پروب به گاندی خانواده-مرتبط تراست دستور داد; Vendetta می گوید کنگره

دهلی نو: در یک حرکت است که باعث خواهد شد یک بحث سیاسی این وزارت خانه راه اندازی یک وزرا کمیته هماهنگی تحقیقات به اتهام نقض پیشگیری از پول شویی قانون (PMLA) درآمد-مالیات بر عمل و خارجی سهم (تنظیم) عمل توسط راجیو گاندی بنیاد راجیو گاندی خیریه اعتماد و ایندیرا گاندی یادبود اعتماد. ویژه مدیر اجرای اداره خواهد سر این کمیته است.

این سه تراست مرتبط هستند نهرو-گاندی ، به راجیو گاندی بنیاد راه اندازی شد و در ماه ژوئن سال 1991 در حالی که راجیو گاندی اعتماد خیریه راه اندازی شد و در سال 2002. هر دو از آنها را به عهده دارد توسط کنگره و رئیس جمهور سونیا گاندی پس از شکل گیری آنها. صفحه اصلی مقامات وزارت گفت: تصمیم گرفته شد به منظور بررسی اگر وجود دارد هر گونه مالی و یا هر گونه بی نظمی در کار این سازمان و وجود دارد “هیچ سوال از هر گونه سیاست در آن”.

حزب کنگره شد اما سریع به واکنش نشان می دهند و به نام حرکت سیاسی “انتقام” به زودی پس از مرکز لغو آن را به عنوان نزدیک می آید بر روی پاشنه از مرکز لغو تخصیص پریانکا گاندی Vadra دولت ییلاقی در دهلی نو لدهی و مستغلات منطقه است. این کنگره گفت: “حزب و رهبری آن را نمی توان مرعوب اعمال بزدلانه و کور جادوگر-شکار توسط یک پاچه نارندرا دولت”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de