توله مواد غذایی باز می شود چادر موقت فروشگاه در بسته شرق دریاچه محل خیابان

بله, آن را مطبوع.

این سوال اول خریداران ممکن است تعجب که آنها را راه خود را به توله غذا موقت جدید سوپر مارکت در شرق دریاچه خیابان در مینیاپولیس.

چادر مانند ساختار باز جمعه در مقابل فروشگاه در تاریخ 26 خیابان و خیابان دریاچه که به شدت آسیب دیده بود در 28 ماه مه در شورش است که به دنبال تظاهرات بیش از پلیس با قتل جورج فلوید.

“من زنده دو بلوک دورتر و من غیر فعال شده پس این بسیار مهم است برای من” داریل LeVells گفت: او به عنوان shopped صبح روز چهارشنبه. “انتخاب بسیار خوب با وجود اندازه کوچکتر و قیمت بسیار مناسب. من هشت قطعه از مرغ سرخ شده برای $6.99 به جای $8.99.”

برای گذشته چند هفته LeVells گفت که او نیز با استفاده از این شاتل رایگان است که مشتریان از دریاچه فروشگاه های خیابان به یک توله فروشگاه در معدن در مینیاپولیس که آسیب دیده نمی شد.

موقت فروشگاه شامل محصولات تازه و گوشت کنسرو شده, محصولات برای تمیز کردن تجهیزات مواد غذایی منجمد خشک محصولات داروخانه ای راهرو و پنج وسیله ،

یک سرویس میز فروش اتوبوس می گذرد و MoneyGrams. پول سفارشات در دسترس خواهد بود به زودی. این سایت همچنین شامل TCF دستگاه خودپرداز.

“باز کردن توله جامعه بازار یکی از اولین مراحل در آوردن دریاچه خیابان جامعه پشت هم گفت:” توله اجرایی مایک Stigers در بیانیه ای. “این احساسی به گوش مشتریان به اشتراک گذاری داستان های شخصی از آنچه به آنها اتفاق افتاده است در طی ماه گذشته و من نمی تواند بیشتر افتخار بچه های تیم که به سرعت کار می کرد برای قرار دادن این برنامه در محل دریافت و ما را در فروشگاه به مراقبت از نیازهای ضروری این محله است.”

آسیب از چهار روز از تظاهرات که به خشونت تبدیل شد همچنین شامل نزدیکی هدف و فروشگاه Aldi, تبدیل منطقه اطراف مشغول دریاچه و میننهها تقاطع به مواد غذایی کویر. چندین شعب بانک در منطقه — TCF, ایالات متحده, بانک و کرم شب تاب Credit Union — نیز بسته شده است.

در آن موقت و فروشگاه توله اجازه می دهد تا مشتریان برای دریافت 50 دلار به صورت نقدی با کارت اعتباری با خرید.

اصلی توله ساختار در دریاچه خیابانی است انتظار برای بازگشایی تا پایان سال است. هنگامی که آب و هوا سرد چادر را نیز گرم شود.

توله به زودی دیگر ذخیره موقت به عنوان یک زیر مجموعه از آن فروشگاه در W. برادوی در مینیاپولیس که همچنین بسته به دلیل شورش آسیب.

هر دو محل متعلق به جری مواد غذایی در ادینا اما آنها توسط پدر و مادر توله شرکت ایالات غذاهای طبیعی, Inc., و در نظر گرفته توله فروشگاه های شرکت های بزرگ. جری مسئول بازسازی فروشگاه ها و انتقال بسیاری از کارکنان خود را به دیگر بچه محل.

“UNFI است franchiser از توله و آنها را کنترل نام تجاری تقسیم و مدل” سعید بن شالتس معاون رئیس جمهور از سرمایه گذاری برای جری مواد غذایی. “اجاره نامه به نام ما و ما کنترل ساختمان و اما از آن ساخته شده حس بیشتری برای آنها به اپراتور است.”

برادوی فروشگاه ساختار موقت در فروشگاه موجود باز خواهد شد در برخی از نقطه این هفته از تاریخ 20 ژوئیه. نوسازی که محل انتظار ها به پایان رسید اکتبر.

“برادوی فروشگاه نابود شد داخل مانند دریاچه فروشگاه های خیابان بود” شالتس گفت. “کولر و فریزر نمی شد نابود شده است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de