21-سال نظامی کهنه بود که شاهد کلیدی در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح بازنشستگی با توجه به ‘کمپین قلدری’


 Lt. Col. Alexander Vindman, National Security Council Director for European Affairs, checks his watch as he departs after testifying before the House Intelligence Committee in the Longworth House Office Building on Capitol Hill November 19, 2019 in Washington, DC.

سرهنگ سرهنگ الکساندر Vindman ملی, شورای امنیت, مدیر امور اروپا چک خود را به عنوان دیده بان او حرکت پس از شهادت قبل از خانه هوش کمیته در Milan خانه ساختمان اداری در کاپیتول هیل نوامبر 19 2019 در واشنگتن, DC.
عکس: تراشه Somodevilla (گتی ایماژ)

فکر می کنم این مورد دوم: مردی که دوست ندارد امریکا که dodged پیش نویس چرا که او تا به حال حساس استخوان (که ممکن است یا نه ممکن است دروغ) به رهبری یک کمپین ارعاب و اقدامات تلافی جویانه شدید است که یک ارتش ایالات متحده جانباز بازنشسته است و پس از 21 سال خدمت به کشور خود.

تبلیغات

سرهنگ سرهنگ الکساندر Vindman دیگر نمی خواهد یک عضو نیروهای مسلح به خاطر آینده اش “را برای همیشه محدود شود” با توجه به پانک-باسن رئیس جمهور و متحدان خود را که در حال تکمیل انلاین سکس Vindman وکیل گفته سی ان ان روز شنبه.

“Vindman متحمل شده است ‘کمپین از قلدری و ارعاب و مقابله به مثل” رهبری رئيس جمهور پس از شهادت در استیضاح پرس و جو در سال گذشته” خود را وکیل Amb. David ماشین کار گفت: سی ان ان.

تبلیغات

همه این را می توان به Vindman عمومی شهادت در ماه نوامبر.

از سی ان ان:

مغلوب ساختن پیشی جستن اخراج Vindman به عنوان برترین اوکراین متخصص در شورای عالی امنیت ملی در ماه فوریه و همچنین رییس برادر دوقلوی او که همچنین نقش کلیدی در استیضاح در حالی که خدمت در کاخ سفید به عنوان یک وکیل شورای امنیت ملی.

در هفته های اخیر بحث اتحاد حول اتهامات که کاخ سفید در تلاش برای جلوگیری از Vindman نظامی آینده ارتقاء به رتبه سرهنگ.

“رئیس جمهور ایالات متحده اقدام به نیروی LTC Vindman را انتخاب کنید: بین پیوستن به قانون و یا خشنود جمهور. بین تجلیل سوگند خود را و یا حفاظت از خود را حرفه ای. بین حفاظت از خود را ارتقاء و یا حمایت از همکار خود را سربازان” Pressman در بیانیه ای گفت به سی ان ان.

“این انتخاب است که هیچ کس در ایالات متحده باید مقابله به خصوص یکی است که اختصاص داده شده عمر خود را به خدمت آن” او اضافه کرد که در Vindman “آنچه را که قانون او را مجبور به انجام و برای که او را اذیت رئیس جمهور و پروکسی.”

وزیر دفاع علامت Esper ادعا می کند که Vindman است که هدفمند همراه با یک سی ان ان منبع ادعا که کاخ سفید درگیر شده است در Vindman تلاش برای ترویج کنید. Vindman گفته شد که وجود داشته اند بحث در وزارت دفاع در مورد برگزاری “نام خود را به عقب تا پس از انتخابات برای جلوگیری از تأثیر این تبلیغات از خدمات دیگر اعضای” منبع سی ان ان گفت.

آن را “پوچ و ترسناک” برای کاخ سفید به درگیر در تبلیغات در این سطح منبع اضافه شده است.

تبلیغات

متوجه می شوند که او مبارزه دشوار در نبرد Vindman تصمیم به بازنشستگی از ارتش به عنوان روشن بود به 21 سال کهنه که ارشد مقامات ارتش مشغول به کار بودند در برابر پیشرفت است.

“به طور خاص Vindman گفته شد توسط ارشد ارتش و مقامات است که او دیگر نمی خواهد خدمت در منطقه خود از تجربه و تخصص که شامل اوکراین” منبع آشنا با این وضعیت با سی ان ان گفت.

تبلیغات

کاخ سفید و پنتاگون را پاسخ نمی دهند به سی ان ان درخواست برای نظر اما با توجه به خرده طبیعت از این رئیس جمهور هر کلمه از Vindman داستان است باور.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de