قاضی مسائل تهوع سفارش در محاکمه افسران سابق متهم در جورج فلوید قتل

Category: کیمیا | No comments

قاضی نظارت بر این موارد در برابر چهار سابق مینیاپولیس افسران پلیس متهم در قتل جورج فلوید صادر تهوع سفارش یکشنبه منع وکیل و دیگران مشغول کار بر روی این موضوع از عموم صحبت کردن در مورد “نظرات استراتژی های برنامه های یا بالقوه شواهد” در میان مسائل دیگر.

Hennepin County, District, قاضی پیتر کاهیل صادر شده غیر معمول سفارش یک روز پس از دو تن از وکلای ارل خاکستری و توماس Plunkett صحبت به استار تریبیون در مورد یک حرکت خاکستری تا به حال ثبت به رد اتهامات علیه خود مشتری توماس خط.

“دادگاه در می یابد که در ادامه pretrial تبلیغات در این مورد توسط وکلای درگیر را افزایش می دهد خطر ابتلا به بدسم بالقوه داوران استخر و را مختل همه احزاب حق برخورداری از یک محاکمه عادلانه” کاهیل نوشت: در اشاره به استار تریبیون مصاحبه.

در سابق افسران’ دومین جلسه دادگاه در اواخر ماه ژوئن قاضی اندرز وکلای مقامات دولتی و دیگران برای صحبت کردن در مورد این مورد هشدار داد که تبلیغات می تواند لکه دار کردن پتانسیل منصفه و نیروی محاکمه یا محاکمه به حرکت در خارج از شهرستان Hennepin.

خاکستری کرده بود گفت که او می خواست دادگاه را دو بدن دوربین ویدئوها او ثبت و با حرکت در دسترس برای مشاهده عمومی. فیلم ضبط شده در طول فلوید را 25 مه دستگیری توسط لین و همکاران سابق, J. Alexander Kueng.

دادگاه نمی لیست فیلم دوربین در میان ارائه نمایشگاه در سایت پیگیری موارد و نه قاضی آنها را در دسترس برای مشاهده عمومی.

خاکستری حرکت به اخراج واصل شد شنبه قبل از ظهر و عمومی ساخته شده صبح روز چهارشنبه. او همچنین شامل رونوشت از بدن دوربین فیلم و متن از خط مصاحبه با یک محقق در میان موارد دیگر.

روز پنج شنبه یک دادگاه گفت: فیلم ها در دسترس خواهد بود برای مشاهده عمومی در تاریخ بعد اما نه این هفته.

Plunkett که به نمایندگی از Kueng نمی دیدگاهها خاکستری حرکت و یا دوربین فیلم اما گفت: او با توجه به پر کردن یک حرکت به اخراج این مورد در برابر مشتری است.

کاهیل را سفارش مربوط به “تمام احزاب وکلای خود را, کارکنان, عوامل, یا پیمانکاران مستقل کار از طرف آنها.”

او ممنوع است آنها را از افشای مواد مربوط به این مورد شخصا و یا از طریق اشخاص ثالث. منظور پوشش می دهد اطلاعات در مورد “نظرات استراتژی های برنامه های یا بالقوه شواهد” که مربوط به این موارد است.

“دسترسی به سوابق عمومی است محدود نمی شود این منظور” کاهیل نوشت. “…غیر مستند نمایشگاه که در حال ثبت و طبقه بندی شده به عنوان در دسترس خواهد بود برای بررسی در Hennepin County Government مرکز …”

لین Kueng و افسر سابق Tou Thao متهم هستند با کمک و معاونت در جرم قتل عمد و غيرعمد.

خود را همکار سابق Derek چوین متهم با یک تعداد هر یک از قتل درجه دوم و سوم-درجه قتل نفس و در درجه دوم قتل نفس برای کشتن فلوید درگذشت و پس از او دست به دستبند و دوخته به زمین نزدیک به هشت دقیقه است. چوین زانو در گردن او با وجود فلوید را درخواست که او نمی تواند نفس بکشد و اظهارات که پلیس او را به قتل.

چوین وکیل اریک نلسون کاهش یافته است به نظر شنبه ، Thao وکیل رابرت Paule نمی تواند از نظر چهارشنبه.

 

توییتر: @ChaoStrib

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>