جکسون شورای شهر رای به حذف اندرو جکسون, به بنای تاریخی از تالار شهر و قرار دادن آن در جایی…کمتر نژادپرستانه?


Illustration for article titled Jackson City Council Votes to Remove Andrew Jackson Monument From City Hall and Put It Somewhere...Less Racist?

عکس: Rogelio V. Solis (AP)

جنبش برای حذف تمام آثار جشن slavers, استعمارگران و ستمگران همچنان در جکسون خانم—تنها نه کاملا. شهر جکسون انجام نمی دور با آن مجسمه 7th, ایالات متحده آمریکا رئیس جمهور اندرو جکسون (که این شهر نامگذاری شده است) در دسترس نباشد آن را فقط در حال حرکت بنای تاریخی به نژاد پرستی از آن برجسته منطقه مرکز شهر به جایی که در آن نژادپرستی کمتر خواهد بود قابل مشاهده است (و اگر که نه یک استعاره برای, چگونه امریکا معاملات با نژادپرستی در کل من نمی دانم چیست). جکسون شهرستان شورا رای به نفع مجسمه جابجایی در روز سه شنبه.

تبلیغات

با توجه به ABC News, هیچ برنامه ای برای زمانی که و که در آن مجسمه منتقل خواهد شد اعلام شده است اما شهرستان Councilwoman Virgi لیندسی گفت: این ممکن است در نهایت رفتن به یک موزه شده است.

پیشنهاد برای حذف مجسمه از مقابل تالار شهر—که در آن ایستاده بود از سال 1972—ساخته شده توسط عضو شورای Kenneth استوکس. رای 5 به 1 به نفع آن جابجایی با شورا تنها جمهوری خواه اشبی Foote, ریخته گری, یکی مخالف رای دادن.

تبلیغات

جکسون—که در خدمت دو دوره به عنوان رئیس جمهور از 1829 تا 1837—نبود فقط یک صاحب برده اما یک مرد بود که به خصوص در مورد پرشور حفظ نهاد برده داری.

از History.com:

در طول عمر خود (1767-1845), Jackson رفت از فقر به ثروت چرا که او شخصا در آغوش نهاد برده داری. بردگی کارگران رشد خود را پنبه ساخته شده و تمایل خود را در خانه و کمک به او را به دست آورید اجتماعی جای پایی در جنوب جامعه است. جکسون مالکیت به عنوان بسیاری از 161 بردگی مردم و خرید و فروش آنها با استفاده از کار خود را برای ایجاد ثروت خود را و حتی آوردن آنها به کاخ سفید برای او کار کند.

سوابق نشان می دهد او به ضرب و شتم خود را به بردگی کشانده و کارگران از جمله به طور آهسته کردن وحشیانه سکس با شلاق به یک زن او احساس شده بود “قرار دادن در airs.” و هنگامی که هر یک از آنها و فرار او به دنبال آنها قرار داده و آنها را در زنجیر زمانی که آنها کشف شد. در سال 1804 روزنامه تبلیغات برای 30 ساله فراری به نام تام او ارائه شده اضافی 10 دلار برای هر 100 ضربه شلاق doled به فراری.

به عنوان ایالات متحده گسترش هفتمین رئیس جمهور نیز مخالف سیاست های که غیر قانونی برده داری در سرزمین های غربی. و هنگامی که اطناب اقدام به ارسال های ضد برده داری دستگاه به جنوب جکسون در طول ریاست جمهوری او کمک کرد بان خود را تحویل و به نام ضد برده داری طرفداران هیولا که باید “کفاره برای این ماهواره با تلاش زندگی خود را.”

تبلیغات

به عنوان شاهد جکسون جمعیت است که حدود 82 درصد سیاه, با توجه به ABC در حال حرکت مجسمه دور از مرکز شهر است و به احتمال زیاد یک ژست خوش آمدید. نه به عنوان خوش آمدید به خلاص شدن از آن در دسترس نباشد و با تغییر نام این شهر در حالی که آنها در آن هستید اما هنوز هم خوش آمدید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de