آتلانتا رویای مالک می پرسد WNBA به حاشیه حمایت خود را از زندگی مهم است. لیگ پاسخ: ‘آه Nah’


Illustration for article titled Atlanta Dream Co-Owner Asks WNBA to Sideline Its Support of Black Lives Matter. League Replies: ‘Uh, Nah’

عکس: الکس ونگ (گتی ایماژ)

آه بازگشت آشنا خودداری کنند: “چوب به ورزش است.”

به WNBA را بازیکنان به اعتبار خود همواره به مبارزه طلبیده سرود. این درست بوده است در فصل گذشته بود و در سال 2016 زمانی که تیم تا به حال رسانه خاموشی و بازیکنان عینک سیاه “من نمی توانم نفس بکشم” پیراهن (حتی به عنوان لیگ جریمه آنها را برای انجام این کار) پس از یک رشته از بالا مشخصات کشنده تیراندازی پلیس از مردان سیاه و سفید. اما آن را به ویژه در سال 2020: Tاو در مسابقات لیگ ایجاد یک عدالت اجتماعی شورای بازیکنان را از پوشیدن لباس تحمل Breonna تیلور نام دادگاه خواهد بود نابودسازی با “Black Lives Matter” کن و تیم warmups خواهد شد از ویژگی های “Black Lives Matter” و “می گویند نام او”—یک عبارت در نظر گرفته شده به طور خاص بالا بردن femme قربانیان نژادی و خشونت جنسیتی. یک تعداد انگشت شماری از بازیکنان حتی تصمیم به نشستن فصل به تمرکز توجه خود را بر عدالت اجتماعی باعث می شود.

تبلیغات

یک زن که زخم واقعی تنگ در مورد همه این است که گرجستان سناتور—و آتلانتا رویای co-owner—کلی Loeffler که (تعجب) سفید و (هنوز هم تعجب) یک جمهوری خواه که (این را هنوز هم به شما شوک) اظهار تاسف به WNBA کمیساریای این هفته در مورد چگونه لعنت سیاسی همه این است.

“در حال حاضر بیشتر از همیشه ما باید متحد هدف ما برای حذف سیاست از ورزش” Loeffler نوشت: به کمیسر کتی Englebert با توجه به واشنگتن پست.

تبلیغات

“زندگی هر آمریکایی آفریقایی موضوع وجود ندارد بحث این واقعیت است که وجود دارد هیچ جایی برای نژاد پرستی در کشور ما” Loeffler که در حال اجرا است برای انتخاب مجدد در ماه نوامبر ادامه یافت. “اما من شدیدا مخالفت Black Lives Matter جنبش سیاسی. … من اعتقاد دارم که آن را کاملا منحرف با ارزش ها و اهداف WNBA و آتلانتا که در آن ما از تحمل و شمول است.”

او همچنین پیشنهاد کرد به جای پل تکه با پرچم آمریکا که به قول دامون جوان “LOLOLOLOLOLOLOL” (من paraphrasing—او خیلی بیشتر LOLs). شاید او ارزش تراز بیشتر با آه من نمی دانم, فروش بیش از 18 میلیون دلار ارزش سهام در مدت کوتاهی قبل از شدت coronavirus همه گیر شد و به اطلاع عموم. شما می دانید واقعی امریکا-نوع گه.

Loeffler شد بی درنگ به نام با به WNBA بازیکنان’ association که مودبانه توصیه شده است که او, آه, GTFOHWTBS و همچنین دو WNBA بازیکنان تصمیم گرفتند که در خارج از فصل خود به عدالت بی عدالتی رویای گارد رنه مونتگمری و واشنگتن عرفا گارد ناتاشا ابر.

تبلیغات

کمیسر Englebert گفت Loeffler است “دیگر درگیر در این روز به روز کسب و کار از تیم” و WNBA را برنامه ای برای ترویج ورزشکار فعالیت خواهد در محل باقی می ماند.

تبلیغات

در اینجا امید او دیگر درگیر در این روز به روز کسب و کار در حال اجرا دولت گرجستان در آینده نزدیک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de