سابق Anoka کشتی گیر تایلر Eischens blindsided وقتی استنفورد قطره کشتی کج 10 سایر ورزش

تایلر Eischens در خانه بود در اندوور به رگبار بسته بندی تا ناهار هنگامی که خبر انفجار آمار: دانشگاه استنفورد اعلام کرد که قطع 11 تیم اول دانشگاه یا دانشکده ورزش در پاسخ به رشد مالی چالش های مطرح شده توسط COVID-19 بیماری همه گیر.

در میان این تیم ها در حال حذف است Eischen را کشتی, تیم ملی, پس از او رفت و 21-9 به عنوان یک اشتباه اول فصل گذشته و واجد شرایط برای مسابقات NCAA.

“ما تا به حال هیچ سرنخ” Eischens گفت. “ما به آدرس ایمیل رو امروز صبح که گفت: وجود یک ورزشی جلسه در حدود 20 دقیقه است. این زمانی است که مربیان برای اولین بار می دانستند. ما تا به حال یک زوم جلسه و زمانی که خبر کاهش یافته است. من فقط در ناباوری و شوک. من نمی دانم به چه فکر کنم.”

استنفورد تصمیم به رها کردن ورزش 11 می آید به عنوان کالج ها و دانشگاه ها در سراسر کشور روبرو هستند مشابه تصمیم به رها کردن nonrevenue ورزشی. این دومین دانشگاه برای پایان دادن به آن بخش من کشتی, برنامه, پس, پیر دومینیون.

قبل از اعلام استنفورد به حال 36 varsity تیم بستن برای دوم در NCAA (با پرینستون و قهوه ای) و از پشت سر تنها در دانشگاه هاروارد که دارای 40. مقایسه Gophers باید 23 تیم اول دانشگاه یا دانشکده.

“مدل مالی حمایت از 36 ورزشی تیم اول دانشگاه یا دانشکده پایدار نیست” استنفورد اعلام کردند. “متوسط بخش من برنامه دو و میدانی حامیان مالی 18 تیم اول دانشگاه یا دانشکده ، بسیاری از همسالان ما در قدرت پنج سطح با پشتیبانی در بودجه هستند که بسیار بزرگتر از ما در حالی که عامل به مراتب کمتر ورزشی است.”

دیگر ورزش ها حذف شدن در دانشگاه استنفورد در حال مردان و زنان, نرده, هاکی روی چمن, سبک وزن قایقرانی مردان, قایقرانی, شاگرد و زنان قایقرانی, کدو هماهنگ شنا و والیبال مردان.

واجد شرایط برای سال 2020 NCAA tournament یکی از Eischens’ اهداف دوربرد به خصوص پس از آن برگزار شد در ایالات متحده بانک ورزشگاه. همه گیر خراب است که بیش از حد.

“گرفتن NCAAs لغو شد هنگامی که آن را در حیاط خلوت خود است که ناامید کننده بود,” او گفت:. “و پس از آن قادر به قطار برای مدت طولانی است که آن را عجیب و غریب بود.”

Eischens که برنده یک MSHSL فردی قهرمانی کشور کشتی برای Anoka در سال 2017 از دست داده و در یک بسیار پیش بینی کلاس 3A 152-پوند نهایی به Shakopee الکس لوید در سال 2018 به حال تنها به تازگی از سر آموزش.

او رفته بود حدود سه ماه بدون بالا رفتن در برابر یک حریف واقعی پس از فصل را لغو و خواستار اخراج “طولانی ترین از آنجا که من شروع دبیرستان حرفه ای شاید دیگر.”

Eischens شده است آموزش با مینه سوتا طوفان کشتی فرنگی باشگاه حدود سه هفته است.

“این واقعا خوب است برای من از نظر جسمی و ذهنی به عقب بر گردیم روی تشک,” او گفت:.

دانشگاه استنفورد گفت: حذف ورزش 11 برگزار خواهد شد تا پس از 2020-21 فصل با فرض نگرانی در مورد بیماری همه گیر در حال حل و فصل شود. Eischens مسلم است او خواهید بود برای یک فصل به عنوان یک کاردینال.

“این دشوار است برای مقابله با, چرا که این یکی از بهترین تیم های استنفورد تا به حال بود. در سال گذشته ما تا به حال پنج بچه را در مسابقات NCAA و چهار نفر از آنها را دانشجویان سال اول,” او گفت:. “در این فصل بود و احتمالا رفتن به بهترین تکرار استنفورد کشتی پس از آن رفت و به بخش من شد.”

با این اخبار به عنوان تازه به عنوان آن بود Eischens گفت: او می خواهم تا به حال شانس بسیار کمی برای چیزهای بیش از صحبت با هم تیمی های, اما او گفت که آنها درک نمی کنند این تصمیم از منظر مالی.

“این نه گران قیمت ، همه ما نیاز به کفش و یک حصیر و ما خوب به آن بروید,” او گفت:. “ما جایی برای خواب و یک راه برای به دست آوردن وجود دارد و ما می توانیم رقابت در هر نقطه.”

هنگامی که فصل آینده است و این ورزش به طور رسمی حذف Eischens خواهد بود در مواجهه با معضل دیگر: انتقال به مدرسه دیگر و ادامه اش دانشگاهی, کشتی حرفه ای و یا باقی می ماند در پالو آلتو و ادامه تحصیل در رشته علوم کامپیوتر.

“به ما گفته بودند که اگر ما ماندن در دانشگاه استنفورد ادامه خواهیم داد برای دریافت هر چه ورزشی کمک ما شده ایم گرفتن تا زمانی که ما فارغ التحصیل,” او گفت:.

“من آماده برای پایان دادن به, من, کشتی حرفه ای, اما یک مدرک از دانشگاه استنفورد یک فرصت شگفت انگیز. این انتخاب آسان نیست.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de