بدن دوربین رونوشت: جورج فلوید بارها و بارها التماس پلیس به کشتن او

در کشنده برخورد با مینیاپولیس پلیس بیش از یک تقلبی $20 bill جورج فلوید استفاده از کلمه “لطفا” نزدیک به پنج ده بار به او التماس کرد برای زندگی خود را. حداقل ده بار گفت: ماموران او نمی تواند نفس بکشد هر دو قبل و در طول زمان او محدود است.

به عنوان افسر توماس خط دستور فلوید به خارج شدن از ماشین خود و قرار دادن دست خود را پشت سر خود فلوید ادامه داد: به اعتراف.

“Please don’t shoot me آقای افسر. لطفا شلیک نمی من مرد. لطفا. می تواند به شما شلیک نمی کند من؟” فلوید گفت.

هنگامی که خط و همکار افسر J. Alexander Kueng برداشت فلوید آغوش او گفت: “من قصد ندارم به هیچ چیز… من متاسفم آقای افسر من در زانو من هر چه.”

به تازگی منتشر شده و رونوشت از پلیس دوربین فیلم ارائه دقیق ترین حساب فلوید مرگ که مشتعل تظاهرات و شورش در سراسر جهان است.

این متن را از بدن دوربین های فرسوده توسط پلیس سابق افسران خط و Kueng منتشر شد یکشنبه به عنوان بخشی از وکیل ارل گری در حرکت به اخراج اتهامات جنایی علیه لین. این فیلم از دوربین های متصل شد به Hennepin شهرستان دادگاه منطقه پر کردن حرکت بود اما نه برای عموم منتشر شده توسط دادگاه.

Kueng خط و افسر سابق Tou Thao چهره به اتهام کمک و معاونت در جرم قتل و کمک و معاونت در جرم قتل نفس در مارس 25, قتل فلوید 46-سال-پیرمرد از سنت لوئیس پارک. افسر سابق Derek چوین یک 19-سال کهنه, چهره, قتل و طرح اتهامات.

به عنوان برخورد آغاز شد و با دو rookies یک اشتباه فلوید عذرخواهی به افسران او به نام “آقا” و “آقای افسر” گفتن آنها او فقط می خواهم از بهبود COVID-19 ضرب گلوله کشته شده بود قبل از اینکه توسط پلیس است.

“من متاسفم من متاسفم. خدا دنگ ، مرد, l, کردم, من رو شات همان راه آقای افسر قبل از” فلوید گفت.

فلوید بود متناوبا در برابر افسران دستورات و عذرخواهی کرد.

زمانی که خط کشیده فلوید از خودرو او خواسته Shawanda رنه تپه شاهد بودند که در ماشین خود را به همین دلیل او اقدام نامنظم. “چرا او همه squirelly [sic] و نه به ما نشان خود را دست تنها بودن همه عجیب و غریب که می خواهم؟”

“من هیچ سرنخ چرا که او به ضرب گلوله کشته شده است قبل از” هیل گفت.

“خب من که هنوز هم وقتی ماموران می گویند:” خارج شدن از ماشین است.’ است او مست ؟ او در چیزی؟” لین گفت.

“بدون او یک چیزی در رفتن من به شما گفتن در مورد پلیس … او باید مشکلات در همه زمان ها زمانی که آنها می آیند به ویژه هنگامی که آن مرد قرار داده که تفنگ مانند این که” هیل گفت.

به عنوان روبرو می شوند ادامه داد: با توجه به رونوشت Kueng تا به حال همراهی فلوید در سراسر خیابان و او نشستم.

“با تشکر از شما, مرد. با تشکر از شما آقای افسر” فلوید گفت: باقی مانده تعاونی به عنوان او به Kueng نام او و تاریخ تولد و اضافه کرد که یک بار دیگر “من شات آخرین بار همین مرد است.”

Kueng سپس توضیح داد که به فلوید که او در بازداشت به ظن عبور جعلی $20 bill. فلوید گفت: او را درک.

“و آیا شما می دانید که چرا ما کشیده شما از ماشین ؟ از آنجا که شما نمی شد گوش دادن به هر چیزی که ما به شما گفت” Kueng گفت.

“اما من نمی دانم چه می گذرد در” فلوید گفت.

لین سپس پرسید فلوید اگر او چیزی در حالی که Kueng خواسته در مورد فوم در اطراف دهان خود را. فلوید گفت: او ترسیده بود و که او تا به حال شده است بازی بسکتبال پیش از آن.

خط و Kueng به دنبال حرکت فلوید به تیم ملی اما او خواهش کرد که آنها را به انجام این کار آنها گفتن او claustrophobic. لین ارائه شده به نشستن در تیم ملی با او نرم افزار باز کردن پنجره ها و روشن کردن کولر.

“من این نوع از مرد, مرد تو مرد … و من فقط به حال COVID من نمی خواهم برای رفتن به عقب به آن” فلوید گفت.

به عنوان آنها در حال تلاش برای نگه داشتن فلوید در ماشین چوین وارد شد و پرسید: “او در حال رفتن به زندان است؟”

Kueng گفت که او تحت بازداشت برای جعل.

که در آن نقطه فلوید گفته بود ماموران او فقط به حال COVID و نمی توانستم نفس بکشم. این چیزی بود که او را تکرار بیش از 20 بار قبل از او درگذشت.

زمانی که Kueng گفت: او را به خارج شدن از تیم ملی فلوید گفت: “با تشکر از شما. با تشکر از شما.”

چوین گفت: “او را به پایین بر روی زمین است.”

فلوید گفت: “همه حق است همه حق است. اوه خدای من. من می توانم این را باور نمی کند. من می توانم این را باور نمی کند.”

چوین پاسخ داد: “بنابراین شما در حال رفتن به زندان است.”

“مامان, من شما را دوست دارم. من شما را دوست دارم” فلوید گفت. “من بگویید بچه ها من آنها را دوست دارم. من مرده است.”

لین برگزاری بود بر روی فلوید را در زمان تلاش برای آماده سازی او برای داد و بیداد. Kueng شد برگزاری بر روی فلوید ، فلوید نگه داشته و خواستار “mama, mama, mama” گفت: او نمی تواند نفس بکشد.

فلوید گفت: “من از طریق من از طریق. من claustrophobic. معده من لطمه می زند. گردن من لطمه می زند. همه چیز لطمه می زند. من نیاز به برخی از آب یا چیزی لطفا. لطفا ؟ من نمی توانم نفس بکشم افسر.”

چوین گفت: “پس از آن متوقف صحبت کردن, متوقف کردن, فریاد.”

با توجه به رونوشت فلوید نهایی عبارت بودند “بیا ، اوه اوه. l نمی توانم نفس بکشم. نمی توانم نفس بکشم. آه! آنها مرا بکشند. آنها مرا بکشند. من نمی توانم نفس بکشم. تنفس می کند. آه!” و “آه! آه! لطفا. لطفا. لطفا.”

Thao شد مدیر عامل جمعیت نزدیک بود که شروع به جمع آوری برخی از تماشاگران التماس برای ماموران برای بررسی نبض و گفت فلوید بود گذشت.

لین دوباره پرسید اگر آنها باید رول او را در کنار او و چوین گفت: “نه او را به ماندن قرار داده که در آن ما به او کردم.”

لین نگرانی در مورد “هذیان هیجان زده یا هر” و چوین گفت: “به همین دلیل ما آمبولانس در حال آمدن است.” آنها هشدار داده امدادگران که تماس بود و جدی تر است.

هنگامی که آمبولانس وارد خط شروع به پریدن کرد در داخل با فلوید. او گفت: یک پزشک که فلوید “نبود به ما نشان دست خود را در ابتدا. پس از آن ما در تلاش بودند تا او را به تیم ملی او لگد خود را در راه او لگد زدن وجود دارد. و ما از طرف دیگر و او در جنگ با ما بودند و ما فقط اساسا مهار او را تا زمانی که شما بچه ها به اینجا رسیدیم.”

یکی از پزشکان گفت: فلوید بود که در “کامل بازداشت” و به کارگردانی لین برای انجام ماساژ قفسه سینه. بعد از یک دستگاه در زمان بیش از خط بیرون رفت از آمبولانس. پشت در گوشه ای از 38 و شیکاگو Kueng نزدیک تپه و به طور خلاصه فکر کرده اید که چه چیزی برای انجام با فلوید تلفن.

“قرار دادن تلفن خود را به عقب” Kueng گفت. “اگر او gonna come back و مسائل خود را, ما باید قادر به او بگویید که در آن است.”

 

نویسنده کارکنان ابی سایمونز و چائو منتظر کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de