سان فرانسیسکو رسمی معرفی کارن عمل’ با هدف برگزاری نژادپرستان مسئول نادرست 911 تماس


In 2018 “BBQ Becky” became the original “Karen.”

در سال 2018 “BBQ بکی” شد اصلی “کارن.”
تصویر: KTVU (YouTube

من تعجب می کنم اگر که افراد سیاه و سفید با نام “کارن” به عنوان یک نام مورد استفاده برای حق زنان سفید که بخواهید به صحبت می کنند به مدیر بیش کوچکترین ناراحتی و با پلیس تماس بگیرید مختلف مردم در نظر آنها یک مزاحم ما می تواند پیش بینی کرده اند که این اصطلاح را گرفتن در جهانی. فقط شوخی البته ما می دانستیم. تقریبا هیچ چیز می شود محبوب در امریکا تا زمانی که مردم سیاه و سفید شروع روند. آنچه که ما ممکن است پیش بینی کرده اند این است که این اصطلاح را به طور بالقوه تبدیل شدن به قانون با هدف برگزاری سفید مردم پاسخگو برای weaponizing پلیس در برابر ما است. در سان فرانسیسکو یک فرمان و پیشنهاد شد شنبه که انجام درست آن.

تبلیغات

جیوه اخبار گزارش که سن فرانسیسکو سرپرست Shamann والتون معرفی احتیاط در مقابل نژادی استثماری و غیر اضطراری عمل می کنند که آن را غیر قانونی به “ساخت کاذب نژادی-گرایش به اورژانس گزارش شده است.”

این کارن عمل تغییر املای نام معمولا نوشته “کارن.” (منظورم این است که آنها می تواند آن را به نام “حفظ همه نژادپرستان از آزاد سیاهان” عمل می کنند اما آنها نمی مشورت من برای این نوع از چیزی.) چه چیزی تغییر نکرده است که این قانون به اهداف.

تبلیغات

“نژادپرستانه 911 تماس ها غیر قابل قبول است که چرا من معرفی کارن عمل در امروز SF هیئت ناظران جلسه” والتون توییتی شنبه. “این کارن ما نیاز داریم.”

با توجه به جیوه اخبار والتون خواهد بود teaming تا با اوکلند, مجلس راب Bonta به فشار ایالت AB1550 لایحه ای که به طور خاص دارای مردم پاسخگو برای تماس 911 و گفت: چیزهایی که آنها می دانند که اغراق آمیز هستند یا نادرست (من می دانم, من هم فکر می کردم آن را در حال حاضر یک جرم را به غلط گزارش پلیس اما ظاهرا آنها نیاز به یک کل قانون جدید برای جلوگیری از سفید مردم از سیاه و سفید و peopleing).

یکی از نمونه های ذکر شده در بیانیه در مورد این لایحه است که از امی “پارک مرکزی کارن” کوپر گفت که پلیس یک مرد سیاه و سفید بود و تهدید زندگی خود را زمانی که او در واقع انجام شد و بپرسید که او دسته سه تایی سگ خود را. کوپر بود به اتهام بزه برای ساخت یک گزارش نادرست در روز دوشنبه. در ماه مه کوپر مورد الهام نیویورک نمایندگان مجلس به پیشنهاد جنایت نفرت قانون برای ساخت مبتنی بر نژاد نادرست گزارش پلیس.

تبلیغات

یکی دیگر از مورد ذکر شده در پیشنهاد کارن عمل محلی داستان لیزا “سان فرانسیسکو کارن” الکساندر سابق آرایشی و بهداشتی مدیر عامل شرکت که همراه با شوهرش مواجه شده و به نام پلیس در یک مرد برای stenciling “Black Lives Matter” در گچ در اموال خود.

امیدوارم این لایحه تصویب خواهد شد و تمام Karens کالیفرنیا و جهان خواهد بود قرار داده و در توجه و اطلاع داد که با استفاده از پلیس به عنوان شخصی خود مردم سیاه و سفید حذف سرویس دیگر نمی خواهد تحمل بود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de