دهد تا به صورت متمرکز و موثر در اجرای اقدامات” مک دونالد گفت: در بیانیه ای در روز شنبه. “آوردن ایمنی و امنیت به شهرهای ما نیاز به همکاری ما نیاز به اجرای قانون شهرستان رهبران و اعضای جامعه همه کار با هم به سوی هدف مشترک آوردن پایان دادن به این خشونت است.”

وظیفه نیروی صفر در جرائم مربوط به سلاح گرم — مانند تیراندازی سرقت carjackings و قاچاق مواد مخدر است. اختیار داشتن غیر قانونی اسلحه را نیز هدف قرار دهند. مقامات از هر آژانس خواهد بود مستقر در یک مرکز فرماندهی مرکز و ارزیابی شود و پس از 30 روز برای تعیین اینکه آیا برای ادامه عملیات.

 

توییتر: @smontemayor

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de