Illustration for article titled Mariah Carey to Release her Memoir, iThe Meaning of Mariah Carey/i, Later This Year

عکس: فریز هریسون (گتی ایماژ)

آن را روشن!آن را روشن!که در آن همه چیز ادبی زنده در ریشه

Mariah Carey یک افسانه زنده ما مطمئن هستیم که یک تن از داستان را بگویید و او را برای رفتن به باز کردن در مورد زندگی خود تجربه با انتشار خاطرات—از “ناقص فرشته” ما فرض. معنای Mariah Carey است که میله میله به رها کردن در سپتامبر 29th, در اندی کوهن در اثر هنری هولت و شرکت در حالی که کتاب صوتی بدون شک خواندن با “میمی” خودش منتشر خواهد شد قابل شنیدن با توجه به نورد سنگ.

تبلیغات

در یک Instagram پست ارسال شده در چهار شنبه, کری نوشته شده در مورد او تصمیم به جزئیات داستان زندگی خود را برای طرفداران خود نوشتن است که آن زمان او را “یک عمر به شجاعت و وضوح” به وضع آن همه بر روی میز است.

“من می خواهم برای گفتن داستان از لحظات—یو پی اس و فراز زندگی از پیروزی و صدمات این افتضاحات و رویاهای است که کمک به شخص من امروز او همچنان ادامه دارد. “اگر وجود داشته اند که داستان های بی شماری در مورد من در طول زندگی حرفه ای من و خیلی های عمومی زندگی شخصی غیر ممکن است برای برقراری ارتباط پیچیدگی و عمق تجربه من در هر مقاله مجله و یا یک ده دقیقه مصاحبه تلویزیونی.”

تبلیغات

کری رز به شهرت به عنوان یک خواننده و ترانه سرا در سال 1990 با انتشار خود با عنوان اولین آلبوم. از آن پس نام او را تبدیل به یک خانواده یکی لطف چشمگیر محدوده آواز و رشته از شماره 1 را در چهار مجزا دههاز جمله “قهرمان” “یک روز شیرین” “ما متعلق به هم” و “All I Want For Christmas Is You” که در صدر بیلبورد هات 100 نمودار در سال 2019 25 سال پس از انتشار آن. او بیشتر شماره 1 مجرد از هر زن هنرمند, زن, تولید کننده, زن و ترانه سرا در تاریخ 19. اعلام شد در اوایل این سال که او را پذیرفته به ترانه سرایان سالن از شهرت.

خارج از دستاوردهای موسیقی در افزایش کری زندگی شخصی نیز اغلب شده است موضوع گفتگو است. او رنج می برد بسیار شایع بستری در سال 2001 در نتیجه یک “روحی و جسمی شکست.” همان سال او در فیلم زرق و برق بود و به طور گسترده ای به عنوان یک انتقادی و تجاری با صدای تلپ افتادن. او همچنین متهم شده است سردستهزنان خواننده اپرا-مانند رفتار در طول دهه ها.

“نوشتن این خاطرات فوق العاده سخت فروتنی و شفا” او نوشت و از او آینده, انتشار, نوشته شده در همکاری با جانباز مد روزنامه نگار و فعال Michaela آنجلا دیویس. “من صادقانه امیدواریم که شما در حال نقل مکان به یک درک جدید نه تنها در مورد من بلکه در مورد انعطاف پذیری روح انسان.”

تبلیغات

زمانی که این کتاب بازدید قفسه اعتماد است که ما خواهید بود ایستاده در خط.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de