کماندوهای در superspreader کرالا ایجاد کرد و پس از 119 موارد شناسایی شده

در اولین از نوع خود مثال در کرالا, سوپر, پخش كردن, از COVID-19 شناسایی شد در دهکده ساحلی از Poonthura در تریواندروم منطقه. کل روستا شده و با محاصره کردن. تمام 54 موارد گزارش شده از Poonthura روز چهارشنبه قرارداد این ویروس از طریق انتقال محلی.

از 600 سواب نمونه های جمع آوری شده از روستا 119 آزمایش مثبت است. وزیر Kadakampally Surendran که مسئول منطقه همه گیر اقدامات کنترل در حالی که صحبت کردن به رسانه ها افراد تایید کرد که سوپر پخش شده است در شناسایی ساحلی ایجاد کرد.

گسترش سریع از محلی منتقل موارد در این روستا است که با توجه به حضور سوپر پخش در این منطقه به گفته کارشناسان بهداشت و درمان. سوپر پخش هستند افرادی که با تصویب این عفونت به تعداد زیادی از مردم است.
بهداشت و دولت منطقه مقامات گرفته اند اقدامات سختگیرانه و سه بخش در روستا مشخص شده بحرانی مهار مناطق در حالی که در پنج بخش اعلام شده به عنوان مناطق بافر با توجه به منطقه ای گزارش های رسانه ها.
مقامات بهداشتی در بر داشت 120 نفر از افراد در تماس اولیه لیست از COVID-19 بیمار در این روستا است.

یک تیم از 25 کماندوها و شش تیم از سلامت کارگران مستقر شده اند در Poonthura به عنوان بخشی از محدودیت. این تصمیم گرفته شده است به شدت منع ورود خارجی ها به این روستا گزارش اضافه شده است. مقامات به دنبال حمایت از رهبران جامعه در ایجاد آگاهی در مورد اهمیت زیر COVID-19 پروتکل مانند اجتماعی فاصله و با پوشیدن ماسک صورت.

تمام خانه ها در این منطقه را ضد عفونی و ماهیگیری فعالیت های ممنوع شده در طول مناطق ساحلی تریواندروم تا اطلاع ثانوی. مستند به شدت اجرا خواهد شد در دریا به عنوان به خوبی. هیچ کس از جمله ماهیگیران از روستا را مجاز به عبور از مرز دولتی برای ورود به, Tamil Nadu. ماهیگیران از روستا استفاده می شود برای رفتن به تامیل نادو اغلب برای فعالیت های ماهیگیری و حتی در طول مستند.

تمام خانواده در سه بحرانی مهار مناطق خواهد شد و پنج کیلوگرم برنج به صورت رایگان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de