در میان اخیر موج جدید COVID-19 موارد در میان بزرگسالان جوان اضافی 589 جدید عفونت گزارش شده پنج شنبه, هل دادن تعداد موارد گذشته 40,000 خوانده شده را علامت.

در مجموع 40,163 مردم شناخته شده اند و COVID-19 از جمله 1,490 که فوت کرده اند.

پنج مرگ و میر بیشتر ناشی از کروناویروس جدید اعلام شد, با چهار میان ساکنان تسهیلات مراقبت دراز مدت.

در هفته گذشته تعدادی از COVID-19 موارد در میان مردم در 20s خود را افزایش 13 درصد. با 8,990 موارد پس از همه گیر شروع آنها بزرگترین گروه سنی کسانی که بیمار است.

“افراد جوان از سراسر کشور هستند و حسابداری برای بخش عمده ای از موارد در دو هفته گذشته” دولت بیماری های عفونی مدیر کریس Ehresmann گفت.

بسیاری از مواجهه اتفاق می افتد در کافه ها و رستوران های او اشاره کرد.

در حالی که بازگشایی آن دسته از موسسات بود و انتظار می رود منجر به بیشتر COVID-19 موارد Ehresmann گفته است که با پوشیدن ماسک و حفظ اجتماعی فاصله می تواند کمک به کنترل نرخ رشد موارد جدید.

اضافی نگرانی این است که هنگامی که آلوده, بزرگسالان جوانتر را گسترش بیماری به دیگران در جامعه از جمله کسانی هستند که بیشتر در معرض COVID-19 عوارض.

مسن Minnesotans با شرایط مزمن پزشکی از جمله قلب و ریه و یا بیماری های کلیوی را تشکیل می دهند بخش عمده ای از کسانی که نیاز به مراقبت های بیمارستانی با توجه به COVID-19.

تنها 7 درصد از تمام بستری شده اند بیماران در 20s خود را.

ایالت وجود دارد 251 نفر در بیمارستان به علت COVID-19 یک روز کاهش 14. از کسانی که در بیمارستان 116 بودند در تخت های مراقبت ويژه.

جدید COVID-19 موارد تشخیص داده شد توسط 12,535 تست های که انجام شد در یک دوره 24 ساعته در 4 p. m. دوشنبه. که یک روز افزایش 4,894 آزمون.

با توجه به طولانی تر زمان تاخیر در گرفتن نتایج آزمون به تازگی به عنوان به خوبی به عنوان یک بیماری دوره کمون برای COVID-19 است که می تواند تا دو هفته قبل از علائم توسعه موارد جدید گزارش روز شنبه می تواند نتیجه عفونت رخ داده است که چند هفته پیش.

در علاوه بر این به کافه ها و رستوران ها و بیماری و کارآگاهان در حال پیدا کردن که برخی از موارد می توان به بزرگ خانه احزاب و آتش Ehresmann گفت.

بسیاری از افراد مبتلا به COVID-19 خفیف و یا حتی بدون علائم, اما آنها هنوز هم می تواند به انتقال بیماری به دیگران را حتی زمانی که آنها احساس نمی شوند.

پس از همه گیر شروع شد و در مجموع 35,193 دیگر در نظر گرفته شود نیاز به جداسازی با توجه به COVID-19 عفونت است.

 

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de