بدون هیچ مشکلی با تیفانی Haddish—و یا او را بزرگ ریز ریز کردن (و او هنوز هم آماده)


Tiffany Haddish attends the 51st NAACP Image Awards, Presented by BET, at Pasadena Civic Auditorium on February 22, 2020, in Pasadena, Calif.

تیفانی Haddish حضور 51 NAACP Image Awards, ارائه شده توسط, شرط بندی در پاسادنا مدنی سالن در 22 فوریه سال 2020 در پاسادنا کالیفرنیا.
عکس: Paras گریفین (گتی ایماژ)

یک روز تمام خانواده در حال رفتن به متوقف کردن نگرانی در مورد زنان را با خود سر در گم مو (و سیستم تولید مثلی) اما ظاهرا در آن روز امروز نیست. ما او را دیده ام در و کلاه گیس بافت, پسوند, نوارهای faux locs و فوق العاده swingy ponytails اما تیفانی Haddish آخرین تالارهای سعی کنید از قرنطینه محصول در فاز اول که به او عرضه از طریق Instagram روز سه شنبه.

تبلیغات

“من می خواهم همه این خاموش—من می خواهم alllllllll از آن” او اعلام کرد در حالی که در حال اجرا دست خود را بیش از او تازه-از بین بردن قفل.

تبلیغات

پیش بینی اجتناب ناپذیر یورش نگرانی عضو شورای نظارت مدت در نظر Haddish رهبری آنها را در عبور quipping: “‘کسی بروید بررسی Sis somethin’ اشتباه با او. چه چیزی اشتباه است با او ذهنی? او انجام آن را از دست داد.”

“چرا وقتی یک زن تصمیم می گیرد ‘سلام من می خوام برش این دلیل من می خواهم برای دیدن من سر” او باید یک مشکل روانی پرسید: اعلام انتخاب او برای رفتن به یک کوتاه از صدا در ذهن او به عنوان ادامه داد. “هیچ چیز اشتباه است با من مغز شما بچه ها—من نه از درد و رنج هیچ احساسی گه هیچ چیز نیست. من به معنای واقعی کلمه شده است صحبت کردن در این مورد برای سال: چگونه من می خواهم به دیدن من پوست سر. من می دانم که هر بخشی از بدن من; من می دانم که در آن هر خط و خال است…هر کسی که مرا می شناسد می داند که من می داند که من صحبت کردن در این مورد برای یک زمان خوب است؟”

“من می خواهم به دیدن من خال!” آرایش-رایگان و معروف moled ستاره گفت مباهات بیش از 100 خال در بدن او از جمله یکی از پنهان شدن پشت گوش او زیر ،

تبلیغات

Haddish همچنین اعلام کرد که او به پایان رسید; او قصد دارد به “کچل-طاس” زمانی که او بازدید آرایشگر در هفته آینده.

“هنگامی که ما قطع تمام موهای من خاموش من هنوز هم خوب به عنوان درآورد.” او گفت: اطمینان طرفداران او که این امر رشد سالم تر از همیشه است.

تبلیغات

ما نیمه نمی توانید صبر کنید به آن را ببینید—و خوشبختانه ما نیست که به عنوان ساعت بعد Haddish درمان ما به یک کلیپرز-جلسه در حال پیشرفتاست که به نتایج قابل ملاحظه ای تمیز بدون باربر لازم است. و در حالی که Haddish به اشتراک گذاشته شده است که خواهر او پیش بینی کرد او می آیند به پشیمانی تحت “بزرگ ریز ریز کردن” او به نظر می رسید reveling در رهایی بخش لحظه.

“این اولین بار من تا به حال شروع به پریدن کرد و نه است که نگرانی در مورد گرفتن مو مرطوب است. که گه احساس خوب از یک شخص ساده و معصوم,” او خندید. “این احساس بسیار خوبی به فقط مانند,” آره, من می توانم مو مرطوب—من لازم نیست که به نگرانی در مورد آن در حال پوشک و یا هر آنچه در آن است آنچه در آن است.”

تبلیغات

“سر من همواره پوشیده شده است. من نه دام” او ادامه داد: چشم او روشن شده به عنوان او در نظر گرفته مزایای فراهم جدید خود آزادی است. “شما می توانید با دیدن چهره من حتی بهتر از من گردن درد نکنه…فقط شانه آرام—من راه رفتن بهتر است. و در حال حاضر من می توانم در حال اجرا در هر روز می تواند قطار کون کردن هر روز و لازم نیست به نگرانی در مورد ‘آه من!'”

که مبارزه واقعی است و همه بیش از حد آشنا برای بسیاری از زنان سیاه; انتخاب بین ورزش به همان اندازه و یا به شدت به عنوان ما می خواهم (یا شاید باید) است که اغلب مهار توسط ما مدل مو. به عنوان Haddish اشاره کرد حتی محافظ سبک مانند نوارهای و faux locs نه تنها تبدیل به سنگین اما نیاز به تعمیر و نگهداری به نگه داشتن آنها به دنبال “شسته و رفته است.”

تبلیغات

“من نمی دانم در مورد زنان سفید پوست, اما به عنوان یک زن که یک ساعت خوب را از دو سه ساعت از روز لعنتی” او بانگ زد. “این یک مقدار زیادی از کار. من در نظر گرفتن زمان. من قصد دارم به استفاده از همان انرژی است که من می تواند قرار دادن مو من به ذهن من است.”

از غرق در افکار در مورد یک ظاهر طراحی شده جدید گزینه های (“سگ ماده, من میخوام موجی!”) به او چگونه خواهید بود درست تا روال تناسب اندام (“y’all gon’ مانند ‘لعنت تیفانی خود را از دست داده و ذهن او برش مو خود را—اما پس از آن شما در حال رفتن بود که بدن تو.'”), Haddish ذهن ناراحت نیست فقط مشغول امکانات ارائه شده توسط نیاز کمتر به مدیریت. (نمی تواند دروغ; پس از یک بار تا به حال نزدیک محصول خودم من دوباره وسوسه.)

تبلیغات

“من میخوام خیلی ناز میشم حتی نمی دانند” او گفت:—در حال حاضر زیبا به عنوان او افزود: “من احساس رایگان. بله احساس می کنم ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de