ویرجینیا مدارس خود را در حال تغییر مؤتلفه نام به دلیل ارج نهادن به برده داری است که هیچ راهی برای تدریس تاریخ


Prince William County Votes to Rename Stonewall Jackson High School to Unity Reed High School and Stonewall Middle School to Unity Braxton Middle School officially on July 1, 2020.

Prince William County رای به تغییر نام استون وال جکسون دبیرستان به وحدت نی دبیرستان و Stonewall مدرسه به وحدت Braxton مدرسه به طور رسمی در تاریخ 1 ژوئیه سال 2020 است.
عکس: mpi34/MediaPunch /IPX (AP)

مردم سفید می خواهید به آن را به هر دو روش. آنها می خواهند آنقدر برای مردم به درک که “گذشته ها گذشته است” و این که “برده داری است” اما آنها همچنین می خواهم به شدت به چسبیدن به هر بنای تاریخی و پرچم که جشن موسسات از ظلم و ستم. آنها همچنین ظاهرا لذت بردن از داشتن چیزهایی که به نام رهبران کنفدراسیون. خوشبختانه فعالان که درک کنند که immortalizing slavers و استعمارگران است که هیچ راهی برای حفظ تاریخچه شنیده و تغییرات اتفاق می افتد به عنوان یک نتیجه. در حال حاضر مدارس در سراسر ایالت ویرجینیا در حال رها کردن خود مؤتلفه نام و کثافت در حمایت از, جدید, پیشرفته تر monikers و نمادها.

تبلیغات

واشنگتن پست گزارش که دانشجویان فارغ التحصیلان و پدر و مادر در ویرجینیا موفق شده اند در خود شهرستان ها و مناطق آموزش و پرورش به توافق طولانی سر رسیده و تغییر نام برخی از مدارس خود را.

هیئت مدیره مدرسه در Prince William County اخیرا رای به تغییر نام دو تا از مدارس خود هر دو که به نام مؤتلفه ژنرال استون وال جکسون.

تبلیغات

به عنوان یک نتیجه از رای, Stonewall مدرسه باید نام آن تغییر به وحدت Braxton مدرسه به افتخار شناخته سیاه و سفید زن و شوهر از شهرستان سلستین و کارول Braxton. با توجه به fardia electronics News, سلستین, Braxton شد یک فعال حقوق مدنی و Prince William County, معلم, 33 سال و همسرش کارول یکی از اولین مردان سیاه و سفید به کمک طلب کردن در نیروی دریایی و یک دریافت کننده نشان طلای کنگره در سال 2012.

این هیئت همچنین رای به تغییر استون وال جکسون دبیرستان نام به وحدت نی دبیرستان پس از آرتور رید “بسیار دوست داشتنی امنیت دستیار در دبیرستان” fardia electronics گزارش.

با توجه به پست کانتی فیرفکس در حال حاضر به دنبال یک نام جدید برای Robert E. Lee دبیرستان است که به نام یکی پس از دیگری یاد شده (به مردم) مؤتلفه به طور کلی. دو دختر سیاه و سالمندان از دبیرستان کمک کرده و منجر به اتهام به این نام تغییر دهید.

17-ساله کیمبرلی بواتنگ و Kadija اسماعیل درگیر در تلاش های مداوم برای تغییر نام در سال گذشته است.

تبلیغات

“یک روز من نشسته بود بعد از مدرسه و لابی خالی بود و به من نگاه کرد و این نوع شوم” بواتنگ گفت: پست. “سپس من راه می رفت به پلاک در زیر آن و آن را دیدم اهدا شده توسط دختران کنفدراسیون. و ناگهان احساس کردم ” این مسخره است.'”

اسماعیل راه اندازی یک درخواست برای تغییر نام. که درخواست کردم بیش از 1000 امضا در 24 ساعت اول و روز بعد او و بواتنگ, نوشت, نامه ای سرگشاده به سرپرست اسکات Brabrand و هیئت مدیره مدرسه. هیئت مدیره به اتفاق آرا رای دادند برای تغییر نام و شرکت در کنگره ایالات متحده, John Lewis, باراک اوباما و فعال حقوق مدنی سزار چاوز در میان نام های در نظر گرفته شده برای این مدرسه عنوان جدید.

تبلیغات

ماه گذشته Loudoun County, رای به حذف اظهارات طلسم از Loudoun County High School. طلسم نام مؤتلفه سرهنگ John S. Mosby سربازان که بیشتر شناخته شده بودن “چریکی-سبک مبارزان که به شکل دراورده شده ویران در اتحادیه عرضه خطوط” ارسال گزارش. که رای نیز به اتفاق آراء اما آن را با مقدار زیادی از اعتراض.

تصمیم به تغییر مدرسه طلسم نیز آغاز شده و با یک درخواست. یک فارغ التحصیل از مدرسه شان کارور, راه اندازی شمارنده-درخواست گفت: اصلی طلسم—برگزاری سرباز متفق پرچم—در حال حاضر تغییر کرده و به یک “generic cowboy-مانند ریدر.” این طومار خواست هیئت مدیره مدرسه به “حفاظت از میراث هزاران نفر از دانش آموزان از اینکه نابود شده است.” (خنده دار چگونه آن را فقط یک “generic” نماد بلکه به نوعی حیاتی به مدرسه “میراث.” کسی دروغ گفتن است که من میگویم.)

تبلیغات

کارور درخواست کردم تقریبا 1000 امضا اما هیئت مدیره رای دادند به اتفاق آرا به تغییر طلسم همه یکسان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de