حقوق مدنی Orgs انفجار مارک زوکربرگ به عنوان ممیزی می یابد Facebook را ضعیف بیان نفرت سیاست ‘موانع جدی برای حقوق مدنی’


Illustration for article titled Civil Rights Orgs Blast Mark Zuckerberg as Audit Finds Facebook’s Weak Hate Speech Policies Are ‘Serious Setbacks for Civil Rights’

عکس: کریستوف STACHE / AFP (گتی ایماژ)

برای دو سال گذشته Facebook به تبلیغ عمده حقوق مدنی حسابرسی به عنوان اثبات این که مصرف آن را به طور جدی اتهامات که آن را کمک به گسترش نفرت و اطلاعات غلط. نتایج حاصل از این گزارش منتشر شد صبح روز چهارشنبه و در حالی که آن را در ستایش این شرکت برای ساخت برخی از پیشرفت های لازم به آن پلت فرم ها و فرآیندهای حسابرسی مستقل نیز روشن ساخته است که جهان به طور گسترده استفاده می شود سایت های رسانه های اجتماعی انجام نداده بود به اندازه کافی برای جلوگیری از سخنرانی نفرت و تبعیض است.

تبلیغات

100 صفحه گزارش انجام شده و توسط حقوق مدنی وکلا لورا مورفی و مگان Cace شروع دو سال پیش در دستور سازمانهای مدافع حقوق مدنی و کنگره است. حسابرسان گلچین از طریق Facebook سیاست های, شیوه و ساختار به تعیین آنچه در آن بود — و بیشتر pertinently آنچه در آن بود — به آدرس های نژادپرستانه و بیگانه و تبعیض آمیز پیام های تکثیر بر روی پلت فرم آن است.

“در حالی که روند تفتیش شده است معنی دار و منجر به برخی از پیشرفت های قابل توجهی در پلت فرم ما نیز به تماشای این شرکت را در تصمیم گیری های دردناک بیش از نه ماه گذشته با دنیای واقعی عواقب است که موانع جدی برای حقوق مدنی” نوشت مورفی.

تبلیغات

در حالی که ممیزی ستایش Facebook برای گسترش سرکوب رای دهندگان سیاست های بهبود آن تجدید نظر و مجازات روند و برای درگیر شدن در مکرر رایزنی با رهبران حقوق مدني آن را نیز ابراز نگرانی جدی بر چگونگی فقدان قوی عمل در سرکوب رای دهندگان به طور بالقوه می تواند تحت تاثیر قرار نوامبر سال 2020 انتخابات به طور خاص با استناد به چند تا از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پست از ممکن است که تهدید و خشونت علیه سیاه زندگی ماده معترضان.

مورفی همچنین به طور خاص اشاره به زوکربرگ اخیر نظرات و تصمیم گیری در مورد آزادی بیان بیش از حد مقررات به عنوان “عمیقا نگران کننده است.”

از این گزارش:

حسابرسان ابراز نگرانی قابل توجهی در مورد این شرکت ثابت قدم تعهد پس از علامت اکتبر 2019 جورج تاون سخنرانی برای محافظت از تعریف خاصی از آزادی بیان حتی در جایی که معنی است که اجازه می دهد مضر و تفرقه و بلاغت است که تقویت گفتار نفرت و تهدید حقوق مدنی. بالا بردن آزادی بیان چیز خوبی است اما آن را باید برای همه. زمانی که به این معنی است که سیاستمداران قدرتمند را مجبور به رعایت قوانین همان است که هر کس دیگری می کند یک سلسله از گفتار ایجاد شده است که امتیازات خاص و صدای بیش از قدرتمند کمتر صدای. اولویت بندی آزادی بیان بیش از همه ارزش های دیگر مانند برابری و عدم تبعیض است عمیقا نگران کننده به حسابرسان.

….Facebook است نه به عنوان این نوشته معکوس تصمیم گیری در مورد تهمت پست و حسابرسان به شدت مشکل است که به دلیل سابقه آنها برای ایجاد سخنرانان دیگر بر روی پلت فرم و راه کسانی که به نظر می رسد تصمیم گیری به روده سیاست های حسابرسان و حقوق مدنی جامعه مشغول به کار سخت برای به دست آوردن Facebook به اتخاذ.

تبلیغات

حسابرسان همچنین ابراز ترس که مناسب حقوق مدنی زیرساخت تا به حال تعیین نشده است تا در Facebook و به نام برای شرکت به ارتکاب منابع بیشتر برای مطالعه و پرداختن به سازماندهی نفرت علیه مسلمانان و یهودیان و دیگر گروه های مورد هدف و همچنین به عنوان یک رویکرد تهاجمی تر برای پاک کردن سفید طلبی و سفید ملی, پیام رسانی از سایت های شبکه های اجتماعی.

Facebook افسر ارشد عامل شریل سندبرگ در پاسخ به ممیزی گفت: این یافته ها “آمده نمی تواند در بیشتر زمان مهم است.”

تبلیغات

“Facebook می ایستد بصورتی پایدار و محکم در برابر نفرت,” او نوشت: در بیانیه اضافه میکند: “به عنوان سخت به عنوان آن شده است به ما کاستی در معرض توسط کارشناسان آن شده است بدون شک واقعا یک فرایند مهم برای شرکت ما است.” وی تاکید کرد: عمده دیگر شرکت های فن آوری برای انجام تحقیقات مشابه به شرکت های خود را.

این گزارش می آید در زمان زمان برای Facebook. در طول چند هفته گذشته بیش از 300 شرکت را کشیده تبلیغات پرداخت از پلت فرم به عنوان بخشی از #StopHateforProfit مبارزات انتخاباتی. این شامل برخی از بزرگترین تبلیغ از جمله Coca-Cola, Starbucks و یونیلور (هر چند نیویورک تایمز مقاله اشاره می کند که بسیاری از این شرکت ها هنوز هم رسیدن به مصرف کنندگان بر روی پلت فرم از طریق پرداخت نشده محتوا).

تبلیغات

در آستانه این گزارش انتشار سندبرگ و Facebook موسس مارک زوکربرگ ملاقات با چند برجسته حقوق مدنی سازمان از جمله NAACP و رنگ تغییر به بحث ممیزی است. به گزارش فعالان چپ ساعت-به همراه زوم جلسه احساس مانند آنها تا به حال هیچ شرکت اقدامات و تعهدات از Facebook رهبری که به جای تلاش برای “چرخش” پاسخ خود را.

پس از ترک جلسه, رنگ تغییر رئیس جمهور رشاد رابینسون ابراز ناامیدی خود را با Facebook در توییتر.

تبلیغات

“آنها به خواسته های ما برای سال ها و در عین حال آن را کاملا روشن است که آنها آماده هستند به آدرس تند و تیز نفرت در پلت فرم خود را,” او نوشت.

تبلیغات

این مطالبات شامل به روز رسانی آن استانداردهای جامعه و همچنین استخدام یک مدیر اجرایی با حقوق مدنی پس زمینه. در گفتگو با بار رابینسون در مقایسه اخیر حسابرسی مستقل به یک دکتر مراجعه کنید.

“آن را مانند رفتن به پزشک و گرفتن یک مجموعه جدید از توصیه هایی در مورد رژیم غذایی خود را و پس از آن انجام نمی دهد هر چیزی در مورد آن و تعجب که چرا شما در حال گرفتن هر سالم,” او گفت:.

تبلیغات

که احساسات بود و تکرار توسط دیگر سازمانهای مدافع حقوق مدنی از جمله مسلمان و طرفداران کمک کرد که منجر به تماس برای Facebook برای انجام مستقل حقوق مدنی حسابرسی دو سال پیش.

“Facebook فعال کردن خشونت و نسل کشی علیه مسلمانان است. ما لازم نیست که زمان برای بیشتر وعده های خالی و بیهوده جمع آوری داده ها تمرینات. ما نیاز به عمل است. Facebook باید در نهایت مسئولیت این نفرت آن را به راه انداخته است در جهان” سازمان نوشت: در پاسخ به Facebook رهبری است. “این ممیزی است و روشن است اما در نهایت بی معنی اگر Facebook موافق نیست را چشمگیر و قابل توجهی در مراحل رسیدگی به بسیاری از شکست های مشخص شده در گزارش. “

تبلیغات

NCAA جمهور جرثقیل جانسون نیز رد زوکربرگ پاسخ نوشتن در یک بیانیه مشترک با ریشه, “Facebook می خواهد ما را به قبول همان شعارهای بسته بندی به عنوان یک تازه پاسخ.”

“مارک زوکربرگ شما نمی شکستن چیزهایی که شما در حال شکستن مردم” جانسون ادامه داد. “با یک سکته مغزی از قلم شما می تواند Facebook بهتر برای خود و کاربران خود را تبلیغ و جامعه است. ما امیدواریم که شما همچنان به فکر کردن در مورد عواقب ناشی از آنچه شما دراورده و دوباره به جدول به زودی با تغییر واقعی است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de