Lee Daniels, left; Saladin Patterson, center; Fred Savage, right

Lee Daniels left; Saladin پترسون center; Fred Savage راست
عکس: ران Eshel/تالار گفتگو/AP, اندی به خود جلب کرد , حسن نیت ارائه میدهد 20th Century Fox TV

“چه کار می کنید اگر من سنگ بری لحن?” اگر من آن را در مقابل سیاه و سفید خانواده من احتمالا بو داده—پس از متهم شدن به کف زدن در 1 و 3.

تبلیغات

صحبت از خانواده های ما باید یکی دیگر از راه اندازی مجدد در دست ما! این بار تعجب سال. درست است که محبوب و معشوق آمدن از سن تلویزیون نشان می دهد که پخش شد از سال 1988 تا 1993 خواهد بود بوت به عنوان یک نیم ساعت کمدی و بازگشت به حالت اصلی خود در خانه ABC. این زمان گرچه نسخه های جدیدتر خواهد بود زیر یک خانواده است.

در اینجا جدید نشان می دهد deets از آزادی مطبوعات از طریق ABC ارسال به ریشه:

چگونه یک خانواده طبقه متوسط در مونتگمری آلاباما در آشفته اواخر سال 1960 همان دوران به عنوان اصلی سری ساخته شده مطمئن شوید که آن را تعجب سال برای آنها بیش از حد.

تبلیغات

بنابراین به نظر می رسد نشان می دهد آینده خواهد بود مجموعه در همان زمان به عنوان اصلی, اما, البته, زیر یک خانواده در طول مدت زمان است که به معنی وجود یک مجموعه کاملا متفاوت از جنبه ها و تم ها به اکتشاف. Saladin K. پترسون (The Big Bang Theory فریزر برنی مک نشان می دهد) و همچنین اجرایی تولید کند. لی دانیلز را اجرایی تولید با لی دانیلز, سرگرمی, بنر جمهور مارک Velez. و برای از purists در خارج وجود دارد, اصلی, ستاره نشان می دهد Fred Savage خواهد بود که در این راه اندازی مجدد به عنوان تهیه کننده اجرایی و مدیر (صحبت از وحشی شده racking تا تلویزیون مدیر اعتبارات برای سال های بسیاری در حال حاضر). به علاوه سری اصلی شرکت سازنده نیل Marlens خدمت خواهد کرد به عنوان یک مشاور برای راه اندازی مجدد.

آن بوده است که نزدیک به 30 سال پس از این تعجب می کنم که سال متوقف شد و پخش آن پس از شش فصل اجرا شود. برای کسانی از شما که نیاز به بازآموزی در اصل نشان می دهد و دستاوردهای آن, The Hollywood Reporter کردم شما تحت پوشش:

The Wonder Years زد برای شش فصل بین سالهای 1988 و 1993. وحشی ستاره دار به عنوان کوین آرنولد, یک نوجوان در حال رشد خود را با خانواده طبقه متوسط در حومه شهر هر چند دقیقا همان جایی که هرگز نشان داد. سری به دست آورده معتبر جایزه پی بادی و امی برای بهترین کمدی پس از آن فصل اول. وحشی در 13 همچنین جوانترین بازیگر تا کنون نامزد سرب بازیگر نقش اول مرد در یک سریال کمدی امی در سال 1988. Danica McKellar, Dan لوریا کوچه آسیاب اولیویا d’Abo, Jason Hervey و جاش ساویانو co-ستاره دار با دانیل استرن ارائه نشان می دهد علامت تجاری روایت به عنوان رشد و کوین.

آنها به ما یک حماسه جوان سیاه و سفید عاشقانه درست مثل کوین و وینی (در اصل به تصویر کشیده شده توسط Danica McKellar)? آیا مادر و ایلخانی از بچه های که آیا آنها باید مک دونالد پول و یا به آنها بگویید که آنها “بوی مانند خارج”? هر چند من مردد در مورد این روند هالیوود رقص روی ارابه موسیقی به “blackify” اصل سفید-led نشان می دهد و یا فیلم های به نمایش گذاشتن چگونه مترقی آنها (به جای ایجاد فرصت های بیشتر برای سیاه و سفید-ایجاد محتوای اصلی) من هستم حداقل کنجکاو برای دیدن چگونه این می رود, پس از من, سازمان دیده بان سری اصلی (و بر این باورند که جو کاکر بازسازی از بیتلز آهنگ برای موضوع به مراتب برتر است).

واندر سال راه اندازی مجدد است که انتظار می رود به هوا در طول 2021-22 تلویزیون های نجومی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de