هاروارد و MIT مبارزه برای دانشجویان خارجی به ما معرفی جدید قوانین ویزا

واشنگتن: دانشگاه هاروارد و موسسه تکنولوژی ماساچوست باید طرح دعوی در دادگاه در برابر مهاجرت و گمرک را (یخ) آخرین حکومت است که بارها دانشجویان بین المللی از اقامت در ایالات متحده مگر اینکه آنها حضور حداقل یک فرد در دوره.

در طرح دعوی در دادگاه در دادگاه منطقه بوستون در چهارشنبه هاروارد و MIT به دنبال یک دستور موقت و اولیه و دائمی تاکیدی امداد رسانی به نوار وزارت امنیت داخلی و یخ از اجرای دستورالعمل های فدرال محرومیت دانشجویان خارجی از حضور در کالج ها و دانشگاه ها ارائه دوره های آنلاین از ماندن در کشور است.

“در این پرونده ما از دادگاه برای جلوگیری از یخ و DHS از اجرای جدید راهنمایی و اعلام آن غیر قانونی” MIT جمهور رافائل Reif گفت.

“اعلام مختل ما دانشجویان بین المللی’ زندگی می کند و خود را به خطر می اندازد, علمی و پژوهشی و حرفه. یخ است که قادر به ارائه ابتدایی ترین پاسخ در مورد چگونه آن سیاست را تفسیر می شود و یا اجرا شده,” او گفت:.

“هدایت می آید پس از بسیاری از ما از کالج ها و دانشگاه ها یا منتشر شده یا در حال آماده خود را در تصمیم گیری نهایی برای ترم پاییز,” Reif گفت.

“آنها (دانشجویان بین المللی) انتخاب هستند یا برای انتقال به یکی دیگر از موسسه فراهم می کند که در شخص و یا ترکیبی (هر دو در فرد و آنلاین) آموزش و یا به ترک کشور و خطر قادر به بازگشت. آن دسته از دانشجویانی که موفق به پیروی از این راهنمایی ممکن است به صورت تبعید” گفت: دانشگاه هاروارد جمهور لارنس S Bacow.

“منظور آمد و بدون توجه کنید و آن ظلم و ستم است و تنها پیشی گرفته و خود را بی مبالاتی” او گفت:.

“به نظر می رسد که آن را طراحی شده به صورت هدفمند به محل فشار در کالج ها و دانشگاه ها برای باز کردن خود را در دانشگاه کلاس های درس به صورت حضوری آموزش این سقوط را بدون توجه به نگرانی برای سلامت و ایمنی دانش آموزان و مربيان و دیگران” او ادعا.

“دانشگاه هاروارد و MIT به دنبال این مورد با شور و نشاط به طوری که خود را دانشجویان بین المللی در ادامه مطالعات خود را بدون تهدید به اخراج” Bacow گفت.

طرح دعوی در دادگاه می آید در میان یک گروه کر در حال رشد از عمده دانشگاه های قانونگذاران و حقوق بدن به دنبال واژگونی این تصمیم است.

“در حال حاضر امریکا با افتخار میزبان حدود 1.15 میلیون دانشجویان بین المللی که کمک حدود 41 میلیارد دلار به اقتصاد ایالات متحده و اضافه کردن ارزش به جوامع ما” کنگره ویسنت گونزالس گفت.

وجود دارد بیش از 200 ، 000 دانش آموزان هندی در آمریکا کمک بیش از USD7 میلیارد دلار به اقتصاد آمریکا در سال.

“انکار ویزا و اخراج دانشجویان که حضور در کلاس در فرد وجود دارد که ممکن است هر فرد در کلاس به حضور بی رحمانه است, بی جا و سازمان ملل متحد آمریکا” گونزالس گفت: اصرار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای معکوس کردن آن در بین دانش آموزان است.

حمایت ائتلاف اتحاد ملی برای علوم انسانی نیز با صدور یک هشدار عمل تماس بر روی یخ برای معکوس کردن این تصمیم و اصرار اعضای کنگره به فشار یخ.

در زیر تصمیم جدید دانشجویان بین المللی ثبت نام در برنامه هایی که منتقل شده آنلاین برای سقوط به منظور حفاظت از سلامت پردیس جوامع در طول COVID-19 بحران “ممکن است پیامدهای مهاجرت از جمله, اما نه محدود به شروع روند حذف.”

“این به ضرر نه فقط دانشجویان بلکه برای هر کسی که منافع خود را از حضور در دانشگاه گفت:” داد.

سناتور آنگوس کینگ نوشته است نامه ای به وزیر امنیت داخلی چاد گرگ برای معکوس کردن یخ نظم و اجازه می دهد تا دانشجویان بین المللی برای ماندن در امریکا را یاد بگیرند.

با این تصمیم یخ مجبور است دست از مدارس به رزومه فرد در یادگیری به عنوان یک پتو سیاست به جای درک است که هر مدرسه چهره چالش های مختلف و باید پاسخ دهند بر این اساس او گفت:.

تصمیم یخ می افزاید: در عین حال یکی دیگر از چالش به مدارس سراسر کشور که در حال حاضر به دنبال بهترین مسیر رو به جلو در حالی که با توجه به ادامه گسترش coronavirus در سراسر کشور در حال حاضر به نگرانی در مورد دانش آموزانی که ممکن است در صورت اخراج, او گفت:.

کنگره آدام اسمیت گفت که دانشجویان بین المللی کمک به ما و اقتصاد و بسیاری نمی توانند به خانه با توجه به COVID19.

فدرال ارشاد از یخ به زور این دانش آموزان به ترک کشور, خطر سلامت خود را کار سخت و آموزش و پرورش اجرا می شود به مقابله با ارزش های آمریکایی, او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de