گرجستان سنای آمریکا نامزد کشیش رافائل وارناک توضیح می دهد که چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری چالش های خود ایمان

Category: کیمیا | No comments

به عنوان کشیش آتلانتا Ebenezer کلیسای باپتیست کشیش رافائل وارناک اغلب خواسته می شود آنچه در آن مانند این است که به موعظه در همان منبر به عنوان دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور و پاسخ او این است که همیشه همان: “من نمی دانم آنچه در آن می خواهم برای پر کردن کفش خود را به خاطر من سعی کردم هرگز.”

اما یک فرد کفش وارناک مطمئن است که او می تواند جایگزین در واقع کسانی هستند که از زمان ایالات متحده سناتور کلی Loeffler (R-GA)که او امیدوار است به شکست خود در انتخابات ویژه برای بعد از این سال در ماه نوامبر. این مهم است که توجه داشته باشید که به دلیل این است که ویژه انتخابات وارناک بود و نه در انتخابات در گرجستان ژوئن اولیه. Loeffler منصوب شد و تا پایان جان Isakson مدت در سال 2020 او پس از استعفا در سال 2019 به دلایل بهداشتی.

تبلیغات

در حال حاضر وارناک است که مبارزه در برابر او برای پر کردن که صندلی با زمان نظرسنجی ها نشان او به عنوان بالا دموکراتیک مدعی در یک مسابقه با 20 نامزدهای دیگر از هر دو طرف. اگر هیچ یک از جلب بیش از 50 درصد از رای بالای دو رقیب روبرو خواهد شد هر یک از دیگر در یک رواناب در ژانویه 2021. Rep. Doug Collins کلیدی تهمت متحد است دیگر بالا جمهوریخواه در مسابقه.

وارناک صحبت به ریشه مورد چگونه ایمان مسیحی خود را به اطلاع او سیاست, اطراف, بهداشت و درمان, پلیس تهمت تجاوز+ جامعه است که او به طور کامل پشتیبانی می کند و می گوید: کلیسا باید به عنوان به خوبی و دیدگاه های خود را در اطراف زنان نسبت به حقوق باروری که او می گوید: او محافظت می شود.

تبلیغات

چه کامل تصویری فوق.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>