می سی سی پی به رای در حال تغییر Jim Crow عصر رای گیری قانون


Illustration for article titled Mississippi to Vote on Changing Jim Crow Era Voting Law

عکس: روری دویل (گتی ایماژ)

قوانین رای دادن در این کشور به طور کلی گردد به نفع مردم سفید در هزینه از هر کس دیگری. این که آیا آن را gerrymandering مناطق به نقطه که در آن یک دادگاه به گام یا بسته شدن مراکز رای گیری در عمدتا سیاه و مناطقآن متاسفانه غیر معمول نیست برای دیدن سیاه و سفید رای را تضعیف کرد. در می سی سی پی رای گیری طرفداران حقوق به مدت طولانی استدلال کرد که قانون قدمت Jim Crow-دوران به شدت مانع اثربخشی سیاه رای دادن.

تبلیغات

سی ان ان گزارش داد که رای دهندگان می سی سی پی تصمیم خواهد گرفت که در متمم قانون اساسی است که اعتصاب کردن یک قانون است که نیاز به برندگان دولت در سطح انتخابات به دریافت آرای مردمی به عنوان به خوبی به عنوان برنده اکثریت دولت 122 خانه مناطق. اگر نامزد برنده نیست هر دو رای است و سپس تصمیم گرفت بر روی می سی سی پی, مجلس نمایندگان, که, به عنوان در حال حاضر به طور کامل تحت کنترل جمهوری خواهان. این متمم به قانون را تغییر دهید تا هر کس که برنده اکثریت آرا برنده انتخابات است. باید نه تنها نامزد دریافت رای اکثریت یک انتخابات برگزار خواهد شد بین دو بالا.

از سی ان ان:

پیشنهاد تغییر قانون اساسی می آید به عنوان قانونگذاران ایالتی رو نصب فشار و ممکن است دادگاه اقدام ناشی از یک ژوئن 2019 چالش به کالج انتخاباتی-نوع سیستم رای گیری. فدرال دعوی آورده چهار سیاه می سی سی پی رای دهندگان در برابر آن می سی سی پی جمهوریخواه وزیر امور خارجه Delbert Hosemann و می سی سی پی جمهوریخواه مجلس فیلیپ کان استدلال کرد که روند رای گیری تشکیل شده بود به “entrench سفید کنترل” دولت و باعث می شود آن را سخت تر برای مردم را به نفع خود در سطح ایالت نژادها.

کت و شلوار و گفت: توزیع رای دهندگان توسط مسابقه را از طریق وزارت امور خارجه خانه ولسوالی به معنی نامزد مورد نظر با رای دهندگان می تواند به نفع اکثریت ولسوالی با یک مقدار پایین تر سهم از کل آرا از نامزد مورد نظر توسط رای دهندگان. آن را توصیف ارائه عطف بر انتخابات به دولت خانه به عنوان یک “ایمن” برای مردم در دولت است.

ما منطقه قاضی Daniel Jordan III در ماه نوامبر نوشت که او “نگرانی که حداقل انتخاباتی رای, قانون خلاف قانون اساسی است.” ماه آینده اردن حکومت برای قرار دادن طرح دعوی در دادگاه در انتظار نگه داشته در سفارش به دولت مقننه زمان برای اصلاح این سیستم خود به خود قبل از ایالت مسابقات در سال 2023.

تبلیغات

در هفته گذشته, می سی سی پی رای به نفع قرار دادن اصلاح در انتخابات ماه نوامبر حکایت دارد. می سی سی پی است که یکی از تنها کشورهای به استفاده از یک کالج انتخاباتی به سبک سیستم دولت برای انتخابات است.

های متعدد گروه های حمایت را در حمایت از اصلاح. می سی سی پی و مرکز عدالت منتشر شد بیانیه ای با استقبال از رای دادن. “در پی تاریخی حذف مؤتلفه آرم از دولت ما پرچم ما خوشحالیم که قوه مقننه است که مصرف این مرحله اضافی برای حذف این نژادپرست یادگاری از پست-بازسازی دوران از می سی سی پی از قانون” Vangela M. وید سازمان رئیس جمهور در بیانیه ای گفت:. اریک هولدر دادستان کل سابق ایالات متحده و ضد gerrymandering مدافع همچنین صحبت کردن به نفع اصلاح. “ما به عنوان کشور بررسی آن گذشته من باقی می ماند و امیدوار است که ما ادامه خواهد داد برای رسیدگی به این ناعادلانه دردناک قسمت از تاریخ ما و در محل مجموعه قوانین است که زندگی در امریکا تاسیس آرمان” دارنده گفت.

تازه ترین نمونه از رای گیری قانون در حال اجرا در آمد و در سال 1999 در طول سی سی پی فرمانداری مسابقه. انتخابات منجر به نه نامزد از هر دو حزب دریافت اکثریت آرا. به گفته نیویورک تایمزاین منجر به دموکرات رونی Musgrove بودن انتخاب توسط قوه مقننه ایالتی با رأی 86-36. این اولین بار بود که فرماندار نژاد تصمیم گرفته شد توسط مجلس به پایان رسید و هشت سال از اجرای خواهان برگزاری است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de