مینیاپولیس منشور اعضای کمیسیون روز چهارشنبه آغاز شد رونمایی طرح های پیشنهادی خود را برای تعمیرات اساسی امنیت عمومی به عنوان آنها کبابی یک گروه کوچک از اعضای شورای شهر مورد بحث برنامه ریزی برای بازسازی اداره پلیس.

بر خلاف استقبال گرم آنها را دریافت و در یک تظاهرات سازماندهی شده توسط فعالان و اعضای شورا مواجه دشوار و در زمان تنش — سوال از داوطلبان سپرده با نظارت این شهر اساسی است.

بلندی قبل از همه آنها را در حال حاضر یک سوال از اینکه شهر باید عجله آن فرآیندهای طبیعی و اجازه می دهد رای دهندگان برای تصمیم گیری در ماه نوامبر که آیا برای انجام دور با نیاز به حفظ یک اداره پلیس. برخی در این شهر را به نام پلیس لغو زیر جورج فلوید را کشته در حالی که دیگران گفته اند که آنها می خواهند برای حفظ یک نیروی ویژه برای کمک به پاسخ به حوادث خشونت آمیز.

منشور کمیسیون به طور معمول کم مشخصات گروه از دادگاه منصوب داوطلبان نقش کلیدی در تعیین اینکه آیا و هنگامی که — این پیشنهاد می تواند به انتخابات.

کمیسر Andrea Rubenstein, پرسیدن سوالات وارد شده با ورودی از همکاران اشاره کرد که آنها شنیده ام “درد و غم و اندوه” است که وجود دارد در جامعه.

“اما ما همچنین بدست صدها ارتباطات در هر دو طرف و بسیاری از مردم احساس کرده اند … بسیار نگران آن است که این فرایند با عجله است و فاقد جزئیات کافی و برنامه ریزی برای رای دهندگان برای تصمیم گیری آگاهانه و بیشتر از همه است که آنها می ترسند,” او گفت:.

او افزود: بعد از آن در جلسه ای که با او شد به خصوص در مورد آسیب پذیرترین جوامع در مینیاپولیس.

“آنها بسیار تقسیم شده,” او گفت:. “من می ترسم که اگر آنها باقی می ماند تقسیم این متمم آن را به عنوان ساختار در حال حاضر ممکن است شکست بخورند. و ما می خواهیم یک تغییر در فرهنگ و راه ما چیزهایی در این شهر به همان اندازه که شما انجام, اما ما می خواهیم مطمئن شوید که ما در حال انجام آنچه درست است.”

شهرستان منشور در حال حاضر نیاز به حفظ یک اداره پلیس و بودجه یک نیروی در یک سطح خاص بر اساس جمعیت است.

قبل از منشور کمیسیون یک پیشنهاد نوشته شده توسط پنج مینیاپولیس اعضای شورای شهر: ارمیا الیسون الندرا Cano, Steve فلچر طب گوردون و رئیس شورای لیزا بندر.

خود را اندازه گیری خواهد از بین بردن نیاز برای شهرستان برای حفظ یک اداره پلیس و به جای ایجاد امنیت عمومی وزارت — که می تواند شامل مجوز صلح افسران, اما نمی خواهد نیاز به انجام این کار.

مخالفان از جمله شهردار یعقوب فری اند لعنتی پیشنهاد کرد و گفت که احساس می کنند آن است که بیش از حد مبهم برای رای دهندگان را به تصمیم گیری آگاهانه.

اعضای شورا طی چهار جلسه گفت که عمدی بود چرا که آنها می خواستند به جمع آوری ورودی بیشتر از عمومی و می خواستم به آن را آسان تر برای نسل های آینده از رهبران به ایجاد تغییرات به امنیت عمومی.

گوردون گفت: آنها نیاز به “شروع به تصور امکانات” برای بازسازی امنیت عمومی. اگر یکی دیگر از آژانس می یابد یک راه حل که حذف نژادپرستی نظاممند و رهبران آینده می خواهید به قرارداد با آنها “خوب است که نمی اگر ما تا به حال یک منشور است که ما مجاز به انجام این کار است,” او گفت:.

در تلاش برای شروع به پیدا کردن میانه زمین, برخی از منشور اعضای کمیسیون روز چهارشنبه رونمایی خود پیشنهادات یا ارائه پیشنهاد برای تغییرات.

کمیسر گرگ ابوت پیشنهاد در حال اجرا دو سال برنامه آزمایشی قبل از تعویض به گسترده تر امنیت عمومی بخش. کمیسر Al Giraud-آیزاکسون پیشنهاد ایجاد یک جامعه ایمنی بخش و جداگانه اجرای قانون بخش با حداقل نیروی انسانی مورد نیاز مجموعه در حدود نیمی از سطح فعلی.

به واقع در این رای گیری هر یک از این اقدامات را مجبور به رفتن را از طریق یک دخمه پرپیچ و خم مراحل اداری که شامل چندین کنترل و توازن.

عبارت از هر آیتم در حال حاضر پیشنهاد شده توسط منشور کمیسیون در نهایت نیاز را به رای گیری توسط شورای شهر قبل از رفتن به رای دهندگان.

منشور کمیسیون می تواند, اگر آن را می خواستم را انتخاب کنید را برای 150 روز به بررسی اعضای شورای’ پیشنهاد یک جهش پولي Aug. 21 آخرین مهلت برای اضافه کردن آیتم به انتخابات ماه نوامبر. در پایان نقد و بررسی, روند, اعضای شورای شهر ملزم به رعایت این کمیسیون توصیه.

اعضای این شورا نوشت که این طرح در حال حاضر بارها گفته ام که آنها می خواهند آن را به نظر می رسد در انتخابات ماه نوامبر چرا که آنها بر این باورند که منشور در حال حاضر آنها را منع از ساخت برخی از تغییرات عمده ای به پلیس در شهرستان.

برخی از منشور اعضای کمیسیون تحت فشار قرار دادند که تصور شنبه شب پرسیدن که چرا آنها بود در حال حاضر کاهش یافته است و نیروی انتظامی به حداقل سطح و یا چرا آنها تا به حال در حال حاضر بیشتر افزایش بودجه اضافی برای پیشگیری از خشونت تلاش. مینیاپولیس اداره پلیس تا به حال 892 سوگند افسران ژوئن 1 در حالی که این منشور نیاز به نزدیک به 730 بر اساس آخرین اطلاعات سرشماری.

اعضای شورا گفت: روند بودجه و محدودیت های آن است.

“قانون اساسی ما از شهرستان باید به منظور تغییر برای ما واقعا به آدرس که بودجه مسئله ای است که ما در حال حاضر مجبور به حکومت تحت” کانو گفت.

جمع در این طرح زبان است که به از بین بردن شهردار “قدرت کامل” اداره پلیس, تجدید یک بحث قدیمی در مورد اینکه آیا این شورا باید بیشتر نظارت افسران. شورای شهر پیشنهاد اقدام مشابهی را در سال 2018 اما آن را ندارد آن را به رای گیری.

منشور کمیسیون برگزار خواهد شد مجازی جلسه عمومی برای دریافت نظرات از ساکنان در 5 p. m. دوشنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de