اد مصادره بیش از 329 تومان cr دارایی های Nirav مودی تحت فراری قانون

فراری diamantaire Nirav مودی هم یکی دیگر از تکان خوردن پس از اجرای اداره (ED) کشف و ضبط دارایی به لحن تومان 329.66 کرور در ارتباط با ادامه تحقیقات در پنجاب بانک ملی (PNB) کلاهبرداری مورد نیز مربوط به عمویش و فراری متهم Mehul Choksi. تازه اقدام گرفته شد و طبق مفاد فراری مجرم اقتصادی قانون است.

“متصل خواص فراری Nirav مودی متشکل از آپارتمان مزرعه, خانه, آسیاب بادی, سهام و سپرده های بانکی در مجموع به تومان 329.66 کرور می ایستد مصادره به دولت مرکزی تحت فراری مجرم اقتصادی عمل 2018” اد توییتی.

این اموال شامل چهار آپارتمان در Samudra محال در Worli دریا-سمت مزرعه خانه و زمین در Alibaug یک آسیاب بادی در Jaisalmer یک آپارتمان در لندن و آپارتمان مسکونی در امارات متحده عربی همراه با سهام و سپرده های بانکی.

عمل آمد و پس از ترخیص از یک دادگاه ویژه در بمبئی برای مصادره. با زمان اقدام آژانس در همه متصل مودی دارایی تومان ارزش 2,348 کرور تحت پیشگیری از پول شویی قانون (PMLA).
مودی (49) در حال حاضر تسلیم در بریتانیا زندان پس از دستگیری در لندن در ماه مارس سال 2019 است و در حال حاضر مبارزه با تروریسم به هند است. اد است پس با استرداد او است که یک گام مهم در کلاهبرداری شد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de